PDA

View Full Version : Хванах тен , обаче неравномерно ..



sladkish_14
05-24-2009, 17:27
Такам бях писала , че съм решила да ходя на солариум и така и направих ..
Проблема е следния , прекалено бяла съм и когато започнах да ходя лицето ми изгаряше всеки път. След солариум ставаше цялото червено ! На мене не ми пречи това и продължих за да мога да си постигна желания ефект , обаче не стана така !
Вече съм ходила около 5 -6 пъти и лицето ми стана с много хубав загар , по - хубаво от това не може да стане , не мога и да желая ! Проблема е там , че всичко останало освен лицето ми си е почти бяло ! Да не говорим за краката ми , те пак са си ужасно бяли , лицето ми е черно и нагоре от краката е добре положение ! :lol:
Сега явно като влизам в солариума трябва да си слагам шапка на главата 8-) , въпроса ми е с какво да си мажа краката , за да потъмнеят и те ?
И както е тръгнало май само тях ще си мажа , когато влизам в солариума без останала част от тялото , за да се разпредели що годе равномерно тена 8-) И те да могат да хванат такъв , и със плажно олио ще стане ли ? Не искам много да се мажа с кремове за по бърз ефект , защото пък всеки път като влезна изгарям и ставам червена , а седя по 5 - 7 минути остава и кремове да си сложа и ще ходя като домат :lol:

j_adore2
05-24-2009, 17:30
Краката винаги изкарят по бавно .. можеш да си намалиш лампата за лицето или пък да си мажеш краката с нещо за по - бързо потъмняване.

gabi_94
05-24-2009, 17:36
аз напоследък се заинтересувах от солариума и за да не пускам нова тема може ли да ми обясниш колко често ходиш, как точно става процедурата, колко се плаща на минута и мажеш ли се с нещо преди или след това?

sladkish_14
05-24-2009, 17:42
Ами вече ходя по 2 пъти в седмицата .. Не е много ! Може и по повече , само гледай да е през ден !
Аз ходя на вертикален солариум и ми струва по 0.90ст на минутка , хоризонталния е 0.80ст :) Скъпичко е , но сега нали са балове + това ходя в специално соларно студио , можеш да си намериш и за по - ефтино :) .. Защо предпочитам вертикалния , ами защото е по - силен от хоризонталния и по хигиеничен! + това казват , че разпределя по равномерно тена и е така при 90% от момичетата , който ходят на него просто аз съм много бяла и затова на мене няма лесно да ми се получи 8-) .. Не се мажа както се разбра преди солариума , след него се мажа с овлажняващ крем /понякога/ иначе на лицето винаги след солариум си слагам кремче на Нивеа :) . Общо взето това е ! В началото ходех по - често .. Понеделник , сряда ,петък така си ги бях разпределила , ако не си много бяла това ще то е перфектно за тебе :)
А иначе процедурата си става нормално 8-) вчера отивам във студиото и беше баткото на смяна и само влизам и му викам 'Пускай ме 7 минути на вертикалния ' и си влизам директно там и той ми се смее , вика 'Готова си' 8-)

clever
05-24-2009, 17:43
вредно е още от млади да си съсипвате кожата със сулариум :(

ELiTyYy
05-24-2009, 17:46
при мен пък е точно обратното от солариума.... тялото ми става супер черно,а от гърдите нагоре...врътът и лицето ми остават каквито са си били,или съвсем малко да хванат тен...

sladkish_14
05-24-2009, 17:46
clever съсипвам си всяка година кожата на морето , като ставам червена като рак и почнат да ми излизат мехури ! За болка да не ти говоря !
8 години на море с майка ходя , 8 години ме маже и накрая все същото 2 дена бяла като сняг , оставащите 5 червена като рак , болка и като се върна обелвам се и пак бяла ..
От солариума на този етап виждам ефект и съм доволна , ако не друго поне болките си спестявам ! :)

sladkish_14
05-24-2009, 17:48
при мен пък е точно обратното от солариума.... тялото ми става супер черно,а от гърдите нагоре...врътът и лицето ми остават каквито са си били,или съвсем малко да хванат тен...


Поне за лицето има ФДТ , ми за краката ми 8-) , ужас направо ..

j_adore2
05-24-2009, 18:32
аз напоследък се заинтересувах от солариума и за да не пускам нова тема може ли да ми обясниш колко често ходиш, как точно става процедурата, колко се плаща на минута и мажеш ли се с нещо преди или след това?
Преди ходех на едно място картата за 60 мин беше 18 лева,на минута не знам колко е,но солариума беше слаб и за 2 месеца почти никаква разлика и от днес ходя на един друг - 10 мин - 4 лева,по - силен ми се струва и дано има ефект.Попринцип е хубаво да се мажеш с него за да не изгориш,но аз не се мажа.След това се мажа с някакъв лосион за тяло,за да не ми е много суха кожата.Иии попринцип не е е хубаво да се къпеш един час след като си се пекла.