PDA

View Full Version : Avon



gia_sena_mono
05-23-2009, 11:28
Използвали ли сте лосиона намаляващ окосмяването на Ейвън и има ли ефект?Ако не- споделете друга марка и цена.
А той всъщност не го намалява окосмяването,а по-скоро забавя растежа на космите,нали така?

:)

splendour
05-23-2009, 11:49
polzvala s1m gela za br1snene i pak kakto predi gi br1snex no ot gela stava po qko minava6 i si4ko gladko gladko stava...... a za losiona nz

tWiLigHtgIrL
05-23-2009, 12:41
Еми честно казано преди две седмици го ползвах и все още има ефект :grin:

sladkalady
05-23-2009, 17:25
Да,ползвала съм го преди..сега вече не тъй като след нанасянето му имах ужасни сърбежи .. :(

Sintya
05-23-2009, 19:20
Различно е на всяка кожа, иначе няколко човека, казаха, че действа.

LovEsIckk
05-23-2009, 19:25
За да не създавам нова тема ще попитам тук.
Някой ползвал ли е серума за сухи краища на Ейвън и доволен ли е?Щото си ги поръчах де..

rauwkost
05-23-2009, 21:00
Ох, и аз да питам тук, абе къде се намира проклетия офис на ейвън, който е на бул."Черни връх" 67? Обикалях като луда и не го намерих а трябва да си взема работите. :(

tWiLigHtgIrL
05-23-2009, 21:26
За да не създавам нова тема ще попитам тук.
Някой ползвал ли е серума за сухи краища на Ейвън и доволен ли е?Щото си ги поръчах де..
Е сега го ползвам и него че тя мойта много цъфти ама сега честно казано изобщо е забравила за действието цъфтеж!Много съм доволна а и го нанасям на месец два пъти! :)

guinessgirl
05-23-2009, 21:27
Някой ползвал ли е серума за сухи краища на Ейвън и доволен ли е?Щото си ги поръчах де..

страхотен е. и аромата е.. божествен. :smt007

gabi_94
05-23-2009, 21:32
какво представлява този лусион, че и аз искам такъв :D , колко струва?

tWiLigHtgIrL
05-23-2009, 21:39
какво представлява този лусион, че и аз искам такъв :D , колко струва?
http://avon-line.hu/images/upload/big/product/testapolas/szortelenites/31088-szornovekedest_keslelteto_testapolo.jpg това представлява а цената му в осма кампания е 6,90 лв :)

LovEsIckk
05-23-2009, 22:16
Благодаря

ILY
05-24-2009, 10:10
Ох, и аз да питам тук, абе къде се намира проклетия офис на ейвън, който е на бул."Черни връх" 67? Обикалях като луда и не го намерих а трябва да си взема работите. :(

дистрибутор ли си ?

hamacs563
05-24-2009, 11:16
Не че нещо ....... но един вътрешен човек ми каза че avon са започнали да пропадат и ще ги спират от производство защото не са качествени но много хора са заблудени (дано не се обиди някой) и ги купуват защото са и по евтини от по висшите козметични продукти.Avon ги използват и животинска мазнина и много други такива :) докато в Орифлейм всичко е висококачествено и си има къде е произведен продукта и какво съдържа :) общо взето аз не съм доволна от продуктите на avon и особено от кремовете им за тяло който се пресичат :) :) :) а пък най-добрата ми приятелка си беше купила крем за лице от avon и лицето и се обрина.

