PDA

View Full Version : Разрешете един спор:



machoka
05-23-2009, 21:22
тука спорим с форумният рецидивист Свастика:

аз твърдя, че ако една качествена мръсница или просто супер секси парче погали някой гей по вълшебната пръчка, на него няма как да не му стане...

той обаче казва, че въобще няма и да се пробуди малкият анален пакостник, защото е свикнал по-груба шепа да му се радва..

кой е прав, кой крив :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 21:23
Ти си прав ... свастика е свръх педал ;]

Blab
05-23-2009, 21:23
Гейовете са секси:Д

Canis_Dirus
05-23-2009, 21:25
Този спор на база личен опит ли е започнат?

safetyMode
05-23-2009, 21:25
няма ве.... мъж харесващ мъже.... не жени

machoka
05-23-2009, 21:26
Ти, ако харесваш жени и дойде да те погали един сладур, ще ти стане ли? :)

и аз това първо си помислих, но все пак вродената чисто природна ситуация е 'обратната' и не мога да си представя в подходящата ситуация да не може да му стане, ако някоя жена го стимулира по някакъв начин... :-o

CheriHool
05-23-2009, 21:26
Не.знам.
На.мен.гей.не.ми.е.отказвал.
ФАКТ!

x3eme
05-23-2009, 21:26
Без значение сексуалната му ориентация,какъвто/каквато го погали,не може да не му стане......

RAWRRR
05-23-2009, 21:27
ъмм,зависи колко е добра мръсницата..

не знам,ако знае как да пипа,ще му стане най-малкото от физическа гледна точка.

btw,първият ми път беше с бисексуален 8-)

machoka
05-23-2009, 21:28
Този спор на база личен опит ли е започнат?

той да каже... говореше ми да сме били станали с него 'двама Батмани', и му казах че звучи гейски... и от там му тръгна приказката на момчето.. :booooomb:

SWASTIKA
05-23-2009, 21:28
тука спорим с форумният рецидивист Свастика:

аз твърдя, че ако една качествена мръсница или просто супер секси парче погали някой гей по вълшебната пръчка, на него няма как да не му стане...

той обаче казва, че въобще няма и да се пробуди малкият анален пакостник, защото е свикнал по-груба шепа да му се радва..

кой е прав, кой крив :-o

Именно.

Според мен щом е педал, значи няма как да му стане от момиче...

Нали за това е педал, а не хетеро?

Все едно след като съм хетеро, да ми стане от някое момче - невъзможно.

Тук не говорим за нашата сексуална ориентация, в случая - хетеро, а за останалата, която събира всички движещи по левия тротоар...

Доказателства и факти, само, ако се наложи... (Говоря за информация свързана с хормони. ) :-D :-D :-D

LiveFlower
05-23-2009, 21:28
Той е прав.
На гея му е заложено в природата. Както на тебе ти е заложено да се възбуждаш само от женски,така и на него да се възбужда само от мъжки.

Ти и гея сте две противоположности,щото както казах на тебе няма да ти стане от мъж,на него да .

ПП.Тая вечер само неадекватни мнения,не знам как да ти го обясня по-добре .

LiveFlower
05-23-2009, 21:30
ЕЕЕЕЕЕЕбати кви сте бързаци. :shock:

Canis_Dirus
05-23-2009, 21:30
А ако супер яката мръсница е травестит след няколко операции и хормонална терапия? Половете не са това, което са!

RAWRRR
05-23-2009, 21:31
Аз съм хетеро,но ако ме пипат както трябва,ще ми стане хубаво независимо дали е от жена или мъж.Разбира се,ако е от мъж ще е по-хубаво,но все пак и жена може да има КПД.
Демек,според мен,ти си прав.

LovelyGirl
05-23-2009, 21:33
Зависи до колко е хомо според мен 8-)
Ама все ще има някой на който няма да му стане :-o

machoka
05-23-2009, 21:36
Пишката може да стане и без да е възбудена.

sh3_1s_7h3_0n3
05-23-2009, 21:37
Няма логика да е гей и да се възбуди от момиче, колкото и качествена мръсница да е тя. Все пак харесва момчета, пада си по момчета, възбуждат го момчета.
Но ако го погали някоя палавница, а той не разбере, че това е Тя, а не Той... може и да му стане хубаво, но само в случай, че наистина не знае от к'ъв пол е пипащият го. В смисъл.... само заради докосването предполагам. :-o

Имате егати спора обаче. :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 21:39
Баннете мачока! : Д

SWASTIKA
05-23-2009, 21:45
Баннете мачока! : Д

Никога! :-D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 21:46
Баннете мачока! : Д

Никога! :-D

Мачок, банни Свастика и спора приключва :lol:

cMon
05-23-2009, 21:46
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...

