PDA

View Full Version : Държани в плен



dancevi
05-23-2009, 19:52
Здравейте на всички!
Колкото и глупаво да звучи, можете ли да дадете някакво логично обяснение на следната аномалия:когато било то аз, или някой приятел викаме наши съученици (а понякога и общи приятели на по 15, 16год.) те не винаги излизат, защото не ги пускат :shock: Как може да не те пускат навън? Викали сме ги да си излязат дори и в собствения квартал и те пак не, за центъра - абсурд. Що за нещо е това :shock:? Не съм сигурен, че искам отговор на въпроса, а просто ако някой даде мнение, ако му се е случвало подобно нещо да сподели как е постъпил по-нататък, ако самия него не са го пускали да излезе, как е (ако е) преодолял тази преграда?Изобщо най ми е чудно какво толкова правят в тях си?Получавал съм отговори от рода на "стоя пред компа по цял ден :shock: ".Изобщо подобно държание нормално ли е?
Само да вметна, че на хората за които говоря, не им се е случвало нищо лошо навън, в който случай подобна социофобия ми изглежда неуместна :?

LiRRRa
05-23-2009, 19:56
Зависи за колко годишни приятели говориш??

ThePowerOfLove
05-23-2009, 20:36
за 15,16 годишни .. Ако ги викате вечер е нормално да не излязат ;) Но ако и през деня не ги пускат наистина е странно.. :?

LiRRRa
05-23-2009, 20:39
До 15 бих приела да не ги пускат като се стъмни, ама по-нагоре... Никога... Това вече си е някаква мания отностно родителите... Ужас! :(

AnnATeo
05-23-2009, 21:33
Това може и да е оправдание, ако не им се излиза :?

LiveFlower
05-23-2009, 22:35
Те са си виновни,родителите нямат вина,защото ако бяха "някакви" децата,сами щяха да извоюват свободата си и щяха да покажат на родителите си,че вече са пораснали и искат малко свобода. За тва и нямам жал към такива индивиди .

dancevi
05-24-2009, 09:53
Не, не просто нещата са плачевни. Какво ще стане с тия "индивиди" някои ден...

WaterLilly
05-24-2009, 12:24
Това може и да е оправдание, ако не им се излиза :?
Така е. А може просто родителите на тия индивиди да мислят, че сте лошо влияние за дечицата им и ще ги развалите, развратите и всякакви такива. Особено ако сте от противоположния им пол.

lipstik
05-24-2009, 17:03
Ако не ги пускат вечер постъпват правилно.Иначе ако и през деня не излизат вече не е хубаво.

DieselBlood
05-24-2009, 19:02
Зависи.Естествено,че ако ги викаш в 22 часа,никой няма да ги пусне.

Seducti0n
05-24-2009, 20:09
Понякога това може да бъде просто оправдание за да не излязат, но ако в действителност родителите ги възпират е доста кофти, наистина...
Тоест най-зле е за самите родителите, главно защото по този начин малко по малко ще отблъснат собствените си деца, но тяхна си работа.
Прекалената строгост пречи и то доста, жалко, че има хора, които не осъзнават колко много грешат във възпитанието и подхода... :?