PDA

View Full Version : Dali da spq s nego



Kettty
05-24-2009, 14:49
Zdraveite.
Naistina se izvinqvam za latinicata,no ne sum vkushti i tuk ne moga da namerq kirilica..
Ta kum problema mi.Ot mnogo,ama mnogo vreme sum `na suho`,kakto se kazva.I tova opredeleno mi vliqe otricatelno.Iska mi se i e suvsem normalno.No nqma mom4e,s koeto da imam perspektivi za vruzka ili puk da izpitvam nqkakvi po-seriozni 4uvstva.Poprincip sum protiv sexa za edin put,no vzeh da se zamislqm...moje bi zashtoto naist6ina mnogo sum zagorqla :D Ima edno mom4e,koeto mi predlaga ne vednuj da pravim sex,no az vse go rejeh.Toi oba4e produljava da si govori za tova.I se zachudih dali da ne go napravq,mamka mu...poprincip uj ne se vliqq ot mnenieto na horata,no puk sega mi se priiska da chuq nqkakvi mneniq.Predvaritelno vi blagodarq za koeto :) Ako ima znachenie - na 18 god. sum.

Cathylicious
05-24-2009, 14:53
Като ти се прави,прави го,не знам от колко време си на сухо,ама си е гадно чувството :-D .. Казваш,че не ти пука за мнението на другите,така че няма от какво да се притесняваш,направи си кефа :P

AlokiNn
05-24-2009, 14:53
Ми ако ти се ебе толкова много еби се нищо няма да ти стане ако мислиш че можеш да изчакаш изчакай не е толкова трудно да се досетиш сама :) айде успехи с това момче

Ilikeliljon
05-24-2009, 14:55
Влизаш в банята и пускаш душа и вече си мокра. Второ да спиш с някой няма нищо лошо, но само да спиш :D :D Сега сериозно, ами аз също съм против и мисля, че винаги има страничен вариант, по който нуждата да се удовлетвори, но все пак ти си знаеш. :) :)

AlokiNn
05-24-2009, 14:57
Влизаш в банята и пускаш душа и вече си мокра. Второ да спиш с някой няма нищо лошо, но само да спиш :D :D Сега сериозно, ами аз също съм против и мисля, че винаги има страничен вариант, по който нуждата да се удовлетвори, но все пак ти си знаеш. :) :)Защо против бе? какво ще и стане с презерватив тя го иска той го иска без обвързване само за кефа.. и двамата са щастливи не виждам проблем

Kettty
05-24-2009, 15:02
Da be,taka e..
Nishto nqma da mi stane i 100% shte se chuvstvam po-dobre,no samo fizicheski.Kato se znam kakva sum...vqrvashta sum,vqrvam v Bog.I kato napravq neshto podobno i se chuvstvam vseedno sum napravila nqkakuv grqh.Bahti..no inache mnogo mi se pravi sex,po dqvolite..

AlokiNn
05-24-2009, 15:03
Da be,taka e..
Nishto nqma da mi stane i 100% shte se chuvstvam po-dobre,no samo fizicheski.Kato se znam kakva sum...vqrvashta sum,vqrvam v Bog.I kato napravq neshto podobno i se chuvstvam vseedno sum napravila nqkakuv grqh.Bahti..no inache mnogo mi se pravi sex,po dqvolite..Е какво и аз вярвам много в бог.. но като не вреди и на 2мата и после и двамата се чувствате добре къв е проблема >?

lipstik
05-24-2009, 15:06
По-добре недей.Щом после ще се чувстваш зле.И аз съм против секса за една вечер.

machoka
05-24-2009, 15:10
Спи бе, като ти е кеф и ти е толкова мерак, а си нямаш и приятел..купони да искаш.

Обаче за латиницата не мога да направя изключение, сори.