PDA

View Full Version : НЕ МИ ПУКА!!!



Evanescense
05-23-2009, 17:47
Не ми пука кво ще кажете и че не треа тук да пускам темата и за квото и да е друго... Писна ми да чета някоя тема и след тва, "на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко" и т.н. и т.н. НИКОЙ Не е роден научен!!! Този сайт е за проблемите на тинейджърите (13-19години). Спрете да обиждате и да се правите на мн умни НЕ СТЕ НИЩО ОСОБЕНО, тук се пита за да се получат отговори на дадените въпроси!!! Като не ви харесват и са ви смешни дадени теми не пишете, вместо да обиждате!!!! :x :-x :x :-x :x :-x :x :-x :x :-x :x :-x :x :-x :-x :x :-x

x3eme
05-23-2009, 17:50
Мирише ми на бунт и манифестация :-D .

Ilikeliljon
05-23-2009, 17:50
Ей момиче, чакай какво е станало? За кои теми точно говориш :) :)

Evanescense
05-23-2009, 17:51
Мирише ми на бунт и манифестация :-D .


Просто ме дразнят такива дето се правят на велики и всезнаещи... :?

а тук са в излишък и вместо да помагат те обиждат :x

Punisherrr
05-23-2009, 17:52
Така е... за жалост днешните не сме научени на много неща ;)
Например да МИСЛИМ преди да правим глупости и после да питаме тъпи въпроси по форуми.
(поне ако говорим специално за тоя раздел)

Помощта са точно тея неща,които се казват на разни такива от 13 до 16-17 дето са големи секс бомби и ебачи,но всъщност не могат да поемат никва отговорност за действията си. След като родителите им явно са прости и не са им го казали.

Evanescense
05-23-2009, 17:52
Ей момиче, чакай какво е станало? За кои теми точно говориш :) :)


не гоеоря за точно определена тема а за почти всички

Bellatrix
05-23-2009, 17:53
Като цяло съм съгласна с теб, но повечето питат след като вече са правили секс. А един умен човек ще се образова по тая тема преди да свали гащи и да отвори крака.
Отговарям честно и точно на хора, които искат да се образоват и да пристъпят към действие след това.

Обиждам такива, които първо направят някоя беля и после изведнъж се сещат, че не знаят нищо за секс и не знаят как да я оправят.

Ти как отговаярш на момичета на по 12, които питат дали, ако правиш секс без презерватив и той си свършва в теб, има шанс да забременеят? Ами като не знаят как се забременява и как да се пазят да не започват изобщо.

Ilikeliljon
05-23-2009, 17:58
Мм да голяма част от форума имат навик да се гаврят понякога доста необмислено и необосновано. :) :)

AllenWallker
05-23-2009, 17:59
Ни съ пъли ве пич (купи си котиика с валидол или "мента-глок-валерян) те са простите не ти :)

Evanescense
05-23-2009, 18:00
Като цяло съм съгласна с теб, но повечето питат след като вече са правили секс. А един умен човек ще се образова по тая тема преди да свали гащи и да отвори крака.
Отговарям честно и точно на хора, които искат да се образоват и да пристъпят към действие след това.

Обиждам такива, които първо направят някоя беля и после изведнъж се сещат, че не знаят нищо за секс и не знаят как да я оправят.

Ти как отговаярш на момичета на по 12, които питат дали, ако правиш секс без презерватив и той си свършва в теб, има шанс да забременеят? Ами като не знаят как се забременява и как да се пазят да не започват изобщо.


Да така е, трябва да се образоват първо, сългасна съм, но има мн безмислени от нищото обиди и тн., но както и да е

x3eme
05-23-2009, 18:02
Мм да голяма част от форума имат навик да се гаврят понякога доста необмислено и необосновано. :) :)
Малко от тук пишещите,са запознати със нещата които коментират във разни теми.Да не говорим,че повечето от нещата трябва да ги знаят от обща култура.

Bellatrix
05-23-2009, 18:03
Като цяло съм съгласна с теб, но повечето питат след като вече са правили секс. А един умен човек ще се образова по тая тема преди да свали гащи и да отвори крака.
Отговарям честно и точно на хора, които искат да се образоват и да пристъпят към действие след това.

