PDA

View Full Version : искам да споделя моя проблем



bebeT0091
05-23-2009, 19:56
Има едно момче с което имам интимна връска ,но проблема е ,че сега не ми идва цикала ,а той не ми вярва,че може да е от него.Според него съм била курва ,защото неговите приятели не ме харесват и му говорят глупости за мен ,които не са верни,а той им вярва.А днес когото утидох за да му кажа ,че може да имаме дете всичко беше уж наред,правихме го както обикновенно и беше много хубаво.Но той извади лиски и после ракия и се напихме ,и ми посегна и ме удари за това ,че сам го била лъгала и имало друго момче в живота ми ,а то няма . Няколко пъти преди това му отказвах да ходя при него ,защото исках да прикратя връската ни.Той е най несериозния човек,които познавам.Като разбрах ,че може да съм бременна реших да му дам шанс,но след това днес неискам никога повече да го виждам. Аз естествено си тръгнах ,никога преди това не е бил такав и никога преди не ме е удрял .Какво да правя сега ,дали ще е най -добре да направя аборт или да го уставя ,макар ,че това ще ми е за първи пат ,как да кажа на нашите ?

SpOrTs_GiRl
05-23-2009, 20:00
Първо си направи тест, а после мисли за аборти ..

AlokiNn
05-23-2009, 20:01
Тема ебавка.. научи се да пишеш Устави го да знае какво да не прави като тъпите си родители

bebeT0091
05-23-2009, 20:09
Първо си направи тест, а после мисли за аборти ..
за Какво ми е тест като знам ,че несме използвали презервативи ,а и никога не ми закаснява

Punisherrr
05-23-2009, 20:15
Или тва е измислица или...нямам думи... всички затъват надооолу...надооолу...300 газ към дъното.

LovEsIckk
05-23-2009, 20:22
Ако си 91 (ника ти) ..препоръчвам ти аборт ;/
Иначе просто си вземи поука и повече не се занимавай с него.Не те заслужава.

X0
05-23-2009, 20:30
:shock: Как тъй ПРЕПОРЪЧВАШ аборт? :-x

Bellatrix
05-23-2009, 20:34
:shock: Как тъй ПРЕПОРЪЧВАШ аборт? :-x
Е така! :-x Щот с бебе на 17 години и е опропастен животът, пък и нали знаеш с тоя акъл колко ще го гледа!!!??? :-x :-x :-x :-x

missreal
05-23-2009, 20:37
винаги може да ти закъснее по многоооооооооо причини, така че по-добре направи тест и тогава мисли как да постъпиш. А за момчето след като не ти вярва няма за какво да се занимаваш повече с него... а и особено след като те е ударил.. по добре сама отколкото с изрод!!!!!! Ако си бременна и не си готова да раждаш деца, а и дете, което баща му няма да го желае 100 % :( тогава направи аборт.... но др път внимавй.

SpOrTs_GiRl
05-23-2009, 20:44
Първо си направи тест, а после мисли за аборти ..
за Какво ми е тест като знам ,че несме използвали презервативи ,а и никога не ми закаснява
За какво й бил тест .. ЗА ДА ПОКАЖЕ ДАЛИ ЩЕ ИМАШ ДЕТЕ, БЕ МАЛОУМНИЦО ... Може да ти закъснее по хиляди причини! .. Преди да мислиш как ще убиеш плода си, разбери дали го има!! ..................

DemonchY
05-23-2009, 20:47
:shock: :shock: ... абе на 17 години няма как да се чудиш дали да правиш аборт ... ест че ше направиш
а как така сте правили секс без презервативи ... вие нещо си просите децата явно
и щом те е ударил няма какво да се чудиш за него :o :o аааааа! ....
пък на мен да ми се случи на моя фр приятеля и да я удари ... такъф бой ше го дераааа... :grin: :grin: с кеф ше го бия

puhinka93
05-23-2009, 21:01
Направи си тест.. пък тогава вече мисли какво да правиш.. Както ти казаха може да не ти идва поради хиляди причини..

sexyyyy93
05-23-2009, 21:01
Момиче,първо си направи тест...ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!Ако има бебе,по-добре направи аборт,но не при някоя "лечителка",а при истински доктор!Защото това е 1-во дете и има опасност после да нямаш деца!А за приятеля ти,не съжелявай!Той е пълен буклук! :( И най-важното!Научи се да пишеш! :-D

mimzchet0
05-28-2009, 06:25
"Но той извади лиски"

:D :D :D
Края :razz:

Да това разби просто ... :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

jenichka
05-28-2009, 09:01
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

BeeRy
05-28-2009, 09:58
"Но той извади лиски"

:D :D :D
Края :razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hottie
05-28-2009, 10:14
1. Направи си тест, защото нищо не е сигурно.
2. Говори с родители те си и обсъдете заедно опциите.
3. Пази се от това момче

wersa4e
05-28-2009, 10:25
Най-разумното е да го оставиш, защото колкото и да го обичаш щом ти е посегнал веднъж и не ти вярва ще те удари пак, а за другото аборт. Не се осланяй на чувствата, а на интелекта!!! 8)

Rofl4e
05-28-2009, 10:42
1. Направи си тест, защото нищо не е сигурно.
2. Говори с родители те си и обсъдете заедно опциите.
3. Пази се от това момче
ие веднъж да съм сагласна с хоти



П.С. ТВА ТРЯ СЕ ОТБЕЛЕЖИ НЯКЪДЕ

NeZaPoznat
05-28-2009, 10:52
Има едно момче с което имам интимна връска ,но проблема е ,че сега не ми идва цикала ,а той не ми вярва,че може да е от него.Според него съм била к***а ,защото неговите приятели не ме харесват и му говорят глупости за мен ,които не са верни,а той им вярва.А днес когото утидох за да му кажа ,че може да имаме дете всичко беше уж наред,правихме го както обикновенно и беше много хубаво.Но той извади лиски и после ракия и се напихме ,и ми посегна и ме удари за това ,че сам го била лъгала и имало друго момче в живота ми ,а то няма . Няколко пъти преди това му отказвах да ходя при него ,защото исках да прикратя връската ни.Той е най несериозния човек,които познавам.Като разбрах ,че може да съм бременна реших да му дам шанс,но след това днес неискам никога повече да го виждам. Аз естествено си тръгнах ,никога преди това не е бил такав и никога преди не ме е удрял .Какво да правя сега ,дали ще е най -добре да направя аборт или да го уставя ,макар ,че това ще ми е за първи пат ,как да кажа на нашите ?

Нямам думи просто !!

bloodylips
05-28-2009, 15:01
пффф мн кофти раота...ма не мога да разбера ти кво прайш при него толкова ли се свършиха нормалните мъже ? а й май и ти си виновна за това че ти няма доверие седни и хубаво си помисли какво искаш...

snoopypyx
06-07-2009, 18:30
аборт мн ясно млада си и го заебваш тоя :?

pLqmi92
06-08-2009, 10:00
Или тва е измислица или...нямам думи... всички затъват надооолу...надооолу...300 газ към дъното.
+ 1 :o

newii
06-08-2009, 10:35
тест ... :)