PDA

View Full Version : ПОМОЩ



absd
05-23-2009, 12:09
Та ситуацията е такава :
Запознаха ме с едно момиче. Направо си паснахме, понякога сме си допълвахме изреченията, имахме едни и същи мнения .Ама някъде след месец тя си показа другата стана.Започна постоянно да ми звани (дори и в 5 часа суртинта)само за да ми каже да я изчакам пред училището , не ми дава да си говоря с другите си приятели ,абе направо ми стана майка :-x :-x (дори и по-лошо) .Преди 2 дена бях на екскурзия и преди да тръгнем си говорих с една моя приятелка, но след малко се появи лудата , хвана ме за ръката и ме издърпа от другото момиче. Каза ми ,,Трябва да си с мен,защото няма никой от моят клас ''.Искам да се оттърва от нея ама ме е много страх да не настрой всички срещу мен (защото веднъж го направи с една момиче).Та моля ви помогнете ми да се оттърва от тази откачалка без да настрои всички срещу мен :cry: :cry: !! Предварително ви благодаря .

afterforever
05-23-2009, 12:13
Регнал си се на рд-то ми :D

Намери някак начин да й покажеш с 2-3 изречения, с подходящия тон, с подходящия поглед и увереност в думите си, че ти не си тоя, за когото тя те мисли и я "постави на мястото й". С тия психо трикчета ти гавартирам успех. Можеш да тренираш пред огледалото :)

absd
05-23-2009, 12:15
Между другото аз съм момиче :-D :-D

AnIcHkAtA
05-23-2009, 12:16
Регнал си се на рд-то ми :D

Намери някак начин да й покажеш с 2-3 изречения, с подходящия тон, с подходящия поглед и увереност в думите си, че ти не си тоя, за когото тя те мисли и я "постави на мястото й". С тия психо трикчета ти гавартирам успех. Можеш да тренираш пред огледалото :)

Много точно казано.
Оффтопик:И на рд-то на брат ми :D

AnIcHkAtA
05-23-2009, 12:17
Между другото аз съм момиче :-D :-D

Искаш да кажеш, че сте приятелки?Тогава работата е по-сериозна, но решението е същото..

afterforever
05-23-2009, 12:18
Регнал си се на рд-то ми :D

Намери някак начин да й покажеш с 2-3 изречения, с подходящия тон, с подходящия поглед и увереност в думите си, че ти не си тоя, за когото тя те мисли и я "постави на мястото й". С тия психо трикчета ти гавартирам успех. Можеш да тренираш пред огледалото :)

Много точно казано.
Оффтопик:И на рд-то на брат ми :D

Много поздрави му давай :D


Между другото аз съм момиче :) :) няма значение какво си :D решението е 1 и също

sexa_na_kompleksa
05-23-2009, 15:22
Кажи й, че не ти допада държанието й. Ако не се разбира от дума - много й здраве! А ако другите са ти приятели, няма да се повилияят от нейното мнение и ще запазите приятелството си.