Обиждам такива, които първо направят някоя беля и после изведнъж се сещат, че не знаят нищо за секс и не знаят как да я оправят.

Ти как отговаярш на момичета на по 12, които питат дали, ако правиш секс без презерватив и той си свършва в теб, има шанс да забременеят? Ами като не знаят как се забременява и как да се пазят да не започват изобщо.


Да така е, трябва да се образоват първо, сългасна съм, но има мн безмислени от нищото обиди и тн., но както и да е
На ей така заяждащите се не им обръщай внимание. Тъй де, обикновенно го правят за трупане на повече мнения или за да си го изкарат на нечий гръб, ако денят им е бил гаден. Глупава история.

AlokiNn
05-23-2009, 18:51
Мм да голяма част от форума имат навик да се гаврят понякога доста необмислено и необосновано. :) :)ми ако е някаква простотия или ебавка що да не се посмея? ако темата е сериозна ще получи и сериозен отговор..

Spider4eto
05-23-2009, 18:54
Каква вдъхновяваща тема. Браво!!!Поздравления!!!Ти току що промени всички потребители във форума!!! :grin: :grin: :grin:

Extremescream
05-23-2009, 21:05
Лично аз предпочитам да ми кажат за някоя супер малоумна тема,че съм тъпа,необразована овца,дето няма грам мозък,ама да се светна,че верно задавам тъпи въпроси,които могат и в гугъл да се проверят (примерно).
Ако им кажем:Ох,ама миличко сладко детенце,спокойно пускаи всякакви теми' как мислиш,че ще реагират?Лошото е,че тук на 10 теми има 2-3 смислени.Другите са тъпи,меко казано.
А колкото до изказванията 'на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко"-Понякога се налага.
100% се нервираш,защото са ти казали нещо подобно в темите ти за лизането.И ще си кажа направо-Да искаш съвет или мнение по такъв въпрос е ТЪПО!.Все едно ние да те съветваме дали да си купиш баница (примерно) или не.Имаш глава на раменете,мисли с нея тя не е само за украса.
И както казаха по-горе-Ако е смислена тема,ще получи смислен и цивилизован отговор.

Evanescense
05-23-2009, 21:13
Лично аз предпочитам да ми кажат за някоя супер малоумна тема,че съм тъпа,необразована овца,дето няма грам мозък,ама да се светна,че верно задавам тъпи въпроси,които могат и в гугъл да се проверят (примерно).
Ако им кажем:Ох,ама миличко сладко детенце,спокойно пускаи всякакви теми' как мислиш,че ще реагират?Лошото е,че тук на 10 теми има 2-3 смислени.Другите са тъпи,меко казано.
А колкото до изказванията 'на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко"-Понякога се налага.
100% се нервираш,защото са ти казали нещо подобно в темите ти за лизането.И ще си кажа направо-Да искаш съвет или мнение по такъв въпрос е ТЪПО!.Все едно ние да те съветваме дали да си купиш баница (примерно) или не.Имаш глава на раменете,мисли с нея тя не е само за украса.
И както казаха по-горе-Ако е смислена тема,ще получи смислен и цивилизован отговор.



не не се нервирам на отговор на моя тема, а защото във всяка теа е така. Да има много тъпи теми, ми подмини ги и не пиши, вместо да се почват несмислени дискусии... :x

Ilikeliljon
05-23-2009, 21:13
Лично аз предпочитам да ми кажат за някоя супер малоумна тема,че съм тъпа,необразована овца,дето няма грам мозък,ама да се светна,че верно задавам тъпи въпроси,които могат и в гугъл да се проверят (примерно).
Ако им кажем:Ох,ама миличко сладко детенце,спокойно пускаи всякакви теми' как мислиш,че ще реагират?Лошото е,че тук на 10 теми има 2-3 смислени.Другите са тъпи,меко казано.
А колкото до изказванията 'на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко"-Понякога се налага.
100% се нервираш,защото са ти казали нещо подобно в темите ти за лизането.И ще си кажа направо-Да искаш съвет или мнение по такъв въпрос е ТЪПО!.Все едно ние да те съветваме дали да си купиш баница (примерно) или не.Имаш глава на раменете,мисли с нея тя не е само за украса.
И както казаха по-горе-Ако е смислена тема,ще получи смислен и цивилизован отговор.

