PDA

View Full Version : Офф, пак глупост направих ;D



neznaesh
05-23-2009, 09:08
Темата е по-скоро, за да си излея душата, но споделете мнение, ако искате :)
Имам един познат, с когото сме в странни отношения. Той е много симпатичен, но е от този тип момчета, в които ако си позволиш да се влюбиш, просто си мъртъв. Винаги съм се държала на достатъчно разстояние от него, за да избегна сигурните пагубни последици за мен. И сега не си мислете, че съм се влюбила - не, нищо такова. Момчето ме привлича единствено физически. Спали сме заедно няколко пъти (преди време) и след това сме отново с непроменени отношения - нито аз искам нещо от него, нито той от мен (говоря в сантиментална насока). Продължаваме да си правим услуги, говорим си.. И тук идва моята глупост (което всъщност е моята лична и субективна оценка) - той и още един общ познат дойдоха снощи вкъщи, после излязохме, срещнахме други приятели, пихме, беше забавно и накрая той ни закара всеки по къщите. Всички освен мен живеят на едно и също място. Закара първо тях, после с първото момче, което беше дошло вкъщи, ме изпратиха и си тръгнаха. И с какъв акъл (добре, бях пияна доста) му писах съобщение, в което му казах, че исках да остане с мен. Той не ми отговори. Абсолютно в негов стил е, но на мен ми стана тъпо. И ми е още по-тъпо при мисълта как ТОЙ ще интерпретира това мое съобщение.. Сега не ми казвайте да не ми пука, защото последното нещо, което искам да си мисли, че съм влюбена в него и още куп такива глупости..
Винаги знам как се държа с момчетата, но не и с него.. Пфф! Не искам да играя момичето, което много е пило и не ги спомня какво е правило, нито пък ще отида да му се извинявам и обяснявам да не си мисли каквото и да е. И не знам какво да го правя сега. Днес ще излизат отново и по принцип трабва да ми се обадят и на мен. Но мисля, че след тази малка случка, е излишно да чакам :]
Oооффф!

Мерси за вниманието! :-)

Hilary_
05-23-2009, 09:22
Ееее ти казваш ... неказвайте да не ми пука... не искам да му обяснявам... е то кво остана ... :D :D Еми ако не повдигне въпроса ...си давак както е било до сега... а ако го повдигне... аз лично си мисля, че между вас има нещо... ама нали съм романтична душа...не ми обръщай внимание... :razz: :razz:

sladkish_14
05-23-2009, 09:24
Много глупава ситуация :?
Ми ако все пак ти се обадят , излезнете и се прави , че нищо нее станало ..
Ако все пак те пита , кажи , че примерно си объркала номера и е станало случайно , че на него си пратила това съобщение ! :-|

vampirekiss
05-23-2009, 09:29
Абе прави се на ударена и че нищо не е станало.Хич да не ти пука какво си мисли момчето.Вярно е,че онзи SMS по много различни начини може да се ртълкува в зависимост от въображението на човек,но тъй като иначе не даваш признаци да си влюбена в него според мен нямаш проблем.

hisy
05-23-2009, 09:41
Абе прави се на ударена и че нищо не е станало.Хич да не ти пука какво си мисли момчето.Вярно е,че онзи SMS по много различни начини може да се ртълкува в зависимост от въображението на човек,но тъй като иначе не даваш признаци да си влюбена в него според мен нямаш проблем. +1

sladur4etyYy
05-23-2009, 10:10
ами, ако те пита, а даже и без да те пита, можеш да вметнеш, че си искала да остане, за да се ''позабавлявате'' :D така и така сте правили секс преди, едва ли ще му се види странно, че искаш пак...най- много малко да се възгордее, ама карай ;д

neznaesh
05-23-2009, 14:22
Ако все пак те пита , кажи , че примерно си объркала номера и е станало случайно , че на него си пратила това съобщение ! :-|
Трудно ще мине тази версия, защото му писах името ;]

А то ясно, че няма да засягам аз въпроса и ще се правя, че нищо не се е случило. То и той няма да повдигне темата. Въпросът е, че искам да го видя, за да преценя как е приел съобщението ми. Но е изключено аз да му се обадя, за да го питам за тази вечер.