SWASTIKA
05-23-2009, 21:48
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че мъж в тъмното му лъска или духа...

На теб да не ти се е случвало? :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 21:49
Един секс маняк веднъж ми предложи да ми духа, докато отивах към личния лекар и вървях през парка ;/ не се възбудих :(

machoka
05-23-2009, 21:50
Не е въпроса да не знаеш.. въпроса е да знаеш..

както казах по-горе...не е задължително да си възбуден, за да го вдигнеш.. може да се получи от някаква чисто физическа реакция, знам ли хАХхАх

cMon
05-23-2009, 21:50
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че мъж в тъмното му лъска или духа...

На теб да не ти се е случвало? :-o
Случвало ми се е с женско подобие на мъж.

*Их ся как се изложих с туй вероизповедание пред форума.*

Дори и маймуна може да те накара да изцапаш панталонките.

LiveFlower
05-23-2009, 21:52
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...не си прав,щото в тъмната стая нямаш представа. А нагласата и представата е най-важна ;)

По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?

cMon
05-23-2009, 21:52
Абе мнн ясну, че можеш да го надървиш ако някой ти го мачка достатъчно дълго време.Няма да е приятно...
100% и при ситуация гей жена ще стане

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 21:53
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...не си прав,щото в тъмната стая нямаш представа. А нагласата и представата е най-важна ;)

По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?

Минах през Своге днес ;/ не ми дадоха шоколадче ;/ Вай ?

SWASTIKA
05-23-2009, 21:54
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че мъж в тъмното му лъска или духа...

На теб да не ти се е случвало? :-o
Случвало ми се е с женско подобие на мъж.

*Их ся как се изложих с туй вероизповедание пред форума.*

Дори и маймуна може да те накара да изцапаш панталонките.


Ами значи в случая е по - добре да си купиш една маймуна и като ти се прииска, гасиш лампите, хващаш я, ръца пръца и си я затваряш в стаята...

Поне няма да спориш излишно. :lol:

SWASTIKA
05-23-2009, 21:56
По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?Оооо при мен го е имало и тоа момент.... 8-) 8-) 8-) 8-)

Да не би името на гаджето ти да завършва на .mp3? 8-) :lol:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-23-2009, 21:58
;/ лейм

cMon
05-23-2009, 21:58
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...не си прав,щото в тъмната стая нямаш представа. А нагласата и представата е най-важна ;)

По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?
Ако радиатора може нежно да докосва главичката и с приятни завъртулки от тръби си да гали топките и "подтопкието", и изплискайки от време на време малко вода върху разгорещеното ти тяло, НЯМА как да не изпаднеш в еуфория.

Подценяваш се.

LiveFlower
05-23-2009, 21:58
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...не си прав,щото в тъмната стая нямаш представа. А нагласата и представата е най-важна ;)

По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?

Минах през Своге днес ;/ не ми дадоха шоколадче ;/ Вай ?Ех,ми щото не си ме потърсил мене . Аз без пари ги давам,на промоция 8)

SWASTIKA
05-23-2009, 22:01
Не може да му става, Мачо...

Защото е педерюга. :?

SWASTIKA
05-23-2009, 22:01
По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?Оооо при мен го е имало и тоа момент.... 8-) 8-) 8-) 8-)

Да не би името на гаджето ти да завършва на .mp3? 8-) :lol:Имам мн гаджета...
.jpg, .avi, .mp3... 8-)

Хах, не бе, ся сериозно.Според мен гея ще се възбуди от самото пипане, а не от това, че го пипа мацка.
Като темата набере мощ, ще ви кажа кое е правилното... 8-)

LiveFlower
05-23-2009, 22:03
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...не си прав,щото в тъмната стая нямаш представа. А нагласата и представата е най-важна ;)

По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?
Ако радиатора може нежно да докосва главичката и с приятни завъртулки от тръби си да гали топките и "подтопкието", и изплискайки от време на време малко вода върху разгорещеното ти тяло, НЯМА как да не изпаднеш в еуфория.

Подценяваш се.Пак ти казвам,че е до нагласа,щото примерно няма да ти е приятно на съвестта като знаеш,че го правиш с радиатор?