Въпроса не е в това дали се казва това или не. Въпроса е как се казва. Може съвсем любезно и добронамерено да се обясни, че може да се потърси в гугъл, а не чрез гавра към този, който е писал темата. :) :)

Extremescream
05-23-2009, 21:16
Признавам,че и аз съм писала подобни неща в 1-2 теми,но простотията в тях ме удари в глвата просто.Но иначе,да-може да кажеш и най-лщбезно:Потърси в гугъл. :)

Evanescense
05-23-2009, 21:16
Лично аз предпочитам да ми кажат за някоя супер малоумна тема,че съм тъпа,необразована овца,дето няма грам мозък,ама да се светна,че верно задавам тъпи въпроси,които могат и в гугъл да се проверят (примерно).
Ако им кажем:Ох,ама миличко сладко детенце,спокойно пускаи всякакви теми' как мислиш,че ще реагират?Лошото е,че тук на 10 теми има 2-3 смислени.Другите са тъпи,меко казано.
А колкото до изказванията 'на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко"-Понякога се налага.
100% се нервираш,защото са ти казали нещо подобно в темите ти за лизането.И ще си кажа направо-Да искаш съвет или мнение по такъв въпрос е ТЪПО!.Все едно ние да те съветваме дали да си купиш баница (примерно) или не.Имаш глава на раменете,мисли с нея тя не е само за украса.
И както казаха по-горе-Ако е смислена тема,ще получи смислен и цивилизован отговор.

Въпроса не е в това дали се казва това или не. Въпроса е как се казва. Може съвсем любезно и добронамерено да се обясни, че може да се потърси в гугъл, а не чрез гавра към този, който е писал темата. :) :)



тва имах почти предвид, и мене има мн хора, които ме дразнят и не мога да ги трая в този форум и тъпи теми, но до ся никой не съм обидила и няма, щото всеки иска съвет или отговор на някакъв свои си въпрос... :?

kuklichka_bg
05-23-2009, 21:20
ООфффф........и мене колко ме дразнят,като почнат да питат на колко си нз си кво и като тръгнат да се правят на много образовани.За 1 грешка,ще те убият вече.

Ilikeliljon
05-23-2009, 21:21
Лично аз предпочитам да ми кажат за някоя супер малоумна тема,че съм тъпа,необразована овца,дето няма грам мозък,ама да се светна,че верно задавам тъпи въпроси,които могат и в гугъл да се проверят (примерно).
Ако им кажем:Ох,ама миличко сладко детенце,спокойно пускаи всякакви теми' как мислиш,че ще реагират?Лошото е,че тук на 10 теми има 2-3 смислени.Другите са тъпи,меко казано.
А колкото до изказванията 'на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко"-Понякога се налага.
100% се нервираш,защото са ти казали нещо подобно в темите ти за лизането.И ще си кажа направо-Да искаш съвет или мнение по такъв въпрос е ТЪПО!.Все едно ние да те съветваме дали да си купиш баница (примерно) или не.Имаш глава на раменете,мисли с нея тя не е само за украса.
И както казаха по-горе-Ако е смислена тема,ще получи смислен и цивилизован отговор.

Въпроса не е в това дали се казва това или не. Въпроса е как се казва. Може съвсем любезно и добронамерено да се обясни, че може да се потърси в гугъл, а не чрез гавра към този, който е писал темата. :) :)



тва имах почти предвид, и мене има мн хора, които ме дразнят и не мога да ги трая в този форум и тъпи теми, но до ся никой не съм обидила и няма, щото всеки иска съвет или отговор на някакъв свои си въпрос... :?

