PDA

View Full Version : Влюбена в най-добрата си приятелка



sunyty
05-23-2009, 10:19
Така от доста време харесвам най-добрата си приятелка .. Прекарваме доста време заедно, държим се за ръка , целуваме се по устата , прегръша ме се .. Тя понякога се шегува че приличаме на обратни , а аз наистина съм такава :cry: :cry: МОЛЯ ВИ дайте ми съвет отчаяна съм :booooomb:

FeelMe
05-23-2009, 10:23
хм...май е по-добре да поговориш с нея.Кажи й ,че не желаеш да си разваляте приятелството ,но просто искаш да бъдеш честна към нея.Може и да не го приеме много зле.А ако имаш малко повече късмет може и да отвърне на чувствата ти,никога не знаеш какви мисли може да има в главата на другите...Успех !!! :)

Hilary_
05-23-2009, 10:30
... признай и защото ще стане по зле... :?

sunyty
05-23-2009, 10:34
Как да си призная какво да и кажа :? :? Много ще се ядоса и дори няма вече да мога да бъда близо до нея :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sladur4etyYy
05-23-2009, 10:34
Hilary_, колко по- зле може да стане?! няма ли да е по- зле да си развалят отношенията и да се отдалечат една от друга, както ще стане, ако й признае, или ще е по- добре авторката просто да изчака тва малко, безобидно увлечение (защото на мен на такова ми прилича) да отмине?

Faces
05-23-2009, 10:35
За твое добро и признай по добре е отколкото да тънеш в догадки да държиш в себе си една жива надежда че може да се получи между вас а всъщност да няма никакъв шанс за това.Но имай едно напредвид ако не отговаря на чувствата ти а това е доста вероятно приятелството ви може да се разпадне учудващо бързо все пак малко или много си е шок да разбереш че най добрата ти приятелка е обратна.Но може би и да успее да ви се запази приятелството но със сигурност няма да е такова каквото е сега.Така че помисли какво рискуваш и дали си готова да го изгубиш но от друга страна не си е работи да се тормозиш мълчеливо гадна си е твоята ситуация.

sunyty
05-23-2009, 10:38
Не мсиля че е увлечение чувствам го не от скоро ;( Предпочитам да съм наране от колкото да я загубя

Hilary_
05-23-2009, 10:39
Hilary_, колко по- зле може да стане?! няма ли да е по- зле да си развалят отношенията и да се отдалечат една от друга, както ще стане, ако й признае, или ще е по- добре авторката просто да изчака тва малко, безобидно увлечение (защото на мен на такова ми прилича) да отмине?
... мм да всъщност...не се бях сетила... може и да е леко увлечение... изчакай ... ама янма гаранции... :?

Faces
05-23-2009, 10:42
Не мсиля че е увлечение чувствам го не от скоро ;( Предпочитам да съм наране от колкото да я загубя
Тогава може да си сигурна че не те очакват леки дни трудно е да си до някой който искаш а не можеш да имаш и той дори да не подозира за чувствата ти.А може и да не издържиш и един ден просто да и кажеш защото всичко си има граници а когато болката стане твърде голяма вършим неща за които после горчиво съжаляваме.Знам че думите ми не ти вдъхват голяма надежда но предпочитам да ти говоря реално а не да ти пълня главата със захаросани глупости :)

XTREMEFREERIDE
05-23-2009, 11:06
... То малко сложно ... изчакай.

MarkKnight
05-23-2009, 11:14
Не ми става явно как си стигнала до извода че си обратна :-o

DeViLgIlrL16
05-23-2009, 11:18
направи това което ти диктува сърцето... :wink:
ако искаш да и кажеж кажи и за да не стане по лошо като разбере после... но пак това може да е най голямата грешка в живота ти... :(
първо разбери наистина ли са чуства към нея или просто е привързаност към нея, защото си прекарвате времето заедно... :)

Хайде успех ... :grin:

sasha_90
05-23-2009, 11:21
Съветвам те да й кажеш какво чувстваш.Дано това не развали приятелството ви.

FeelMe
05-23-2009, 12:35
Преди да говориш с нея (ако решиш да го направиш) я помоли да те подкрепи,а не да се обръща срещу теб.Първо й кажи ,че мислиш ,че си обратна и след това ,че имаш някакви чувства към нея.Обясни й ,че не си сигурна дали е просто привързаност или нещо повече...Ако наистина ти е добра приятелка ще те разбере и дори да не изпитва същите чувства към теб ще ти остане приятелка.

marjesa
05-23-2009, 12:39
Според мен не си обратна. Просто имаш някакво влечение към приятелката си.... Еми тя ще те разбере ако и кажеш ... може би !

haritov
05-23-2009, 12:44
провъзгласявам те за би ахахха
БРАНИ ТИТЛАТА СИ С ЧЕСТ
не моа разбера що такива дето нямат куража да кажат на някой че го обичат пишат такива теми

