PDA

View Full Version : Много срамежлива и....



ysmiFchiCa
05-23-2009, 19:53
................

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 19:55
Алкохол!

Blab
05-23-2009, 20:08
Да, и аз съм ужасно срамежлива и не смея да говоря:Д

Не, сериозно, от какво се притесняваш толкова?

Bianca
05-23-2009, 20:11
Мен не ме е срам, ама стане ли въпрос за момчета.... 8-)
Десет месеца си е сериозно време за едно харесване, време е да предприемеш нещо!

ysmiFchiCa
05-23-2009, 20:11
Не, сериозно, от какво се притесняваш толкова?

Не знам... Просто... Ще се побъркам вече... Искам да не ми пука от нищоооо :-x :-x :-x :(


****

Не мога,срам ме е.... Баси ще ме помислите за гати задръстената. :( Всъщност мога да бъда много забавна,но между хора които познавам от много време.

woshata
05-23-2009, 20:18
Не си на повече от 14 нали :д
И аз преди две години се гонех така с един из даск 8-)
Но за разлика от теб бях неповторима лепка и даже след като ме блокна продължих да му досаждам в един сайт за запознанства 8-) 8-)
Не е хубаво да не ти пука от нищо, но специално за това няма от кво да се притесняваш. Спри да си задаваш въпроса "а какво ще си помисли" и бла бла.. смяташ ли че не е се досетил за що иде реч и първия път ?
Но от друга страна щом ти е дал някъв фейк може би не иска да се занимава с теб колокт и кофти да звучи. И стига пфф 10 месеца.. бахти фикс идеята.. то хората се влюбват в някой с когото са ходили и имат спомени.. пък забравят по-бързо... огледай се момчета бол .. и 100 % има и по-добри .. тва е истината.

Бъди си себе си, не се чуди какво да отговориш или да кажеш за да изглеждаш яка.. голяма грешка да знаеш.

Blab
05-23-2009, 20:21
най-голямата смешка е да си мислиш какво ще кажат, какво ще си помислят другите:Д пък повярвай си, вдигни си брадичката малко и така:)

Deadlock
05-23-2009, 20:25
понякога брадичката тежи адски..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 20:47
понякога брадичката тежи адски..

Счупете си брадичката ;] направете си двойна


НАПРАВИ ГО НАПРАВИ ГО НАПРАВИ ГО !!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ
ТИ МОЖЕШ


DO IT DO IT DO IT !!!


IF NOT !!!


7 години нещастна любов ляля :-P

cMon
05-23-2009, 20:48
ми отпусни се и си намери хоби, с което да си тровиш главата вместо да се чудиш дали си казала всяка дума по правилния начин..

EarthShaker
05-23-2009, 21:12
отиваш при него, взимаш му скайпа... лафите си и си уговаряш шибана среща...

ЖИВЕЙ ЖИВОТА СИ, майка му да еба

s3xy
05-23-2009, 21:56
мислиш ли че не се е сетил вече? Пък и какво ти пука чак толква, нали като се чудиш 9484262 часа как да му отговориш, ше си измислила най правилния и точен отг и вече няма да е инт .. и като стане нещо, някфо на среща си и половината я прекарваш в мислене какво да кажеш - Я БЪДИ СЕБЕ СИ! дали той ше те хареса си е негова работа, поне ще знае каква си, а не на каква се преструваш! И да не е той Момчето, някой друг ще те хареса точно каквато си - забавна и блабла :) бтв на някои момчета мн им харесват по-притеснителни момичета, не се отказвай и бъди каквато си!
ии 10 месеца ми се струват поне на мен малко фикс идея .. давай по леко, може да е кретен 8-)

LiveFlower
05-23-2009, 22:18
Отракай,щото няма да оцелееш занапред .

Днеска те е срам да му искаш скайпа,утре ще те е срам да питаш шефа си за работа .

А по други ден ще те пречукат и отново ще те е срам да си решиш проблема .

gabi_94
05-23-2009, 22:49
Мен не ме е срам, ама стане ли въпрос за момчета.... 8-)
Десет месеца си е сериозно време за едно харесване, време е да предприемеш нещо!