Е аз съм обиждал, ама това си е мой проблем, защото съм си изтървал нервите. :) :)

Evanescense
05-23-2009, 21:25
Лично аз предпочитам да ми кажат за някоя супер малоумна тема,че съм тъпа,необразована овца,дето няма грам мозък,ама да се светна,че верно задавам тъпи въпроси,които могат и в гугъл да се проверят (примерно).
Ако им кажем:Ох,ама миличко сладко детенце,спокойно пускаи всякакви теми' как мислиш,че ще реагират?Лошото е,че тук на 10 теми има 2-3 смислени.Другите са тъпи,меко казано.
А колкото до изказванията 'на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко"-Понякога се налага.
100% се нервираш,защото са ти казали нещо подобно в темите ти за лизането.И ще си кажа направо-Да искаш съвет или мнение по такъв въпрос е ТЪПО!.Все едно ние да те съветваме дали да си купиш баница (примерно) или не.Имаш глава на раменете,мисли с нея тя не е само за украса.
И както казаха по-горе-Ако е смислена тема,ще получи смислен и цивилизован отговор.

Въпроса не е в това дали се казва това или не. Въпроса е как се казва. Може съвсем любезно и добронамерено да се обясни, че може да се потърси в гугъл, а не чрез гавра към този, който е писал темата. :) :)



тва имах почти предвид, и мене има мн хора, които ме дразнят и не мога да ги трая в този форум и тъпи теми, но до ся никой не съм обидила и няма, щото всеки иска съвет или отговор на някакъв свои си въпрос... :?

Е аз съм обиждал, ама това си е мой проблем, защото съм си изтървал нервите. :) :)


хах защо ли не се учудвам... :? но ти си знаеш

Ilikeliljon
05-23-2009, 21:37
Случват се и такива работи, но това е една друга тема, която не ми е много приятна, защото май доста хора от форума са настръхнали против мен :) :)

Evanescense
05-23-2009, 21:40
Случват се и такива работи, но това е една друга тема, която не ми е много приятна, защото май доста хора от форума са настръхнали против мен :) :)

Ти си знаеш, ма айде стига съм мрънкала и аз...

AlokiNn
05-23-2009, 21:42
ДА ТИ ПукА!!

sexyyyy93
05-23-2009, 21:50
Всеки прави грешки и никой не се ражда образован!И наистина нека се отнасяме по-културно с хората около нас! :)

BumperDumper
05-24-2009, 00:36
от много време разглеждам форума,но сега вече не се сдържах да не напиша нещо и дори се регистрирах.
от около година раздела за секс ме радва почти всеки ден с нов набор от идиотски теми, а някои отговори са ме карали да се смея от сърце с часове.
не един или два пъти колосални индивиди,които са на интелектуалното ниво някаде между зелено растение и 3-месечен човешки зародиш, са оправяли лошото ми настроение с първите си открития за собствената си биология или с информация за преждевременните си контакти с противоположния пол, а понакога и за близките си срещи с други индивиди от същия пол и на същото ниво на умствено развитие.
винаги съм бил очарован от членовете, които обикалят кафенета и улици, за да трупат знания и опит за околния свят и след това с желание споделят и обсъждат откритията си, отдавна известни на нормално развилите се посетители.
някои се тревожат от пагобната и явна безполезност на младото ни поколение, но аз се радвам,че на България никога няма да й липсва ефтина работна ръка.

Scrat
05-24-2009, 00:50
от много време разглеждам форума,но сега вече не се сдържах да не напиша нещо и дори се регистрирах.
от около година раздела за секс ме радва почти всеки ден с нов набор от идиотски теми, а някои отговори са ме карали да се смея от сърце с часове.
не един или два пъти колосални индивиди,които са на интелектуалното ниво някаде между зелено растение и 3-месечен човешки зародиш, са оправяли лошото ми настроение с първите си открития за собствената си биология или с информация за преждевременните си контакти с противоположния пол, а понакога и за близките си срещи с други индивиди от същия пол и на същото ниво на умствено развитие.
винаги съм бил очарован от членовете, които обикалят кафенета и улици, за да трупат знания и опит за околния свят и след това с желание споделят и обсъждат откритията си, отдавна известни на нормално развилите се посетители.
някои се тревожат от пагобната и явна безполезност на младото ни поколение, но аз се радвам,че на България никога няма да й липсва ефтина работна ръка.

