PDA

View Full Version : спортен сутиен



FeelMe
05-23-2009, 18:48
Здравейте!Въпросът ми е към момичетата...Интересува ме кои от вас ползват спортен сутиен и ако ползвате - на коя фирма.Аз от скоро започнах да скачам на въже ,но се притеснявам от това ,че след време може да се получи един много неприятен ефект - увисване.Реших да си взема спортен сутиен ,но все още не съм много ориентирана на коя фирма...Харесах един в сайта на Триумф:
http://www.triactionextreme.co.uk/graphics/triumph-triaction-extreme-n.jpg
За съжаление никъде не пише на каква цена е .Ако някое от момичетата във форума има някаква бегла представа ,ще съм благодарна да сподели. :) :-)

MarkKnight
05-23-2009, 20:30
Абе и момчетата поназнайваме по нещо :D До колко аз знам цените са от 10 до 30лв.Ако искаш мога да проверя как са цените в магазините за бельо и да кажа с точност :)

FeelMe
05-23-2009, 21:24
Абе и момчетата поназнайваме по нещо :D До колко аз знам цените са от 10 до 30лв.Ако искаш мога да проверя как са цените в магазините за бельо и да кажа с точност :)
ами то в магазините за бельо има спортни сутиени с цени вариращи между 5 и 35 лева ,но мен ме интересува най-вече за сутиените на Триумф , и по-специално за този ,който съм показала.Аз изпратих и имейл на представителите на фирмата за българия , но попринцип такива големи фирми отговарят на имейлите чак след 2-3 дни.Благодаря все пак за това ,че си си направил труда да пишеш в темата ми и да се опиташ да ми помогнеш. :)

MarkKnight
05-23-2009, 21:46
Няма защо :) Утре имам излзане и без това и мога да намина да питам за сутиена няма да ми представлява никаква трудност :)

FeelMe
05-23-2009, 22:06
Благодаря! :) :-) И аз ще ходя до магазина на Триумф , но това ще стане чак във вторник ,тъй като в понеделник няма да работи(уж само училищата нямаше да работят тогава..).

MarkKnight
05-24-2009, 13:49
Здрасти проучването мина чудесно :-D Обиколих 3 магазина на Триумф.Първият беше на Пиротска който беше затворен,вторият в ЦУМ на 3тия етаж,където имаше 2 вида за след операция който върши същатата работа като спортния цената му беше 57лв,а само спортния беше 45лв.Третият магазин беше на Солунска който е точно до магазина за перуките на Витошка там имаше 3 вида цените бяха 44лв,65лв и този от 74лв беше само един останал.За съжеления нямаше същия като от снимката с червените ленти,но наистина другите модели също не бяха за изпускане.Надявам се да съм бил полезен с нещо :-)

FeelMe
05-24-2009, 13:54
Здрасти проучването мина чудесно :-D Обиколих 3 магазина на Триумф.Първият беше на Пиротска който беше затворен,вторият в ЦУМ на 3тия етаж,където имаше 2 вида за след операция който върши същатата работа като спортния цената му беше 57лв,а само спортния беше 45лв.Третият магазин беше на Солунска който е точно до магазина за перуките на Витошка там имаше 3 вида цените бяха 44лв,65лв и този от 74лв беше само един останал.За съжеления нямаше същия като от снимката с червените ленти,но наистина другите модели също не бяха за изпускане.Надявам се да съм бил полезен с нещо :-)

Еееееей супер си направо!Благодаря много за информацията ,но не е трябвало да се ангажираш толко много само заради мен.Още един път - мерси много!!! :grin: :-) :)

MarkKnight
05-24-2009, 14:06
Еее ти пък за мене беше голямо удоволствие :grin:

term0t0
05-24-2009, 16:36
Да гледаш доакто се преобличат ли бе 8-)