ТОчно и на педалите не им е приятно с жени,за тва и не им става от тях. Посоката е от мозъка към пишката .

s3xy
05-23-2009, 22:06
бее мн ясно, че може да му стане, мачок според мене си прав! 8-) кфо като е педерюга, от самото пипане нали просто ше получи приток на кръв, даже и ръката да е на мацка! Не подценявайте тия мъже, само щото са с различен вкус, пипането си е пипане 8-)

RAWRRR
05-23-2009, 22:07
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...не си прав,щото в тъмната стая нямаш представа. А нагласата и представата е най-важна ;)

По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?
Ако радиатора може нежно да докосва главичката и с приятни завъртулки от тръби си да гали топките и "подтопкието", и изплискайки от време на време малко вода върху разгорещеното ти тяло, НЯМА как да не изпаднеш в еуфория.

Подценяваш се.

http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/103.gif

cMon
05-23-2009, 22:08
Ако ви затворят в тъмна стая и някаква ръка почне нежно да гали "парчето " ви няма ли да се възбудите?

И така ако гея си затвори очите или погледне настрани може да го надърви.Така и хетеро може да изстреля пастата ако без да знае , че точно мъж в тъмното му лъска или духа...не си прав,щото в тъмната стая нямаш представа. А нагласата и представата е най-важна ;)

По тая логика мога да се възбудя и от радиатора , сеш се?
Ако радиатора може нежно да докосва главичката и с приятни завъртулки от тръби си да гали топките и "подтопкието", и изплискайки от време на време малко вода върху разгорещеното ти тяло, НЯМА как да не изпаднеш в еуфория.

Подценяваш се.Пак ти казвам,че е до нагласа,щото примерно няма да ти е приятно на съвестта като знаеш,че го правиш с радиатор?

ТОчно и на педалите не им е приятно с жени,за тва и не им става от тях. Посоката е от мозъка към пишката .
Посоката е Член--->мозък.

Нагласата е до един момент, после екстаза от пулсиращата кръв и задоволителното стимулиране на нервната система няма как да не накарат малкия палавник да изскочи.

Не знам на колко си и колко пъти си се Ибал, но виждам че мръснишкото в теб е доста заспало.

s3xy
05-23-2009, 22:10
^ момиче е 8-)

което ме подсеща от колко спр отдавна не сме си писали :-) <3

cHoCoLaTtA
05-23-2009, 22:10
Зависи от педала и мръсницата. :D Но според мен ЩЕ му стане... ;)

s3xy
05-23-2009, 22:16
Защо просто не се включи някой педал в темата и да каже как стоят нещата..?
Ще спести бая писане.. 8-) ее, ма няма да е инт 8-)

x3eme
05-23-2009, 22:20
Тук не става дума за психика.Мъжкия полов орган не може да го командваш умствено,когато реши да стане не можеш да го спреш.Ще черпя тоя,който го умее!Кви са тия теории,че е до сексуална нагласа...това не е вярно,каквото и да м говорите не може да ме убедите,че един ГЕЙ няма да се възбуди ако жена го докосне (хване) за кура.

woshata
05-23-2009, 22:28
Свастика да разкрие тайната и тва е. Кво се праи са :D

afterforever
05-23-2009, 22:32
Тук не става дума за психика.Мъжкия полов орган не може да го командваш умствено,когато реши да стане не можеш да го спреш.Ще черпя тоя,който го умее!Кви са тия теории,че е до сексуална нагласа...това не е вярно,каквото и да м говорите не може да ме убедите,че един ГЕЙ няма да се възбуди ако жена го докосне (хване) за "мъжкия полов орган".

всъщност можеш да се научиш да контролираш ерекцията си независимо от ситуацията... и все пак казвам, че може да се научи, не че всеки го може, въпрос на тренировки е

x3eme
05-23-2009, 22:34
Е ти като си момиче,много ясно че така ше кажеш.Айде да те видя ако си момче,как ще контролираш ерекцията си....

afterforever
05-23-2009, 22:36
А кой ти каза, че съм момиче.... :razz: :razz: ... явно съм ебати нежния и женствения.... :lol: :lol:

woshata
05-23-2009, 22:39
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

x3eme
05-23-2009, 22:39
Значи съм се изказал неподготвен.....както и да е.Изказах мнението си по въпроса,ако имаш с какво обори го.Няма да споря.