Забрави еротичните контакти с дезодоранти и зеленчуци и от време на време чадъри, отвертки и т.н. :lol:

Vichko0o
05-24-2009, 01:31
Ся ще ме плюете всички но слабо ме вълнува.
Как няма да се гаврим с малоумните теми ?
"Той свърши в устата ми но след това се търкахме един в друг с дрехи, има ли вероятност да съм бременна??" Ааааа неее на тази тема просто не мога да се сдържа да не се изебавам. Необразованата младеж всеки ден расте МНОГОКРАТНО.... А да в тема "секс" няква пита "как си бръснте краката" какво подяволите ?Пишат ми разни любовни теми за това колко харесвали някой и как да го свалят. Има раздел любов има раздел здравословни проблеми/козметика и т.н. Идва тука няква застреляна патка, пише "omg s priatelia mi pravihme seks toi ne svarshi v mene dori nqma6e ni6to v prezervativa slu4aino da znaete dali sam bremena ?" Ъъъъ да ние сме Ванга и знаем всичко!Ще се дзвериме 1 час в монитора да разчетеме неграмотността(просто е късно и не намерих някоя от НЕВЕРОЯТНО неграмотните темии за това набързо написах нещо), толкова ли е трудно да си грамотен и образован? Ами ние от къде ги знаем тея неща ? Дааа никой не се е родил научен, ами Гугъл за какво е мамка му ? Тая търсачка за украса ли е ? Като влезеш в СЕКС има "ВАЖНА ТЕМА" бе кликни пък разгледай, токувиж научиш нещо. А теми отностно сексуалността, бремеността, и всичко свързано с тоя проклет секс ПЪЛЕН Е ФОРУМА !!!! Пускате една търсачка и пишете и четете. Но неее всеки си мисли, че неговия проблем е най-уникалния от всички други никога не са го преживявали. И ти очакваш от нас след 2439765278934526783562 такива малоумни теми дневно да не се гавриме ? Хъх успех ! Няма да я чета тая тема, така че ако някой нещо да ми пише на лична.
Със Здраве !!!!

Bellatrix
05-24-2009, 06:58
^^ Е, аз кво казах? :D Съгласна.

Нека питат, за да се образоват и после да правят секс. Не да правят секс и после да им хрумне, ей така, помежду другото, да разберат нещо повече за секса.

Дразня се на тъпи хора.

OstraPisalka
05-24-2009, 06:59
Жалкото в случая е, че това не е прецедент. Живеем в демократична държава с претенции за равнопоставеност с развитите западни страни. И уж сме членове на ЕС от две години, а промяна няма. Това е заради насадената от векове народопсихология на нацияата ни. Много по-лесно е да обиждаш без да осъзнаваш невежеството си. Този сайт и форум са за подрастващите млади хора който имат нужда от разяснение на възникналите в тях въпроси. И вместо да сме толерантни повечето се надпреварват да се правят на знещи за всичко. Браво народе обаче така не се постига просперитет. Продължавайте да засипвате форумите с обиди и хулене това показва колко сте зрели и толерантни. Но това не е само тук. Цялото интернет пространство е изпъстрено с простотия и цинизъм.Ами време е да се осъзнаят тези ''препъникамъчета''. наясно съм, че няма да променя нищо с тази реплика, но ако няма червен семафор който да накара поне един двама да се осъзнаят за какво претендираме, че сме разумни хора. БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!

Bellatrix
05-24-2009, 07:13
Жалкото в случая е, че това не е прецедент. Живеем в демократична държава с претенции за равнопоставеност с развитите западни страни. И уж сме членове на ЕС от две години, а промяна няма. Това е заради насадената от векове народопсихология на нацияата ни. Много по-лесно е да обиждаш без да осъзнаваш невежеството си. Този сайт и форум са за подрастващите млади хора който имат нужда от разяснение на възникналите в тях въпроси. И вместо да сме толерантни повечето се надпреварват да се правят на знещи за всичко. Браво народе обаче така не се постига просперитет. Продължавайте да засипвате форумите с обиди и хулене това показва колко сте зрели и толерантни. Но това не е само тук. Цялото интернет пространство е изпъстрено с простотия и цинизъм.Ами време е да се осъзнаят тези ''препъникамъчета''. наясно съм, че няма да променя нищо с тази реплика, но ако няма червен семафор който да накара поне един двама да се осъзнаят за какво претендираме, че сме разумни хора. БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!
Съгласна съм. НО, ако наистина ставаше въпрос за "млади хора, които имат нужда от разяснение на възникналите в тях въпроси". Не и за 13-годишни дечица, които се чудят дали от свирка се забременява. Пишеш като образован човек, предполагам, че не би започнала да правиш секс без елементарни познания за него. А те това правят.
Аз лично правя секс от 16-годишна, с приятелят ми сме заедно от една година (едно време си мислех, че ще започна пон на 18, но той се оказа наистина точен човек и нещата се стекоха така). Първото нещо, което направих беше да си изгладя на 100% всяка малка подробност за презервативи, за забременяване, за всичко свързано със секса. После вече дойде действието. Човек не може да прави нещо, в което се съдържа голяма доза риск (риск, с който 13-годишно не може да се справи) без да знае какъв е той. Никъде не се започва от практика и после да се минава на теория. Обратното е.