DeViLgIlrL16
05-23-2009, 16:03
провъзгласявам те за би ахахха
БРАНИ ТИТЛАТА СИ С ЧЕСТ
не моа разбера що такива дето нямат куража да кажат на някой че го обичат пишат такива теми
точно щото искат някой да ги нахъса, да съберат кураж, а не да се подиграват с тях!!! се пак иска помощ не подигравки, адски тъпо е ...!!! :-x :-x

haritov
05-23-2009, 16:08
провъзгласявам те за би ахахха
БРАНИ ТИТЛАТА СИ С ЧЕСТ
не моа разбера що такива дето нямат куража да кажат на някой че го обичат пишат такива теми
точно щото искат някой да ги нахъса, да съберат кураж, а не да се подиграват с тях!!! се пак иска помощ не подигравки, адски тъпо е ...!!! :-x :-x

чети и ситния шрифт не се подигравам казвам това което мисля и ако съм сгрешил по-горе поправи ме

MP
05-23-2009, 16:10
Добре де,нали се прегръщате и целувате.Какъв е проблемът?Секс няма как да правите...

sunyty
05-23-2009, 16:48
Аз не искам секс просто .. да знам 4е и тя ме обича (ако това е възможно) като повече от приятелка

Ilikeliljon
05-23-2009, 17:08
Абе момиче, ти нещо май послъгваш. Защо тогава пусна тема в раздел секс на име "ПРОБЛЕЕММММ !!!", при това там говориш за анален секс с приятеля си. :) :)

Faces
05-23-2009, 17:15
BUSTED :razz:

sunyty
05-23-2009, 17:17
Едното не е за мене просто на исках да споменавам,че е за приятелката ми която си има гадже .. ПРЕДТСТАВЕТЕ СИ .. Тя искаше да пусне тема ,но аз отказах .. и и казах че аз ще я пусна и ще я информирам :(

haritov
05-23-2009, 17:26
Абе момиче, ти нещо май послъгваш. Защо тогава пусна тема в раздел секс на име "ПРОБЛЕЕММММ !!!", при това там говориш за анален секс с приятеля си. :) :)

аз ко Ви казах че е би

AllenWallker
05-23-2009, 17:52
Действай ако не изнасили я и готово :-P :P :D :D :-D

DeViLgIlrL16
05-24-2009, 11:57
Действай ако не изнасили я и готово :-P :P :D :D :-D
много хубави съвети даваш на децата... :D :D

bubblebabe
05-24-2009, 12:00
Нали ти е най - добра приятелка?
Кажи й, че си лесбийка, а после и кажи, че я харесваш. :lol:

lipsvashh_mi
05-24-2009, 16:55
ако й кажеш най-много мацката да се уплаши ида си развалите отношенията...така,че остави нещата както са си и не й признавай..ще си намериш,кого другиго да обичаш ,не е нужно да е точно тя тази,която после ще страда..т.е. и 2те ще страдате :?
такива ситуации са доста объркани и неприятни..бтв на колко си?Може да е от хормоните?!!!! :)

sladkish_14
05-24-2009, 17:32
На колко години си ?
Не си лесбийка само така ти си мислиш !
Прекалено объркана си на тези години /предполгам , че повече от 16 няма да имаш!/
Целувате си се , споделяте си , заедно сте постоянно и ти сега си мислиш , че си лесбийка :? ..
Какво ще и казваш , нищо не й казвай ! Един ден може да съжаляваш за тези твой объркани мисли и думи !
Пълни глупости са това , един ден през който сте заедно си повтарвяй само 'Ние сме приятелки ' и ще видиш , че ще ти мине 8-)

Jumbie483
05-24-2009, 17:57
Ами след като и тя няма нищо против целувките и т.н., сигурна ли си, че и тя не изпитва нещо ? :-D

beb4yy
05-25-2009, 08:36
да по този начин разбрах че съм обратна 2 години бях влюбена в най-добрата си фр послушай съвета ми от личен опит аз след 2 години не издържах и и казах и тя се оказа приятелка на място просто ме попита очаква ли се нещо от мен аз казах не просто не си променяй отношението към мен остани същатата така и стана най-добри приятелки и до ден днешен но не я обичам по този начин ! ЗАТОВА ДАВАЙ НАПРЕД КАЖИ И ГО АКО Е ЧОВЕК НА МЯСТО ЩЕ ТЕ РАЗБЕРЕ...

s1NNer
05-25-2009, 09:12
Оф ама в случая `обратната` не говори за целувки като при гаджетата - с език или без .. ами просто както правят повечето момичета като се видях се целуват за здрасти .. Лесбийка била... :? 8-)

NeZaPoznat
05-25-2009, 10:44
Така от доста време харесвам най-добрата си приятелка .. Прекарваме доста време заедно, държим се за ръка , целуваме се по устата , прегръша ме се .. Тя понякога се шегува че приличаме на обратни , а аз наистина съм такава :cry: :cry: МОЛЯ ВИ дайте ми съвет отчаяна съм :booooomb:

Направете едно 69 - ще и хареса ;)

Obi4amMaikaTi
08-05-2009, 10:07
ако и гу кажеш има дфа фариянта след тофа - или да я загубиш като приятелка и да я спечелиш като полофинка .. или да я стреснеш с признанието си и да я загубиш изцяло.. сложно е...тя дафа ли ти някакфи пофод?и да си мислиш че може и тя да е прифлечена от теб?