Izzy_
05-24-2009, 11:29
Гаден е,зарежи го.

tWiLigHtgIrL
05-24-2009, 11:36
Не че нещо ....... но един вътрешен човек ми каза че avon са започнали да пропадат и ще ги спират от производство защото не са качествени но много хора са заблудени (дано не се обиди някой) и ги купуват защото са и по евтини от по висшите козметични продукти.Avon ги използват и животинска мазнина и много други такива :) докато в Орифлейм всичко е висококачествено и си има къде е произведен продукта и какво съдържа :) общо взето аз не съм доволна от продуктите на avon и особено от кремовете им за тяло който се пресичат :) :) :) а пък най-добрата ми приятелка си беше купила крем за лице от avon и лицето и се обрина.
ами аз какво да ти кажа майка ми е също е навътре с нещата с ейвън и досега такъв слух не е чувала :) А до колкото за обривите твойта приятелка разбира ли от кремове.Те обикновенно се избират от типа кожа :D
А затова че повечето гледат че е ефтина козметика и затова се купува - то ако е така човек може да си вземе от лефчето или близкия козметичен магазин А hamacs ти всъщност дистрибутор на Ofirlame ли си та така защитаваш тази фирма и казваш че е висококачествена .
А затова защо не казват какво съдържа :D ами как да кажат това защо не го кажеш на кока-кола :D :D :D то така всеки ще може да си забърка кремчето :D

hamacs563
05-24-2009, 11:47
Не че нещо ....... но един вътрешен човек ми каза че avon са започнали да пропадат и ще ги спират от производство защото не са качествени но много хора са заблудени (дано не се обиди някой) и ги купуват защото са и по евтини от по висшите козметични продукти.Avon ги използват и животинска мазнина и много други такива :) докато в Орифлейм всичко е висококачествено и си има къде е произведен продукта и какво съдържа :) общо взето аз не съм доволна от продуктите на avon и особено от кремовете им за тяло който се пресичат :) :) :) а пък най-добрата ми приятелка си беше купила крем за лице от avon и лицето и се обрина.
ами аз какво да ти кажа майка ми е също е навътре с нещата с ейвън и досега такъв слух не е чувала :) А до колкото за обривите твойта приятелка разбира ли от кремове.Те обикновенно се избират от типа кожа :D
А затова че повечето гледат че е ефтина козметика и затова се купува - то ако е така човек може да си вземе от лефчето или близкия козметичен магазин А hamacs ти всъщност дистрибутор на Ofirlame ли си та така защитаваш тази фирма и казваш че е висококачествена .
А затова защо не казват какво съдържа :D ами как да кажат това защо не го кажеш на кока-кола :D :D :D то така всеки ще може да си забърка кремчето :D

Относно крема на приятелката ми да разбира от кремове :P Всъщност има и една разлика в avon са дистрибутори защото те само пускат поръчки и раздават продукти а съм срещала и 3-4 които незнаят кои продукт за какво е и как се използва но иначе са тръгнали с козметика да се занимават но това вече си зависи от човека :) докато в Oriflame са консултани и те предлагат и обясняват за всеки един даден продукт.Аз не заемам страна просто изказвам мнение и още едно от впечатленията ми са че на avon аоматизираните страници всъщност нямат миризма за разлика от тези на oriflame.Но както се казва всеки си има право на избор и всеки прави това соето смята за добре :)

gia_sena_mono
05-24-2009, 12:04
Не се отклонявайте от темата.Спорете на друго място.

tWiLigHtgIrL
05-24-2009, 14:18
Не се отклонявайте от темата.Спорете на друго място.
Сори за отклонението кажи какво още те интересува и ще ти кажем! :)

Sintya
05-24-2009, 15:35
Не че нещо ....... но един вътрешен човек ми каза че avon са започнали да пропадат и ще ги спират от производство защото не са качествени но много хора са заблудени (дано не се обиди някой) и ги купуват защото са и по евтини от по висшите козметични продукти.Avon ги използват и животинска мазнина и много други такива :) докато в Орифлейм всичко е висококачествено и си има къде е произведен продукта и какво съдържа :) общо взето аз не съм доволна от продуктите на avon и особено от кремовете им за тяло който се пресичат :) :) :) а пък най-добрата ми приятелка си беше купила крем за лице от avon и лицето и се обрина.
Млъкни. Само това ще ти кажа.
Както виждаш, никого не го интересува мнението ти, което и без това е пълно с глупости.
Купувай си орифлейм и бягай от темата, ясно ?!
Личи си, че пишеш, за да си поръчват хората от орифлейм, но престани да спамиш.
Не мисля, че някой иска да си купи скъпи и прецакани продукти, каквито са на орифлейм.
Спирам спам - а. :)