OstraPisalka
05-24-2009, 07:17
Съгласна съм. НО, ако наистина ставаше въпрос за "млади хора, които имат нужда от разяснение на възникналите в тях въпроси". Не и за 13-годишни дечица, които се чудят дали от свирка се забременява. Пишеш като образован човек, предполагам, че не би започнала да правиш секс без елементарни познания за него. А те това правят.
Аз лично правя секс от 16-годишна, с приятелят ми сме заедно от една година (едно време си мислех, че ще започна пон на 18, но той се оказа наистина точен човек и нещата се стекоха така). Първото нещо, което направих беше да си изгладя на 100% всяка малка подробност за презервативи, за забременяване, за всичко свързано със секса. После вече дойде действието. Човек не може да прави нещо, в което се съдържа голяма доза риск (риск, с който 13-годишно не може да се справи) без да знае какъв е той. Никъде не се започва от практика и после да се минава на теория. Обратното е.

Подкрепям те с две ръце за казаното но с малко уточнение: на 20 съм и съм мъж :)

Bellatrix
05-24-2009, 07:25
Съгласна съм. НО, ако наистина ставаше въпрос за "млади хора, които имат нужда от разяснение на възникналите в тях въпроси". Не и за 13-годишни дечица, които се чудят дали от свирка се забременява. Пишеш като образован човек, предполагам, че не би започнала да правиш секс без елементарни познания за него. А те това правят.
Аз лично правя секс от 16-годишна, с приятелят ми сме заедно от една година (едно време си мислех, че ще започна пон на 18, но той се оказа наистина точен човек и нещата се стекоха така). Първото нещо, което направих беше да си изгладя на 100% всяка малка подробност за презервативи, за забременяване, за всичко свързано със секса. После вече дойде действието. Човек не може да прави нещо, в което се съдържа голяма доза риск (риск, с който 13-годишно не може да се справи) без да знае какъв е той. Никъде не се започва от практика и после да се минава на теория. Обратното е.

Подкрепям те с две ръце за казаното но с малко уточнение: на 20 съм и съм мъж :)
Извинявай, не разбрах от ника :oops:

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 07:29
Мирише ми на бунт и манифестация :-D . :razz: :razz: :razz:

Hilary_
05-24-2009, 07:42
... ааааайде иаз да се намеся... :x Чакай малко бе според теб нормално ли е момиче на 12 да пита дали може от това, че приятеля и е опикал тоалетната чиния и тя е седнала отгоре после.... да забременеее?!?!?! :? Айде моля ви се без оправдания... това е смешно даже бие на трагично!!!! Ми като най - елементарни неща не знае тръгнала да се е*е... :-x Не стаа само с ядене трябва и акъл!!!!! :x Другото, което е не се правим на знаещи и можещи във всичко но това е елементарно познание което човек трябва да има... :? Съгласна съм с теб само за това, че тряа първо да се пита и после да се прави... :? Обаче не нападай сички ... :? нито ги слагай под общ знаменател... :?

HichNeMiPuka
05-24-2009, 07:46
Така е... за жалост днешните не сме научени на много неща ;)
Например да МИСЛИМ преди да правим глупости и после да питаме тъпи въпроси по форуми.
(поне ако говорим специално за тоя раздел)

Помощта са точно тея неща,които се казват на разни такива от 13 до 16-17 дето са големи секс бомби и ебачи,но всъщност не могат да поемат никва отговорност за действията си. След като родителите им явно са прости и не са им го казали.