ох аз харесвам едно момче 4 години и единственото което съм преприела е да му искам скайпа по който не му пиша :D :-D

Ох аз също съм мн срамежлива и направо незнам какво ще правя занапред. Нямам си гадже, макар че ми казват че съм хубава и приятелките ми все ми говорят - "Айде бе Габи говори с него, кажи че го харесваш" ама аз не та не и просто никога не заговарям момчета, чакам някой да ме заговори което се случва мноого рядко и той ще е някой идиот

ysmiFchiCa
05-23-2009, 22:57
----

ysmiFchiCa
05-23-2009, 22:57
Мен не ме е срам, ама стане ли въпрос за момчета.... 8-)
Десет месеца си е сериозно време за едно харесване, време е да предприемеш нещо!

ох аз харесвам едно момче 4 години и единственото което съм преприела е да му искам скайпа по който не му пиша :D :-D

Ох аз също съм мн срамежлива и направо незнам какво ще правя занапред. Нямам си гадже, макар че ми казват че съм хубава и приятелките ми все ми говорят - "Айде бе Габи говори с него, кажи че го харесваш" ама аз не та не и просто никога не заговарям момчета, чакам някой да ме заговори което се случва мноого рядко и той ще е някой идиот

И при мен е нещо подобноооо :( :(

Иначе мерси за отговорите. :)

s3xy
05-23-2009, 22:58
Мен не ме е срам, ама стане ли въпрос за момчета.... 8-)
Десет месеца си е сериозно време за едно харесване, време е да предприемеш нещо!

ох аз харесвам едно момче 4 години и единственото което съм преприела е да му искам скайпа по който не му пиша :D :-D

Ох аз също съм мн срамежлива и направо незнам какво ще правя занапред. Нямам си гадже, макар че ми казват че съм хубава и приятелките ми все ми говорят - "Айде бе Габи говори с него, кажи че го харесваш" ама аз не та не и просто никога не заговарям момчета, чакам някой да ме заговори което се случва мноого рядко и той ще е някой идиот милата ..

При някои мои приятелки, окей де 2 само ;д , съм забелязала че даже и от едно Бакарди им се вдига малко самочуствието, демек нали уж има алкохол ( о,4% ;дддд ) ама им помага и мн по лесно заговарят момчета! Странно, но факт! Просто си вярват малко повече и отново странно но факт - и двете тръгнаха с момчетата, които си бяха набелязали! ;О Явно просто трява да се отпуснеш, дори и алкохола ( отново казвам 0,4 % :lol: ) ии да се решиш, в крайна сметка кфо толква?

EarthShaker
05-23-2009, 23:05
кво е тва 0,4 бе :shock: бирата е 4-5 :shock:

s3xy
05-23-2009, 23:17
кво е тва 0,4 бе :shock: бирата е 4-5 :shock: и аз това казвам ;д

KoRnFlAkE
05-24-2009, 16:23
и ако разбере, че го харесваш, кво?
ше умреш? :smt011

allergic
05-24-2009, 16:27
По-добре се откажи щом ти е дал скайп,в който не влиза.. :D :D

ysmiFchiCa
05-24-2009, 18:07
и ако разбере, че го харесваш, кво?
ше умреш? :smt011

Ми не знам и аз... :( Имам чувството,че ще ми се присмее... :? :x

madcho
06-04-2009, 21:39
Не, сериозно, от какво се притесняваш толкова?

Не знам... Просто... Ще се побъркам вече... Искам да не ми пука от нищоооо :-x :-x :-x :(


****

Не мога,срам ме е.... Баси ще ме помислите за гати задръстената. :( Всъщност мога да бъда много забавна,но между хора които познавам от много време.

