PDA

View Full Version : Идеаллят ви за момче



melinor
05-23-2009, 20:12
Щом има тема за идел за момичета, защо да няма и такава 8-) :P ?

gabi_94
05-23-2009, 21:15
да ми харесва, не да е супер красавец, а аз да си го харесам. Да е мил, нежен, романтичен, да ме изслушва, защото аз говоря доста, да ме обича много, да не ми изневерява, да ми има доверие, да ме подкрепя, да е умен, че да не се комплексира от мен :D :-D да е културен, не да плюе на всяка крачка и да псува след всеки. Да не си бърка в гъза и носа, поне не пред мен :D Да не пие и да не пуши по възможност, или поне ако пие да е в умерено количество, не да се отрязва яко. Да няма очи за друго момиче, да ми подарява цветя и подаръци, не нещо скъпо, скромно ама от сърце да е. Да е винаго до мен, когато се нуждая от него. Ох абе едва ли има такова момче де :D :-D А и не трябва да е супер срамежлив, щото аз съм срамежлива и аз чакам някой да ме заговори, много ме е срам аз да заговоря някое момче и сиг това ми е грешката, има да си чааааакам. Ако съществува някое момче отговарящо на описанието няма да се отчайвам напълно и да мисля че всички са идиоти :D :-)

fatalgirl
05-23-2009, 21:16
Добър, да не е надут, да не изневерява, да има чувство за хумур, да умее да изслушва и да е хубав поне малко. :) Да не пие и да не пуши.

TheNewReligion
05-24-2009, 00:42
Външен вид: нисък, дебел, с мустак, очила, брекети, пъпки (обезателно) и да рови по кофите, по възможност.
Характер: надут, тъп, селянин, непохватен, нахален, невъзпитан и да е брат на чичото по майчина линия на Бай Ганьо.

Dundy
05-24-2009, 07:31
ми да е възпитан,мил,да не изневерява,да обича да си прекарва времето с мен,да е силен(за мен е важно) и по възможност да е красив :D

absd
05-24-2009, 07:49
Ами... може и да не е хубав, но да ми е приятно с него , а не да е някой надут красавец, който през 5 минути да ми говори някакви глупости. Също искам той да е мил, да е романтичен , да ме уважава, да има чувство за хумор . Основното е това.



но да си кажа чесно многооо.. харесвам момчета със сини очи :D :D :D :D :D :D :D

tItEufFf
05-24-2009, 08:31
Симпатичен, с чаровна усмивка, висок. Спортистите са с предимство :-)
Добричък, да не е някакъв тъпанар, с чувство за хумор, да ме изслушва..

dark_wings
05-24-2009, 08:51
Чаровен,умен,спортист,с чувство за хумор,да имаме общи интереси.

Pooky
05-24-2009, 11:38
Ммм.. рус ?! :lol:
Иначе аз си имам разни идеали, но тъй като знам, че те са доста трудно постижими, гледам да не мисля за това.. Мисля че просто като го видя ще разбера :)

Cathylicious
05-24-2009, 12:50
Харесвам чаровни момчета,високи,мургави,спо тисти(по възможност баскетболисти),с красива усмивка,да имаме сходни интереси,теми за разговор и т.н.,да има самочувствие,но в умерени количества .. Да ме кара да се чувствам желана и обичана,да има чувство за хумор .. Аххххх и ако може да танцува направо ще се омъжа за него .. :-D

LiRRRa
05-24-2009, 13:32
Cathylicious, по достъпното описание \смисъл не знам за интересите\, ама останалото... Все едно описваш половината момчета, които познавам. :shock:

Аз... харесвам високи стройни момчета.Силни, харизматични, чаровни, които имат леко небрежен стил.Зелени очи, катраненочерна щръкнала къса коса... Предизвикателен поглед, 99% от времето да са с усмивка на устата, оптимисти, с чувство за хумор... Да знаят кога да спрат... Да могат да танцуват... Да могат наистина да пазят всичките ми тайни... Да не са надути и някакви комерсиални типове... Добродушни, хладнокръвни \под хладнокръвни нямам предвид вампири :D \ Да могат да преценяват риска... Особено много си падам по хора, които ги влече манията да правят бели БЕЗ ДА СИ ИСКАТ. Всъщност това е просто извинението... Умни, забавни, внимателни, момчета, които биха ме оценили първо по качествата ми и после по външния ми вид... Смисъл момчета, които обичат хората, заради това в тях, а не заради това отвън.... Да, разбрахте ме! :D :)

Знам, надали съществува такова същество, но все пак.... :)

make_me_love_you
05-24-2009, 14:55
Висок, силен, с чаровна усмивка, с черни, кафяви или сини очи.Да бъде умен и забавен, да имаме сходни интереси, да обича да се забавлява. Да НЕ бъде с високо самочувствие...Да не изневерява ест. , да е мил и нежен(ако е романтичен - супер :D ).. И най - важното да ме обича. :-)

