PDA

View Full Version : За нея



beb4yy
05-23-2009, 19:16
Такам преди да постна това което съм писала искам да няма тъпи въпроси за това да момиче съм да обратна съм а това е за момичето което изгубих !! За теб- Здравей няма да попитам как си!!!Знам че без мен щастлива си...
Ще питам няколко въпроса знам че отговОр не ще получа но все пак чуй какво ще кажа...
Помниш ли лятото когато се запознахме помниш ли колко щастливи бяхме...
Запознахме се случайно и все пак бяхме щастливи БЕЗКРАЙНО!!!!
Слънцето над нас блестеше а в сърцата ни гореше силно Любовта...
Помниш ли нощи безкрайни.... и разговори късни ...
Първата среща и първата целувка на пейката пред блока ...
Ти за мене беше правилна посока но избрах аз грешната насока!
Сладолед когато ядохме ... и се омазахме когато пишехме и говорехме си всеки божи ден ЗАЩОТО ЗА СЕКУНДИ ЛИПСВАХМЕ СИ..
щастливи бяхме но уви съдбата друго бе решила или може би реших го аз и не те РАЗБРАХ.... И двете сгрешихме и двете се наранихме НО
ЗАЩО НЕ СИ ПРОСТИХМЕ!Защо не продължихме....!Нима тя е повече от мен всичко най ! Но дали тя те ОБИЧА БЕЗ КРАЙ..СЕГА СИ ТАМ СЪС НЕЯ
А АЗ ТУК САМА ПОНЯКОГА МИ СЕ ИСКА ДА УМРА ;[ мира нямам дори и в съня .... аз никога няма да забравя любовта ! Идва лятото и какво от това неискам да идва то сега...
Неискам топлите дни неискам морето дори а искам с теб да бъда аз сега и да не плача в ноща но можеби не ще стане то сега а някога в деня !
ОБИЧАМ ТЕ УЖАСНО МНОГО АКО НЕ си ГО ОСЪЗНАЛА НАДЯВАМ СЕ СЕГА ДА СИ РАЗБРАЛА!! Бъди щастлива ако не със мен с друга раздялата приемам за СЪДБА!!!



Не е нещо особено но бях тъжна и си излях мъката на лист хартия :)

ANTIHUMAN
05-23-2009, 22:35
Не е нищо особенно, както ти казваш, но е от сърце!
Ще намериш друго момиче, жена която те заслужава! :)

beb4yy
05-25-2009, 08:43
Не е нищо особенно, както ти казваш, но е от сърце!
Ще намериш друго момиче, жена която те заслужава! :) МНОГО мило в крайна сметка заеба ме заради друга и каза че никога не е имало нищо между нас ..

bubblebabe
05-25-2009, 08:52
Не ми харесва.
Но както аз казвам за моите творби 'Мое е, мое, мое, обичам си го."
Така и ти трябва да обичаш това което си сътворила, щом е от сърце има голям смисъл, представен по по - прост начин. На теб ти харесва, нали?
Обичай творбите си.

beb4yy
05-25-2009, 19:08
Харесвам си творбата :-o :) спок надявам се и на някой друг да му хареса...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-26-2009, 00:14
Темата ти е за раздел " Любов" не за тук ... не виждам изкуството тук ...
Само една хронология ... за която на никой не му пука ... етц етц ...

beb4yy
05-26-2009, 07:53
Темата ти е за раздел " Любов" не за тук ... не виждам изкуството тук ...
Само една хронология ... за която на никой не му пука ... етц етц ... Пф професори големи станахте ако го бях написала там па щетеше да е за тука и хронология е когато двама човека са си писали а не когато един е писал осъзнай се малко :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-26-2009, 07:59
Темата ти е за раздел " Любов" не за тук ... не виждам изкуството тук ...
Само една хронология ... за която на никой не му пука ... етц етц ... Пф професори големи станахте ако го бях написала там па щетеше да е за тука и хронология е когато двама човека са си писали а не когато един е писал осъзнай се малко :)

Дори не разбрах какво написа ... няма и да се опитвам ... смешка

beb4yy
05-26-2009, 15:37
Темата ти е за раздел " Любов" не за тук ... не виждам изкуството тук ...
Само една хронология ... за която на никой не му пука ... етц етц ... Пф професори големи станахте ако го бях написала там па щетеше да е за тука и хронология е когато двама човека са си писали а не когато един е писал осъзнай се малко :)

Дори не разбрах какво написа ... няма и да се опитвам ... смешка ммм да ти едно изречение не разбираш предстаам си цял текст толко си прост/а