PDA

View Full Version : Моля помогнете,важно е!



MaMkaMy
05-23-2009, 07:22
Извинявам се за темата ако не и е тук мястото ама незнам къде другаде да я постна. Искам да попитам някой дали знае дали трябва да имам 18 години за да си наема хотелска стая... ? Цената не е важна,само годините ме притесняват и се чудя дали трябва да си пълнолетен за да отседнеш в даден хотел примерно?

AnIcHkAtA
05-23-2009, 08:28
Мисля, че не.Зависи от хората, на които попаднеш.Аз имам приятел, който миналото лято без проблем си взе стая в Царево, а беше на 15.По принцип май нямат право да ти дадат, защото нали според новите закони нямаш право да оставаш без родителски надзор/опълномощено лице след 23 часа.

MaMkaMy
05-23-2009, 10:27
да така е съгласен съм с теб,но говоря не за стая на морето,там може да се намери много лесно,питам за хотел в град.... не съм на 15.... на 17 съм,ама 5 месеца не ми достигат до пълнолетие :(

Wrathchild
05-23-2009, 10:31
Мисля, че не.Зависи от хората, на които попаднеш.Аз имам приятел, който миналото лято без проблем си взе стая в Царево, а беше на 15.По принцип май нямат право да ти дадат, защото нали според новите закони нямаш право да оставаш без родителски надзор/опълномощено лице след 23 часа.Нямаш право да оставаш без родителски надзор ако нямаш 12... и не е само след 23 часа, а попринцип.

sexa_na_kompleksa
05-23-2009, 10:56
Ако отидеш в някой по-луксозен хотел и изглеждаш по-малък, сигурно ще ти искат лична карта.
Помоли някой по-голям да дойде с теб.

Goddess
05-23-2009, 11:08
По принцип не може. Обаче не всички ги спазват тези принципи, така че...пробваш.