PDA

View Full Version : моляви спешно помогнете



vesat
05-23-2009, 19:49
моляви спешно помогнете трябва ми есе на тема Гордея се с моето отечество

Lifash
05-23-2009, 20:05
Ок,не искам да съм груба,ама..Наистина ли не можеш да напишеш НИЩО по тази тема?
Не можеш да кажеш защо се гордееш че си българин/българка?
Аман от..пфф...

kuklichka_bg
05-23-2009, 21:16
Ок,не искам да съм груба,ама..Наистина ли не можеш да напишеш НИЩО по тази тема?
Не можеш да кажеш защо се гордееш че си българин/българка?
Аман от..пфф...

ми да ти кажа,то с какво можем да се гордеем толкова мн?

vesat
05-24-2009, 05:41
немога моляви някои да го направи се бъркам заключение теза и такива плс
помогнете :(

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 07:01
Никаде ли не си намерил/а ? :)

Rza
05-24-2009, 09:01
немога моляви някои да го направи се бъркам заключение теза и такива плс
помогнете :(
според мене те мързи :D толкова пък да няма какво да кажеш и аз Аспарух да говориш пак 4 ше има,айде са мърди искаш някой да ти го напише ти да се върнеш от кафенце да препишеш и айде шапка на тояга :) много се изхитрихте :-x

sladkish_14
05-24-2009, 09:07
Еее оливате се с тези есета !! Некъдърни ли сте , неграмотни ли ?!
Какви българи сме , като на собствения си език не можем да пишем ?
С какво да се гордеем ние ли ?! ЧЕ то въпроса е България с какво да се гордее от нас ! Госпожата ти по елементарна тема не е могла да измисли , че да пишете всички , а вие по форумите питате :?
Аз ли да седна да ти я напиша ?
Никога няма да се научиш какво е теза ,увод и т.н докато не седнеш сам/а да пишеш !

Lifash
05-24-2009, 15:20
Ок,не искам да съм груба,ама..Наистина ли не можеш да напишеш НИЩО по тази тема?
Не можеш да кажеш защо се гордееш че си българин/българка?
Аман от..пфф...

ми да ти кажа,то с какво можем да се гордеем толкова мн?

Аа,с нищо,с нищо...
Не мисля,че някой ще седне да ти напише есето,така че трябва да се помчиш сам/а..

puhi14
05-24-2009, 17:22
Аве стига сте я(го) нападали ве... :D Някой хора по природна са неграмотни...е...то по-скоро в тоя случай мързеливи :-D А по темата:потърси нещо в помагало,а щом тези неща са ти неясни седни почети и съм сигурна,че ако не бързаш и се съсредоточиш ще схванеш веднага...а и на нас не са ни достатъчни домашните,че да седнем и твоите да пишем... :( Ай..успех! :-)

fraktyra
05-25-2009, 18:33
Еее оливате се с тези есета !! Некъдърни ли сте , неграмотни ли ?!
Какви българи сме , като на собствения си език не можем да пишем ?
С какво да се гордеем ние ли ?! ЧЕ то въпроса е България с какво да се гордее от нас ! Госпожата ти по елементарна тема не е могла да измисли , че да пишете всички , а вие по форумите питате
Аз ли да седна да ти я напиша ?
Никога няма да се научиш какво е теза ,увод и т.н докато не седнеш сам/а да пишеш !



Съгласна съм с теб!!!!