PainMonopoly
05-23-2009, 22:59
Смятам, че няма да му стане...

все пак харесва другия пол и го възбуждат мъже...

Ти, ако харесваш жени и дойде да те погали един сладур, ще ти стане ли? :)Exactly.

JUSTDNB
05-23-2009, 23:39
Абе алоо,ти ако си затвориш очите и някой ти набие една,след тва ги отваряш и гледаш - момче,чудиш се как ти е станал от мъж, а всичко е от физичесКА гледна точка,тва е чувствително място..

Извод:ще му стане

MakeMeLaugh
05-23-2009, 23:53
Ако е истински педал - Не трябва да му стане.
Все 1-но на теб да ти стане от мъж.. :X

afterforever
05-23-2009, 23:56
Няма вече истински педали... :shock:
Вече всички са би-та :shock:

JUSTDNB
05-23-2009, 23:58
Няма вече истински педали... :shock:
Вече всички са би-та :shock:

Алелуя 8-) :lol:

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 23:58
Няма вече истински педали... :shock:
Вече всички са би-та :shock:
:D :razz: :razz: :razz:

ToniStoraro
05-24-2009, 09:07
няма да му стане.

hottie
05-24-2009, 09:12
Имам много близък приятел гей. Днес ще го видя и ще пробвам 8-)

PainMonopoly
05-24-2009, 09:24
Абе алоо,ти ако си затвориш очите и някой ти набие една,след тва ги отваряш и гледаш - момче,чудиш се как ти е станал от мъж, а всичко е от физичесКА гледна точка,тва е чувствително място..

Извод:ще му станеНе е само от физическа, при мъжете поне до голяма степен е и от визуална.

SWASTIKA
05-24-2009, 10:43
Дайте още мнения. :-D

s3xy
05-24-2009, 11:17
чакаме hottie да ни каже как е протекъл експеримента 8-)

Hilary_
05-24-2009, 11:20
Без значение сексуалната му ориентация,какъвто/каквато го погали,не може да не му стане......
... Съгласна съм с Бобчо ... 8)

InnchetO
05-24-2009, 11:23
"Бог е дал на мъжа мозък и хуй и достатъчно кръв само за едното."
Извод: Зависи къде се намира кръвта в момента в който мацката дойде :D

хахахаха

а сега сериозно.. ами като прочетох първия пост първосигнално казах не, но после се позамислих.. Много зависи от обстоятелствата. Зависи от гея, зависи от мацката. Ако мацката не пипа няма да стане, но ако пипне според мен няма начин. Както казаха - това не се контролира от мозъка. Ако гея незнае, че е мацка ще стане. И вас (момчетата) в тъмното да ви обара мъж и да не знаете, че е такъв, и на вас ще ви стане.. Но нека предположим, че знае, че мацката е мацка. Самата гледка няма да го впечатли, но докосването няма начин да не го.

Една истинска мацка може всичко! :lol:

Lucho
05-24-2009, 12:09
Зависи от гея, твърде вероятно е и двамата да сте прави.

hottie
05-24-2009, 16:20
Сега се връщам от срещата с моя приятел 8-) Както ми споделяше разни неща си плъзнах ръката по бедрото му и ..... да стана му. Но не съм го галила по малкия му приятел :)

После му обясних за какво става дума и той каза, че общо взето му е станало и по принцип му става от самото усещане и докосване, не толкова от човека срещу/до него.

Аз мисля, че ако жена ме погали по бедрото по същия начин ще ми стане хубаво, въпреки че не си падам по жени. Както и от който и да е, стига да не е отблъскващ!

hottie
05-24-2009, 18:15
Ами моя гей си е гей от край. Познаваме се откак сме играли на криеница 8-)

JUSTDNB
05-24-2009, 21:13
Абе алоо,ти ако си затвориш очите и някой ти набие една,след тва ги отваряш и гледаш - момче,чудиш се как ти е станал от мъж, а всичко е от физичесКА гледна точка,тва е чувствително място..

Извод:ще му станеНе е само от физическа, при мъжете поне до голяма степен е и от визуална.


Именно затова казах,ако си със затворени очи и незнаеш пола на човека,тогава мъж юли жена все тая е..

Extremescream
05-24-2009, 22:45
Без значение сексуалната му ориентация,какъвто/каквато го погали,не може да не му стане......