Пък казаното, че ще му се повдигне самочувствието, е много вярно..

haritov
05-23-2009, 14:39
Темата е по-скоро, за да си излея душата, но споделете мнение, ако искате :)
Имам един познат, с когото сме в странни отношения. Той е много симпатичен, но е от този тип момчета, в които ако си позволиш да се влюбиш, просто си мъртъв. Винаги съм се държала на достатъчно разстояние от него, за да избегна сигурните пагубни последици за мен. И сега не си мислете, че съм се влюбила - не, нищо такова. Момчето ме привлича единствено физически. Спали сме заедно няколко пъти (преди време) и след това сме отново с непроменени отношения - нито аз искам нещо от него, нито той от мен (говоря в сантиментална насока). Продължаваме да си правим услуги, говорим си.. И тук идва моята глупост (което всъщност е моята лична и субективна оценка) - той и още един общ познат дойдоха снощи вкъщи, после излязохме, срещнахме други приятели, пихме, беше забавно и накрая той ни закара всеки по къщите. Всички освен мен живеят на едно и също място. Закара първо тях, после с първото момче, което беше дошло вкъщи, ме изпратиха и си тръгнаха. И с какъв акъл (добре, бях пияна доста) му писах съобщение, в което му казах, че исках да остане с мен. Той не ми отговори. Абсолютно в негов стил е, но на мен ми стана тъпо. И ми е още по-тъпо при мисълта как ТОЙ ще интерпретира това мое съобщение.. Сега не ми казвайте да не ми пука, защото последното нещо, което искам да си мисли, че съм влюбена в него и още куп такива глупости..
Винаги знам как се държа с момчетата, но не и с него.. Пфф! Не искам да играя момичето, което много е пило и не ги спомня какво е правило, нито пък ще отида да му се извинявам и обяснявам да не си мисли каквото и да е. И не знам какво да го правя сега. Днес ще излизат отново и по принцип трабва да ми се обадят и на мен. Но мисля, че след тази малка случка, е излишно да чакам :]
Oооффф!

Мерси за вниманието! :-)

земи му копни ей тва горе и му го прати по скайпа пък може ида му го кажеш ако ли не ще духаш супата 8)

MP
05-23-2009, 16:07
А дали не си искала наистина да остане с теб?

neznaesh
05-23-2009, 16:18
А дали не си искала наистина да остане с теб?
Ама нее, аз исках наистина да остане обаче след като не го направи, се чувствам леко глупаво и смутено.. :)

MP
05-23-2009, 16:22
Абе нищо не се знае,може да не е видял смс-а,може да си е помислил,че си пияна,може да се е стреснал...

Aniiiii
05-23-2009, 17:51
Еми ако излезете и те пита какво е било това, ти кажи: "какво какво .. за какав смс ми говориш" или нещо подобно :-D
Не бз се, еми да най-добре е например да му пишеш в скайп ии да му кажеш че това нищо не значи, смисал че в този момент си била малко превъзбудена 8-) :P

neznaesh
05-23-2009, 18:11
Абе май най-добре ще бъде да не го търся. Адски глупаво е да отида и да му кажа "Ами извинявай, всъщност не исках да оставаш и недей да си мислиш каквото и да е". Така още повече ще усложня нещата, а пък и ще бъде като да изкарам черното - бяло. Нищо кой знае какво не се е случило, че да променям поведението ми към него. Всяко чудо за три дни :-D
Благодаря за споделените мнения :-)

ps Той няма Skype/ICQ и подобни :D

LovelyGirl
05-23-2009, 20:24
ами, ако те пита, а даже и без да те пита, можеш да вметнеш, че си искала да остане, за да се ''позабавлявате'' :D така и така сте правили секс преди, едва ли ще му се види странно, че искаш пак...най- много малко да се възгордее, ама карай ;д

И аз точно това си мислих 8-)

DevilWish
05-23-2009, 20:38
Бе ,не чакай, не си мълчи директно му кажи - вчера ми беше лошо, прекалих с пиенето ,исках да останеш, щот не ми се прибираше така в нас, ама ти не отговори, браво добър приятел си тва-онва и ще се хване 100% :)

TheNewReligion
05-23-2009, 20:47
Абе май най-добре ще бъде да не го търся. Адски глупаво е да отида и да му кажа "Ами извинявай, всъщност не исках да оставаш и недей да си мислиш каквото и да е". Така още повече ще усложня нещата, а пък и ще бъде като да изкарам черното - бяло. Нищо кой знае какво не се е случило, че да променям поведението ми към него. Всяко чудо за три дни :-D
Благодаря за споделените мнения :-)

ps Той няма Skype/ICQ и подобни :D
Това е най-правилното решение. Ако те пита някога, се прави на три и половина. :)