Познато :D Наистина напий се яко кажи му всичко и ако те отреже няма да помниш мн а ако и той те хар ше разбереш :D

Jumbie483
06-04-2009, 21:49
и ако разбере, че го харесваш, кво?
ше умреш? :smt011

Ми не знам и аз... :( Имам чувството,че ще ми се присмее... :? :x

И като ти се присмее, какво ???
Аз мога да ти дам пример със себе си... Преди мнооого години ме беше срам дори да кажа кой харесвам. След това ме беше срам на него да му кажа. След това бях в период в който или всички трябваше да са съгласни с мен или щяха да си патят. И в този съдбоносен период отидох при едно момче, което харесвах.. казах му, той се изсмя, аз го попитах много ли му е смешно и му зашлевих един шамар.. И това беше цялата романтика. Повече не го погледнах :razz:
Таа с цялата ми история искам да ти кажа, че няма значение той как ще реагира.. Кажи му и да не ти пука.

k0k0l1n40
06-04-2009, 21:53
Преди и аз бях малко "срамежлив",но един ден на едно погребение си дадох сметка колко може да е кратък живота и,че не си заслужава да изпускаш разни неща/случки/моменти само защото те е срам или нещо друго....

hardball
06-04-2009, 22:01
Не си на повече от 14 нали :д
И аз преди две години се гонех така с един из даск 8-)
Ти от 3 дена си на 16 и вече го раздаваш голяма :D

Ако ти се смее му удари един шамар. В първи клас едно момче ми подари острилка сърце и го питах харесва ли ме, той каза не и го зашлевих яката :D В крайна сметка ти си най- важната :Р

b0Nb0n
06-04-2009, 22:14
за пръв път виждам някои дето да мисли кво да отговори квот ти дойде първото аз така прая и кви са тия скъпе е вие само с тоя скъпе да еба и умрялата програма срам ква е тая дума и за кво е срам кво ще стане ако му кажеш че го харесваш ако ти каже че той теб не кво ще умреш ли 6ти стане тъпо малко ама неможе само да ти е на кеф не е intereseno are stiga толкова глупости

PainMonopoly
06-04-2009, 22:18
и ако разбере, че го харесваш, кво?
ше умреш? :smt011

Ми не знам и аз... :( Имам чувството,че ще ми се присмее... :? :xЗащо да ти се присмее? Да не сте 2ри клас?

Нали в крайна сметка идеята ти е да РАЗБЕРЕ, че го харесваш?

JUSTDNB
06-04-2009, 22:20
честно,в такъв случай се съмнявам,че някой от тук може да ти помогне. 4 думи - преодоляване на себе си :)

SuNsEt
06-04-2009, 22:30
:lol: Говори това,което мислиш.Ако не те харесва такава,каквато си,тогава му тегли майната.

DimovB
06-04-2009, 22:34
Алкохол!
ако не стане с алкохол, пробвай с много алкохол

RAWRRR
06-04-2009, 22:41
Представи си че когато говориш с него по скайп не говориш с него,а с най-добрия ти приятел.
Така ще си по-спокойна да се шегуваш и с времето ще се отпуснеш.
Покани го на кафе или на питие,пий разумно и нещата ще се развият от само себе си :).

Alabalaportokala
06-04-2009, 23:03
Когато се появят други хиени около твоя възлюбен и по стечение на обстоятелствяата той почнв да връзва на някоя от тях, ревността и алкохола поет от мъка ще са нещата които да те накарат да поемеш инициативата в твои ръце! :)

punkrock
06-06-2009, 22:52
Алкохол!
+ МАриХУаНА everyday 8-)

YakUZa777
06-07-2009, 00:06
Алкохол!
И аз съм на това мнение, алкохола решава всичко

smileforyou12
06-07-2009, 01:43
^ даа 8-)
ее и кво стана ?

ToniStoraro
06-07-2009, 09:42
около 15 минути преди да го видиш/пиказваш с него/пишеш си по скайп с него удари 50 - 100 грама водка/50 ракия/ако много от малко те хваща - 2 кила бира и му кажи!

Ама да ти кажа след тва хич няма да ти пука какво говориш, грам притеснение няма да остане у теб!

Philophobe
06-08-2009, 13:16
И аз бях мн срамежлива, но ми мина преди 2-3 години 8)
http://depacco.com/pages/index.php?refid=elfhelm