PDA

View Full Version : Правилно ли постъпвам ?



big_dunker
05-23-2009, 21:39
Страшно много харесвам едно момиче , но тя мене не .... или нз вече не ми остава шанс да поговорим истински ... Ние прекарваме доста време заедно и аз се опитвам да се държа мн мило с нея , но нз дали постъпвам правилно .. Как мога да и направя мн добро впечатление тъйче да ме забележи не само като приятел ..... ?!

DevilWish
05-23-2009, 21:42
Щом не сте си поговорили добре, от къде знаеш, че тя не те харесва?Това ,че не го показва не значи, че не те харесва.Трудно можеш да харесаш някой ако не го познаваш добре /освен ако не го харесваш само по външен вид/ ;) Посприятели се с нея и ако тогава окончателно ти каже, че не те харесва ,не и се натрапвай и я остави да върви по пътя си ;) Успех!

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 21:43
Бъди себе си не бъди с маска :wink:

ThePowerOfLove
05-23-2009, 21:47
Ти би трябвало да я познаваш и да знаеш с какво да я впечатлиш. Има много варианти, но най-добрия е да бъдеш себе си :) Нали не искаш да се влюби в някой, който всъщност не си ти? И да трябва да продължаваш да се преструваш, за да не я загубиш. Гледай да говориш повече с нея, прави й комплименти - нормалните неща :) Ако и тя те харесва ще си проличи. Може да те харесва само като приятел.. Каквото и да стане, не мисли дали си постъпил правилно или грешно и не се обвинявай. Ще си намериш друго момиче, ако с това не станат нещата. :)
Успех!

slun4ice_90
05-23-2009, 21:51
Губиш си времето,огледай се за друго момиче!

Hilary_
05-23-2009, 21:54
Ми то би тярбвало да си проличи и да е разбрала, че я харесваш...щом нищо не е направила до сега... next 8)

TheGirlNextDoor
05-23-2009, 22:29
питай я направо..намя смисъл да си правиш прибързани заключения
..ти от къде знаеш,че не те харесва?

BlueFace
05-23-2009, 22:49
Ако не те харесва нищо не можеш да направиш...Можеш само да я забравиш и да преминеш на следващата.
Питай я дали те харесва и недей се тормози повече ? ;)

bubblebabe
05-24-2009, 11:15
Бъди себе си.
Достатъчно маскирани хора има.

smileforyou12
05-24-2009, 12:06
ами бъди с нея повече време покажи и че имаш чувсва към нея ако не предприеме нищо макар и да знае че я харесваш може би няма да си струва всичко това

ifkataAa
05-24-2009, 12:14
Бъди себе си не бъди с маска :wink:

;рр :) Подкрепям напълно ;)

.. DeViL mAy CrY ..
05-24-2009, 13:38
питай я направо найстина. Няма смислъл да се чудиш и мъчиш дали те харесва или не

experiment_m
05-24-2009, 14:04
От опит - по-добре не я питай направо. Получава се много неприятна ситуация. Защо не излезете на някъде само двамата и да видиш по какъв начин се отнася към теб и да си извадиш извод какво мисли за теб. Дори само да се съгласи да излезе с теб е добър знак.

LittlePrincess
05-24-2009, 14:27
Ако не те приема за повече от приятел не се занимавай. Аз съм в подобна ситуация - не приемам момчето за повече от приятел и знам, че няма как да се променят нещата.

MP
05-24-2009, 14:28
Като за начало,трябва да се въоръжиш с търпение.Офанзивата ти към въпросното момиче трябва да започне с увеличаване на времето,което прекарвате заедно.Тъй като не знаеш,дали те харесва,не е добър вариантът веднага в очите да и признаеш всичко.Ще трябва да правиш намеци и жестове на принципа на възходящата градация,тоест плавно,умерено и постепенно да увеличаваш степента на искреност и откровенност.Трябва да я накараш да се чувства харесвана,вкарвай леки комплименти,уж на бъзик,но не изглеждай прекалено сериозно.По този начин лека - полека я предазполагаш към теб.Опитвай се да проникнеш в съзнанието и,по езика на жестовете трябва да разбереш какво и е мнението и за теб.Всичко това е първата крачка - сприятеляването.Но не трябва да прекаляваш,не трябва да и станеш прекалено добър приятел,тоест не трябва да изграждаш образ на всеотдаен,мил приятел,все пак трябва да я привличаш поне малко и като момче.За да провериш какво е мнението и към теб,можеш да говориш по-често за теб,да се критикуваш пред нея и такива работи.Засягай леко темата за любовта.После идва времето на втората крачка - тя да разбере,че я харесваш.Но пак без да и го казваш директно.Просто правиш нещата така,че да е очевидно от километри,че не ти е безразлична.Отношението и към теб вече е променено,тя мисли често за теб,започва да обмисля сериозно възможността да тръгнете.Тя добре те познава като приятел и иска да опита нещо ново,нещо повече.Привличаш я като човек,привличаш я все повече и физически.Тя започва да ревнува теб от почти всичко,без дори да го осъзнава.Можеш да се закачаш леко с момичетата около нея,за да провериш това.(това само в краен случай) .Вече всичко изглежда идеално - ти я харесваш,тя те харесва.Не би трябвало да има пречки.Тук е моментът за третата крачка - предложението.Ясно е,че тя от своя страна няма да направи първата крачка.По всякакъв начин вече се опитва да ти намекне,че те харесва.На теб това ти харесва,но не се разкриваш напълно.Душата и сърцето ти преливат като препълнена с течност чаша,но все се сдържаш.Това е моментът да наравиш най-очакваното от всички.Вече по-директно засягаш темата,започваш с по-сериозните комплименти.Разбира се ти преди това не си я оставял сама,няма да я шокираш с това твое поведение.Това се дължи на възходящата градация.Дълго си месил тестото и си го чакал да втасне,сега е време да изпечеш питката! Тя разбирасе харесва комплиментите,от своя страна те пита разни работи за личния ти живот (момичета,гаджета,това-онова),пита те с кой от класа би спал,дали харесваш еди-кой си и такива неща,а ти отговаряш така,че да намесиш някак си нея и да и направиш комплимент.И порсто започваш да си изливаш сърцето.С подготвена реч няма да стане (пробвал съм),винаги ще е различно от това,каквото го планираш,ще е много по-хубаво.Не позволявай на нищо да ти попречи и и кажи тези красиви думи,който са на сърцето ти.Тя ще гледа към земята,невярваща на уникалното щастие,което напира отвътре и,което е готово да я разкъса и съвсем скоро и тя ще отвърне на чувствата ти.Съвсем скоро значи след няколко секунди.Тя те поглежда и устните ви се сливат.Айде късмет,но знай,че трябва да действаш предпазливо.Но не чакай твърде дълго,защото в противен случай те чака голямо разочарование и дълги безсънни нощи.