TheDevilInMe
08-05-2009, 13:38
Кога разбра, че я обичаш по друг начин и тя давала ли ти е повод, за да си мислиш, че чувствата са ви взаимни? Решението е наистина сложно, но прецени на какво държиш повече - приятелството ви или увлечението си към нея, според мен не може толкова категорично да твърдиш, че си обратна, изчакай да мине известно време, възможно е просто да си объркана и да си внушаваш само. :)

sweetchef
08-05-2009, 13:56
Кажи и какво чувстваш :)

fc
08-05-2009, 15:05
Бръкни й в путката.

mariqqqqq
08-05-2009, 16:12
може да е само увлечение..от възрастта..не се измъчвай толкова ;)

Ravage
08-05-2009, 16:29
хората не напразно имат усти. Трябва да се научиш да я използваш, казвай всичко в прав текст и тва е.

Sh@d0w
08-05-2009, 16:30
Направете си кефа и след това кой откъдето е.

fenasf
08-05-2009, 16:45
Двустранно дилдо и шоколад.
Бисексуална си.
За момиче даже е престиж.
Ако беше момче всички щяха да ти се е*ават.

haritov
08-05-2009, 17:13
намери си мъж за една седмица да те обработва :D

NIKY
08-05-2009, 17:22
Признай й.. ако ти е е наистина добра приятелка ще го приеме :)

F_CK_all_I_need_is_U
08-05-2009, 17:41
Искам да те питам,само към нея ли изпитваш такова влечение или попринцип ти харесват момичета?

l0lz
08-05-2009, 18:07
Кажи и: "Обратна съм, влюбена съм в теб, а и съм малко извратена.. Искам те излижа."

0nem0retIme
08-05-2009, 19:16
Мхмм..може и да е увлечение,а иначе да си имаш интереси към мъжкия пол...Изчакай и ако това желание към приятелката ти не утихва,а напротив..признай й.. :)

F_CK_all_I_need_is_U
08-05-2009, 20:59
Е па аз веднъж много се бях разлигавила.. 8-) и реших да кажа на най-добрата ми фр,че съм лесбийка и съм влюбена в нея.Тя ми повярва и си го прие.Ама се пак тфа е тя.Друга като нея няма :grin: .Аз само исках да се похваля,че е най-най-най-най-нааай на Земята :P Пък вие ми завиждайтееее :-P хД.

oasis
08-05-2009, 21:01
лол яко. xD

fatal4o
08-06-2009, 00:02
тя тая е забравила ,че е лесбийка ама вие най-упорито си бъмпите стари теми..

Devastante
08-06-2009, 08:57
Внушила си си, че я харесваш и край - трябва да бъдеш с нея. Вземи се в ръце.. След броени дни ще ти мине мерака и ако си й казала, само ще се изложиш :o Стегни са :?

babystar
08-07-2009, 09:48
8) еми просто и кажи 4е не си обратнш 4е просто си изкала за малко да се престръва6 за такава за да разбере6 как се целува :Д:Д:Д само това мога да ти кайа . . успех

va0461
08-07-2009, 10:12
Здрасти, аз имам подобен проблем , само че не съм влюбена в най -добрата си приятелка а в една жена която е малко по голяма от мен и се чудя по същия начин дали да и кажа или не че имам чувства към нея . разбирам те напълно, че е много трудно да обичаш някой а той дори и да не подозира за чувствата ти . аз съм решила, че ще се опитам да и покажа какво изпитвам , но не директно а малко по малко , и ако видя ,че тя се отдръпва ще се откажа от нея колкото и болезнено да е. съветвам те и ти да направиш нещо подобно без директни признания . успех

kamucheto0
08-07-2009, 10:31
Ако и кажеш би трябвало да те разбере, все пак сте най-добри приятелки, за това поговори с нея :)

lil4eto9
08-07-2009, 12:37
най - добре поговори с нея и и кажи това,което мислиш сподели и всичко...може би ще те разбере :roll: :roll: [-o< [-o<

devi
08-07-2009, 15:53
Преди да говориш с нея (ако решиш да го направиш) я помоли да те подкрепи,а не да се обръща срещу теб.Първо й кажи ,че мислиш ,че си обратна и след това ,че имаш някакви чувства към нея.Обясни й ,че не си сигурна дали е просто привързаност или нещо повече...Ако наистина ти е добра приятелка ще те разбере и дори да не изпитва същите чувства към теб ще ти остане приятелка.
+1 :)