Едва ли съществува :D

LeDa
05-24-2009, 16:13
Ммм..рапър или скинар .. :D ..със светли очи..да не му е още на първата среща е*ането в главата..мъжествен..тъпо..ам а искам де е ревнив.. :D ..и да ме защитава.. :D

lipsvashh_mi
05-24-2009, 16:26
хъх,темата май трябваше да се казва -идеалният външен вид за момче,а не идеалът ви за ммоче...като гледам само външността описвате,ама разни хора разни предпочитания..
за мен идеалът за момче,или поне това,което се доближава до него е...като характер-да е мил,добър,поне малко романтичен и да имаме общи интереси и теми за разговор :)
сега ест и външния вид не е за пренебрегване,но да речем да е чаровен(отбелязвам не красавец,щото принципно красивите поне повечето са кухи или надувки),да е по-висок от мен .Винаги гледам усмивката и очите...ааа и да има големи ръце :oops: :) И това е като цяло..доста неща са,но вярвам,че има такова момче :)

nefchi_bs
05-24-2009, 18:57
Да е рижав,да има здерави ръце :D ,да изглежда нормално(да не е като селски адидас маняк)да ме изслушва,да е възпитан,да има ауди а3 :lol: и да ме обича :)

GbSy
05-24-2009, 19:54
Със сини очи да е.
Толкова сини, че да се губя в тях. :smt007

clever
05-24-2009, 19:56
умен;общителен;пълен с чувство за хумур;чаровен;мил;нежен;гри жовен :-)

Seducti0n
05-24-2009, 20:02
да е симпатичен
относно височината нямам кой знае какви изисквания
хубаво тяло, в добра форма, културисти и фитнес маняци, обаче не харесвам... :?

И най-важното да се разбираме и да ме уважава, да се съобразява с мен, което ще рече не да ми задоволялава капризите, а просто да не бъде егоист. :) :)

Sarityyy
05-24-2009, 20:03
Ми да е луд и шантав като мен, да е чаровен, да има хубаво тяло, силни ръце, да е мургав, със светло кафеви очи, тъмна коса, да е забавен, и умен, да има хубав глас, да ме обича, да ми прави комплименти, да е съобазителен, романтичен, щедър, добър, авантюрист, да обича да танцува, мъжествен и секси ИЛИ да е Колин Фарел.

Пхапхааха...такова животно на земята не расте. :D :)

YouCantStopMe
05-24-2009, 20:04
Със сини очи да е.
Толкова сини, че да се губя в тях. :smt007
Ооо,замечтах се! :smt007 :x
:lol:
Аз си падам по по-височки,естествено да не е глупав,мхм...чувство за хумор,истинска усмивка.
Ама ако не притежава всичките качества за перфектното момче.. какво да направим?Няма да го изоставям,я! :D Сърцето не пита. 8)
Освен това-Никой не е перфектен,докато не се влюбиш в него.

GbSy
05-24-2009, 20:05
:D Ее, така е.

Забравих - гласът му да е дрезгав и як. :-)

Seducti0n
05-24-2009, 20:41
:D Ее, така е.

Забравих - гласът му да е дрезгав и як. :-)


:P хах, как можах да пропусна гласа, ммм
и хубавия силен мъжки парфюм и докато го целувам по вратлето да го усещам :::

teenems
05-24-2009, 20:44
висок ,слаб ,умен ,мил ,внимателен ,забавен ,с чувство за хумор и да е симпатичен . най-големите красавци = най-големите глупаци :wink: апф и обожавам черна или кестенява коса със сини очи :smt049

IncHeTy
05-24-2009, 21:14
Отговорът ми е същият като на gabi_94 a вси4ко това се съ4етава във суперзвездата - У4или6тен Мюзикъл - Zac Efron


http://www.dosomething.org/files/zac-efron.jpg
който оба4е си има сериозна приятелка и септември месец- жена - Ванеса Хъджънс- и тя е звезда от у46или6тен мюзикъл където и се запознават.Филма ви го препоръ4вам - от 3 4асти е
http://the-world-in-focus.com/blog3/wp-content/uploads/2007/10/326.jpg

LiveFlower
05-24-2009, 21:21
различен от 90 % масата :)

sunset_light
05-25-2009, 08:50
Да е романтик,с чувство за хумор,грижовен ,да обича животните и природата,екстермист, да е любвеобвилен със страхотни плътни устни.
:-) :-)

The_Demon_Girl
05-25-2009, 08:52
Не мога да устоя на руси, дълги коси :D :-)

fall_out_girl
05-25-2009, 09:05
Обожавам момчета с къдрава коса :-)

ProblemnoMomi4i
05-25-2009, 13:32
Външен вид: нисък, дебел, с мустак, очила, брекети, пъпки (обезателно) и да рови по кофите, по възможност.
Характер: надут, тъп, селянин, непохватен, нахален, невъзпитан и да е брат на чичото по майчина линия на Бай Ганьо.

забрай за гащите с лекета и последвалата миризма (един мъж е истински мъж само когато мирише на кон, пот и тор!)
а също и да е тъп кат гъз, че иначе аз ше се чувствам тъпа кат гъз, а така не е мноу кеф :/:/