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2009, 22:58
Сега се връщам от срещата с моя приятел 8-) Както ми споделяше разни неща си плъзнах ръката по бедрото му и ..... да стана му. Но не съм го галила по малкия му приятел :)

После му обясних за какво става дума и той каза, че общо взето му е станало и по принцип му става от самото усещане и докосване, не толкова от човека срещу/до него.

Аз мисля, че ако жена ме погали по бедрото по същия начин ще ми стане хубаво, въпреки че не си падам по жени. Както и от който и да е, стига да не е отблъскващ!


С твоя приятел? Който не е гей, нали? :) Което означава, че изразява само предположение. Щеше да бъде по-достоверно, ако го беше направила на приятел с обратни наклонности. ^^ :::

afterforever
05-24-2009, 23:02
Е гей, затова именно с него направи експеримента.
Ама както казах, вече гей няма :lol:

Blab
05-24-2009, 23:09
Има, разбира се
аз съм гей!
и уона би хетеро, ама не ми се получава 8-)

afterforever
05-24-2009, 23:15
:lol: :lol:

Blab
05-24-2009, 23:19
кажи си го, кажи си го:Д

ПП:скуууучно ми е

afterforever
05-24-2009, 23:20
е ти го каза вместо мен :lol:

Blab
05-24-2009, 23:35
така е, много ме бива 8)
прякорът ми неслучайно е Кочовска, пък не е като да мириша зле:Д

SWASTIKA
05-25-2009, 05:32
Сега се връщам от срещата с моя приятел 8-) Както ми споделяше разни неща си плъзнах ръката по бедрото му и ..... да стана му. Но не съм го галила по малкия му приятел :)

После му обясних за какво става дума и той каза, че общо взето му е станало и по принцип му става от самото усещане и докосване, не толкова от човека срещу/до него.

Аз мисля, че ако жена ме погали по бедрото по същия начин ще ми стане хубаво, въпреки че не си падам по жени. Както и от който и да е, стига да не е отблъскващ!


С твоя приятел? Който не е гей, нали? :) Което означава, че изразява само предположение. Щеше да бъде по-достоверно, ако го беше направила на приятел с обратни наклонности. ^^ :::
Приятеля и е гей, не гаджето. :)

И изчаквам само още няколко мнения по темата... :-D

hottie
05-25-2009, 07:08
Еее да не гаджето много ясно :D
Та с този мой експеримент(макар и само 1) исках да кажа, че и двамата сте прави според мен. Да, може да му стане, но не от самия човек ами усещането. Поне той така ми обясни :)

afterforever
05-25-2009, 08:02
Еее да не гаджето много ясно :D
Та с този мой експеримент(макар и само 1) исках да кажа, че и двамата сте прави според мен. Да, може да му стане, но не от самия човек ами усещането. Поне той така ми обясни :)

Толко е и гей... :lol: :lol: аман от фейкове :?

hottie
05-25-2009, 08:14
Еее да не гаджето много ясно :D
Та с този мой експеримент(макар и само 1) исках да кажа, че и двамата сте прави според мен. Да, може да му стане, но не от самия човек ами усещането. Поне той така ми обясни :)

Толко е и гей... :lol: :lol: аман от фейкове :?

Аре ако обичаш чети по-горе преди да пишеш, а?

machoka
05-25-2009, 08:25
^^остави го бе, може и той да е барал гейове и да има по-достоверна информация :-o

ANTIHUMAN
05-25-2009, 11:30
Зависи от човека до теб.
Ако е момиче което не ме привлича като външен вид, шанса да ме възбуди е нищожен. Същото се отнася и до момчето. :)

kitty9410
05-25-2009, 11:36
На гейчето нищо няма да му стане защото те без това киснат по цял ден с представители на женския пол така че... има си друга ориентация според мен.

Jesus
05-25-2009, 12:05
мъж ако ще и свирка да се пробва да ми прави няма да ме възбуди :)

Jumbie483
05-25-2009, 12:52
Според мен и двамата сте прави, просто гледните ви точки са различни.

afterforever
05-25-2009, 13:01
^^остави го бе, може и той да е барал гейове и да има по-достоверна информация :-o

Не, аз съм гей и са ме барали сякви, затва със сигурност имам по-достоверна информация от теб :-o

DimovB
05-25-2009, 14:09
свастико е ограничен балък, живеещ във своя собствена вселена

на гея 99% ще му стане, освен ако не се опитва всячески да притъпи чувството чрез тъпата си тиква и тъпите си мисли..

machoka
05-25-2009, 23:31
ок, мерси на всички.