+58593958430

понякога хората имат нужда от порицания, за да проумеят, че постъпките им са неправилни

Evanescense
05-24-2009, 07:54
... ааааайде иаз да се намеся... :x Чакай малко бе според теб нормално ли е момиче на 12 да пита дали може от това, че приятеля и е опикал тоалетната чиния и тя е седнала отгоре после.... да забременеее?!?!?! :? Айде моля ви се без оправдания... това е смешно даже бие на трагично!!!! Ми като най - елементарни неща не знае тръгнала да се е*е... :-x Не стаа само с ядене трябва и акъл!!!!! :x Другото, което е не се правим на знаещи и можещи във всичко но това е елементарно познание което човек трябва да има... :? Съгласна съм с теб само за това, че тряа първо да се пита и после да се прави... :? Обаче не нападай сички ... :? нито ги слагай под общ знаменател... :?


Ти като го приемаш за нападка над всеки, това не означава че е така :?

Hilary_
05-24-2009, 07:56
... ааааайде иаз да се намеся... :x Чакай малко бе според теб нормално ли е момиче на 12 да пита дали може от това, че приятеля и е опикал тоалетната чиния и тя е седнала отгоре после.... да забременеее?!?!?! :? Айде моля ви се без оправдания... това е смешно даже бие на трагично!!!! Ми като най - елементарни неща не знае тръгнала да се е*е... :-x Не стаа само с ядене трябва и акъл!!!!! :x Другото, което е не се правим на знаещи и можещи във всичко но това е елементарно познание което човек трябва да има... :? Съгласна съм с теб само за това, че тряа първо да се пита и после да се прави... :? Обаче не нападай сички ... :? нито ги слагай под общ знаменател... :?


Ти като го приемаш за нападка над всеки, това не означава че е така :?
... ами тогава добре... щото най-мразя сичко да е под общ знаменател... :? Иначе за другото дано осъзнаваш, че сме прави че е много тъпо да си нямаш и ни най-малка представа обаче да се ... :?

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 07:59
Лично аз предпочитам да ми кажат за някоя супер малоумна тема,че съм тъпа,необразована овца,дето няма грам мозък,ама да се светна,че верно задавам тъпи въпроси,които могат и в гугъл да се проверят (примерно).
Ако им кажем:Ох,ама миличко сладко детенце,спокойно пускаи всякакви теми' как мислиш,че ще реагират?Лошото е,че тук на 10 теми има 2-3 смислени.Другите са тъпи,меко казано.
А колкото до изказванията 'на колко си години" "ти прост/а ли си" "ай образовай се малко"-Понякога се налага.
100% се нервираш,защото са ти казали нещо подобно в темите ти за лизането.И ще си кажа направо-Да искаш съвет или мнение по такъв въпрос е ТЪПО!.Все едно ние да те съветваме дали да си купиш баница (примерно) или не.Имаш глава на раменете,мисли с нея тя не е само за украса.
И както казаха по-горе-Ако е смислена тема,ще получи смислен и цивилизован отговор. :D

Evanescense
05-24-2009, 08:02
... ааааайде иаз да се намеся... :x Чакай малко бе според теб нормално ли е момиче на 12 да пита дали може от това, че приятеля и е опикал тоалетната чиния и тя е седнала отгоре после.... да забременеее?!?!?! :? Айде моля ви се без оправдания... това е смешно даже бие на трагично!!!! Ми като най - елементарни неща не знае тръгнала да се е*е... :-x Не стаа само с ядене трябва и акъл!!!!! :x Другото, което е не се правим на знаещи и можещи във всичко но това е елементарно познание което човек трябва да има... :? Съгласна съм с теб само за това, че тряа първо да се пита и после да се прави... :? Обаче не нападай сички ... :? нито ги слагай под общ знаменател... :?


Ти като го приемаш за нападка над всеки, това не означава че е така :?
... ами тогава добре... щото най-мразя сичко да е под общ знаменател... :? Иначе за другото дано осъзнаваш, че сме прави че е много тъпо да си нямаш и ни най-малка представа обаче да се ... :?