rauwkost
05-24-2009, 17:22
Ох, и аз да питам тук, абе къде се намира проклетия офис на ейвън, който е на бул."Черни връх" 67? Обикалях като луда и не го намерих а трябва да си взема работите. :(

дистрибутор ли си ?
Да. Сега се сетих, че ги доставят в офис на Speedy, ама мисля че не видях такъв като ходих вчера. :D

hamacs563
05-24-2009, 19:29
Не че нещо ....... но един вътрешен човек ми каза че avon са започнали да пропадат и ще ги спират от производство защото не са качествени но много хора са заблудени (дано не се обиди някой) и ги купуват защото са и по евтини от по висшите козметични продукти.Avon ги използват и животинска мазнина и много други такива :) докато в Орифлейм всичко е висококачествено и си има къде е произведен продукта и какво съдържа :) общо взето аз не съм доволна от продуктите на avon и особено от кремовете им за тяло който се пресичат :) :) :) а пък най-добрата ми приятелка си беше купила крем за лице от avon и лицето и се обрина.
Млъкни. Само това ще ти кажа.
Както виждаш, никого не го интересува мнението ти, което и без това е пълно с глупости.
Купувай си орифлейм и бягай от темата, ясно ?!
Личи си, че пишеш, за да си поръчват хората от орифлейм, но престани да спамиш.
Не мисля, че някой иска да си купи скъпи и прецакани продукти, каквито са на орифлейм.
Спирам спам - а. :)

Eм и твоето мнение не го интересува никого ;) а на мен ми е все тая кой от къде ще си поръчва обриваите се не се обриваите Avon Oriflame,Mary Kay или от аптеките Biotherm,Vichy,Roc,Lierac,Nuxe или от най-известните професионални AKYS, Geno, Sothys, Thalgo, Gernetic има много голям избор на пазара + това аз не карам никого да си купува от никъде просто изразих мнение а това че някой не е доволен аз не отговарям всеки си има право на избор :) :) :) :) :) :) :) :)

manolova77
05-24-2009, 20:35
серума е страшен нанася се след всяко къпане на леко влажна коса

j_adore2
06-24-2009, 18:56
на avon аоматизираните страници всъщност нямат миризма за разлика от тези на oriflame.Но както се казва всеки си има право на избор и всеки прави това соето смята за добре :)
О не това ме уби :lol: То оригинален Версаче да пръснат след 5-6 търкания се отмирисва :lol:

gia_sena_mono
06-24-2009, 19:13
Ключ!

iwchooo
08-02-2010, 08:49
Аз също използвам лосиона.Помага,и още как.Има ефект,така че ако си го поръчаш няма да сгрешиш :P

3oPuTy
08-02-2010, 10:10
Аз също използвам лосиона.Помага,и още как.Има ефект,така че ако си го поръчаш няма да сгрешиш :P
Ако беше погледнал годината щеше да разбереш,че авторката от доста време е направила своя избор за това дали да си го купи или не :lol:

Paramour
08-02-2010, 12:33
^^ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

heiress
08-02-2010, 19:05
Моята представителка на Ейвън се отказа оттова и искам да попитам дали има някой представител от София тук, който да е близо до Студентски град. Ако има моля ви, драснете ми едно съобщение, че не мога да си намеря представител в околността, а не ми се пътува постоянно.

MegiBoOm
08-06-2010, 17:44
Здравейте може ли да питам дали крема депилатоар на Ейвън действа защото си купих един и въобще не отстранява косъмчетата :?