PDA

View Full Version : Да скарам ли майка ми и баща ми



ngrudev
05-24-2009, 13:48
Не мога да се разбирам с майка ми, а баща ми не иска да му мелят на главата. ТОй си има своите проблеми, а аз моите и само майка ми липсва ако ме разбирате, пък и на него. Разбрахме се да изиграя някакъв цирк да я успокоя жената, че всичко при мен е наред(ама друг път) обаче нещо не ми се правят циркове та въпроса ми е ако нищо не предприема какво ще стане. Със сигурност ще навлека проблеми на баща ми, щото оназ се побърква и знаете ги жените. А аз не мога да й обясня, че не искам да ме занимава с групости и настроенията си. Всеки път като се сетя за нея се изнервям, а като я чуя ставам нещастен и се ядосвам, озлобявам се и й затварям телефонаи и край. ТА въпроса ми е дали най накрая да ми писне от майка ми и да спра да й говоря въобще та да разбере най-накрая, че съм голям човек и тя не ми трябва. СТанал съм на 22 ве хора, а тая вече не мога да я понасям, а тя си мисли още, че съм дете ще й прережа спирачките на пежото писна ми от нея. Само глупости ми е вкарвала досега в главата, не мога повече да я трая.

sexa_na_kompleksa
05-24-2009, 13:51
Опитай се да поговориш с нея, все пак вече не си малък, може да си говорите като възрастни.
Ако вече не живеете заедно, и тя не възприеме това, което й кажеш, може да спреш да й говориш за известен период от време.
Но недей да правиш глупости от рода на "ще й прережа спирачките на пежото". Надявам се, че си го казал, защото си ядосан, а не, че наистина го мислиш.

DMX1
05-24-2009, 14:28
Ако живееш с родителите ти все още се премести .

allergic
05-24-2009, 14:32
Ако живееш с родителите ти все още се премести .

То така лесно става...

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 15:59
Ако живееш с родителите ти все още се премести .

То така лесно става...
+1

LiveFlower
05-24-2009, 17:29
Ако живееш с родителите ти все още се премести .

То така лесно става...Ами да,лесно става.

Като не ви харесва,намирайте си работа,изкарвайте пари и изчезвайте !

Деба,мамините синчета ...

Като не ви харесва системата,променете я .

MP
05-25-2009, 06:23
Нищо не се разбира.Какво общо има заглавието на темата с написаното в нея?Какво общо има баща ти,като проблемът е майка ти (от написаното така излиза) ?Какъв цирк,какви 5 лева?Какво значи да предприемеш нещо?

Jumbie483
05-25-2009, 06:46
Ако искаш да и докажеш, че си голям човек, да се нацупиш и да не говориш с нея, съвсем не е начина.
Защо просто не и обясниш, че вече ти е омръзнало от това да се опитва да те ръководи и не ти е приятно да се държат с теб като дете. Ако имаш някакви планове за в бъдеще, можеш да и ги споделиш.. и така. Накарай я да осъзнае, че не си дете.
Това, че няма да и говориш е доста детска постъпка за човек на 22, който претендира, че не иска да говорят с него като с дете. Майка ти ще си помисли същото ;)

ThePowerOfLove
05-25-2009, 11:11
Аз не разбрах защо толкова те ядосва? Защото те мисли за дете ли? Ами да ти кажа на колкото и да станеш, за нея винаги ще си дете - такива са си майките :) Едва ли жената има за цел да те нервира, просто е загрижена за тебе. Ти казвал ли си й, че не ти е приятно това, което прави? Но не с крясъци, а с нормален тон?

alexandra00
05-25-2009, 18:35
За нея винаги ще си дете. Поговори с нея и кажи, че вече не си малък и можеш да решаваш сам. Пробвай. :)

bloodylips
05-25-2009, 20:40
някой ден като имаш и ти деца ще видим кво ще ги праиш и дали няма да искаш да ги предпазиш от всичко.А и ти си и дете може и на 50 да станеш за нея пак ще е дете и се замисли малко колко ти е било хубаво мама като ти купувала играчки и близалки и т.н. и сега ако не друго то поне си длъжен да ги уважаш а ако не ти се живее с тях просто се премести на квартира пффф

VerryBerry
05-26-2009, 08:30
абе човек,та ти си на 22!Като толкова искаш да й докажеш,че си голям-поговори с нея като с нормален човек-кво е тва"като я чуя и се изнервям.."Като толкова много си се изнервил иди да работиш някъде и си намери отделно жилище :x

blackvelvet
05-26-2009, 11:28
Аз не разбрах защо толкова те ядосва? Защото те мисли за дете ли? Ами да ти кажа на колкото и да станеш, за нея винаги ще си дете - такива са си майките :) Едва ли жената има за цел да те нервира, просто е загрижена за тебе. Ти казвал ли си й, че не ти е приятно това, което прави? Но не с крясъци, а с нормален тон?

+1...Ти самият каза,че не искаш да те третират като дете...затова не реагирай като такъв.Ако чак толкова не можеш да търпиш,поговорете и изяснете проблема.

mynichka
06-04-2009, 07:26
Нищо не се разбира.Какво общо има заглавието на темата с написаното в нея?Какво общо има баща ти,като проблемът е майка ти (от написаното така излиза) ?Какъв цирк,какви 5 лева?Какво значи да предприемеш нещо?
и аз нищо не разбрах

LovEsIckk
06-04-2009, 09:41
Нищо не се разбира.Какво общо има заглавието на темата с написаното в нея?Какво общо има баща ти,като проблемът е майка ти (от написаното така излиза) ?Какъв цирк,какви 5 лева?Какво значи да предприемеш нещо?
и аз нищо не разбрах
аз също ;]

plmn
06-04-2009, 09:52
Ами да,лесно става.

Като не ви харесва,намирайте си работа,изкарвайте пари и изчезвайте !

на теория е така, и съм съгласен. като не ти харесва нещо, се трудиш за да го подобриш към по-добро.но на практика не става точно така. с честно бачкане, и да си скъсаш гъза, ще ти трябват ГОДИНИ, за да си купиш собствено жилище, особено ако искаш да смениш обстановката и решиш да живееш примерно във Варна/Бургас/София/Пловдив/Стара Загора т.н.
като гледам автора е от София, там са си доста скъпи, дори 60 квадратните 'стандартни' жилища.
знаеш какви са цените и на какви квадратури отговарят.

kinkygirl
06-26-2009, 22:26
човече че що ти е скарваш и ти пк и ти майка си с баща си ве?! :o ми има решение простоговори с майка си или другият е премести се да живееш в дръга държава така ще ти стане по-добре :D:D:D ..