Да тъпо е но има хора които не го осъзнават и това не значи че трябва да ги нападаме, всеки е свободен за себе си да казва и пише квото иска, така са решили така са написали. И аз съм пускала тъпи теми и квоооо? За някой са тъпи за дръги не... :-x

OstraPisalka
05-24-2009, 08:03
хахаха и защо да е тъпо да пита за кунилингуса ??? има си приятел жената и иска да знае дали да му позволи. Не че ще се съобрази с мнението ви но все пак иска да знае за вашето мнение това е всичко.Няма смисъл да нападате някой който иска да попита нещо смислено а не оле порязах си к**а кво да правя ся да речем :)

Hilary_
05-24-2009, 08:05
^ ... охх заеби смисъл няма да спорим... :? Всеки да гледа себе си...но мен би ме било срам да не знам най-малки и прости неща пък да се е*а... и да си мисля, че съм папата... :?

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 08:05
^^ Тва е вярно имаше такава тема но май тя беше ебавка

Evanescense
05-24-2009, 12:56
хахаха и защо да е тъпо да пита за кунилингуса ??? има си приятел жената и иска да знае дали да му позволи. Не че ще се съобрази с мнението ви но все пак иска да знае за вашето мнение това е всичко.Няма смисъл да нападате някой който иска да попита нещо смислено а не оле порязах си к**а кво да правя ся да речем :)


Благодаряяяя :-)

AlokiNn
05-24-2009, 16:34
Е пишете по кратко щото не ми се чете :-P :lol:

n0thing
05-24-2009, 22:44
Какво да се прави то в кой форум не е така...

MalKa_BLuDnica
05-24-2009, 22:58
Е и аз съм се чдуила..наистина тук е за питане. Ако въпроса е сериозен ще има и сериозен отговор естествено

Rofl4e
05-24-2009, 23:31
направен за тийнове.. но администратори модератори са над 19.. ;) (или поне 80% от тях) 8-) соу хепи :P

ама наистина е тъпо .. да се задаат въпроси от рода на .. ако 1 год не правиш секс.. пак ли си ставаш девствена или за ескапелето .. пих го дойде ми ама май съм бременна :razz:

MalKa_BLuDnica
05-24-2009, 23:43
направен за тийнове.. но администратори модератори са над 19.. ;) (или поне 80% от тях) 8-) соу хепи :P

ама наистина е тъпо .. да се задаат въпроси от рода на .. ако 1 год не правиш секс.. пак ли си ставаш девствена или за ескапелето .. пих го дойде ми ама май съм бременна :razz:

тва с ексапелето верно беше добро :lol:

Rofl4e
05-24-2009, 23:45
направен за тийнове.. но администратори модератори са над 19.. ;) (или поне 80% от тях) 8-) соу хепи :P

ама наистина е тъпо .. да се задаат въпроси от рода на .. ако 1 год не правиш секс.. пак ли си ставаш девствена или за ескапелето .. пих го дойде ми ама май съм бременна :razz:

тва с ексапелето верно беше добро :lol:
тва са пресни примери.. и тая тема за ескапелето още е на 1 страница..

MalKa_BLuDnica
05-24-2009, 23:47
Не ми се чете назад че сигурно сълзи ще ми потечат :D ето на такива теми незнаеш да ревне6 ли да се смееш ли :(

Rofl4e
05-24-2009, 23:49
Не ми се чете назад че сигурно сълзи ще ми потечат :D ето на такива теми незнаеш да ревне6 ли да се смееш ли :(споко де мацката е на 15 :P

nefchi_bs
05-25-2009, 06:54
:lol: :lol: Ехх Боже,защо не се заяждат с мен,а се с вас ... :D

majestic001
05-25-2009, 12:48
Я ги заеби тъпите коментари на ''Боговете на секса'' в този форум. И вместо да питате по форумите седнете и попитайте родителите си - 100% ще ви дадат по-смислени отговори ;)

someonefree
05-25-2009, 14:50
http://sex-love-bg.com/viewtopic.php?t=845

момчето пита как да се целува и е на 15 , ако беше попитало тук не му завиждам !

Сигурно и то щеше да пуска бунтовническа тема след това

machoka
05-25-2009, 21:06
На мен пък още по-малко ми пука за наглото ти изказване.