PDA

View Full Version : Някой от Бургас с желанието да ме научи да се бия



oporochena
05-24-2009, 19:49
Tърся мом4е от Бургас който може да се бие,искам да ме научи да се бия!Темата е сериозна не се ебавам,искам някой да ме научи да меля яко!Ходила съм на бойни изкуства но все по нещо забранено има там,а нямам приятели,които да могат да ме научат на нещо свързано с боя!Не искам вечер да се прибирам със трах и не искам да се съобразявам с идиоти,за това искам ако ми се наложи нещо да чупя прешлени!Който иска да си приказва,че не е нормално за момиче,но всеки е различен аз също не правя изключение.Айде стига съм се обяснявала надявам се да съм уцелила мястото....!

westggirl
05-24-2009, 20:19
Според мен не си го нацелила. ПЪвро немисля ,че ше намериш някой ,който да те научи да се биеш . В уличния бой няма правила ,но ако ти е толко зор отиваш да трнираш ,а после прилагаш нещата ,но без никакви правила. За да можеш да се биеш ти трябва и сила ,което се постига с тренировки.Според мен най-добрия вариант е спорта па после се млатиш как ти падне ,но и сила ще имаш.

oporochena
05-24-2009, 20:33
okay Мерси,аз иначе тренирам и сила имам...само съм некоординирана в смисъл оствям се на емоциите и нищо не правя...имах едно състезание дисквалифицираха ме зареди тва....жалко,ще гледам да си намеря начин ;;]

Genetix
05-24-2009, 20:41
Ходи на MMA, киокушин или муай тай.

oporochena
05-24-2009, 20:49
10x

zero
05-25-2009, 03:28
Има момичета дет се бият, ама са рядкост :/
Не е важно само сила да има ...
пъргавината и издръжливостта на бой са също важен
фактор ;)
Аз от бой не се плаша свиикнал съм да ме бият и да бия ;)
Ако искаш да направиш твърд удър налагай стена със сила
аз така правя кат си немам работа намирам си една удобна стена
и я тупам, но не с всичка сила ;)
Биеш биеш дукат нете заболят ръцете и кат те заболят
спираш ;))
БТВ: треа държиш на бой иначе няма файда ..
ща шибнат 1 път ще вдигнеш краката
след тва ща сгазят ;)
Пък тей кат та шибнат веднъж ще залитнеш малко
и после става мелето :P
И силата е важна, щот ако имаш хубав удър
един ще ти трябва да свалиш човека отсреща ;)

oporochena
05-25-2009, 10:52
daaa i az така мисля,поне да изглеждаш така все едно държиш на бой....аи ще видим кво ще стане

Alcoholocaust
05-25-2009, 12:58
Че къде живееш, че чак със страх да се прибираш, таксита за тебе няма ли (примерно) ?
Намери си някой авер, който тренира кик бокс примерно, винаги може да те научи на много неща.

Или ако толкова много те е страх купи си 2 кила жилеза т.е ножове, боксове, карабинери, палки.. :lol: :razz:

smeshnik
05-25-2009, 13:24
момиче/жена НЕ може да пребие момче/мъж посмъртно!

Alcoholocaust
05-25-2009, 13:38
^ Глупости ! 8-)

BlueDream16
05-25-2009, 19:29
момиче/жена НЕ може да пребие момче/мъж посмъртно! хаха май някой не е ял достатъчно бой .. :D

ZipFail
05-25-2009, 20:56
Малоумна му работа..ще дойде великия монах самурай и ще ти покаже 1 движение и ще се научиш да се биеш.. 8-)
За това е нужно постоянство, много тренировки и труд..

Един съвет: Купи си пистолет/спрей/тейзър..ще си спестиш много свои мъки, че и на околните..

oporochena
05-25-2009, 21:06
Не искам, ще съм по правилата..мамка му ще успея :) Моя приятелка така пребиха по погрешка наскоро и е в такъв стрес,че искам да го спукам тоя,който и го е причинил, и няма зареди такива мухлиовци да се лишавам от кефа да се прибирам нощем сама,в крайна сметка един живот живея.....

ZipFail
05-25-2009, 21:28
Ще ти отнеме няколко години за имаш възможност да победиш един средностатистически мъж. Вземи си пистолет.

voLtage
05-26-2009, 05:04
Ще ти отнеме няколко години за имаш възможност да победиш един средностатистически мъж. Вземи си пистолет.


По добре тейзър...

По темата: Отивай да тренираш нещо... Не става ей така да почнеш да биеш хора. Избери си един боен спорт и започваш. Както аз така и много други бихме те съветвали за джудо/муай тай или кик бокс(ужасен спорт) 8-)

term0t0
05-26-2009, 06:02
omg! момче се бие с два удара в топките и в очите с два пръста.Да ви кажа доста боли,ама като я фанах тая.. :oops:

westggirl
05-26-2009, 13:33
как да неможе момиче да пребие момче :Д ?! разбира се ,че м оже даже някой път е прекалено лесно .

MP
05-26-2009, 13:49
Може да използва елемента на изненадата и подценяването.

ZipFail
05-26-2009, 15:29
Крав мага..

sexperience
05-27-2009, 09:11
еххх скъпи мой Бургас Бургас... град на битки и на адидас... моя съвет е доста връзкари изкочиха из нашия град сприятели се с един и той ще ти даде от неговия имунитет.. ! :D

blqhs
05-27-2009, 09:53
Привет !!! Значи тия глупости дето ги дрънкаш много ме радват...
В бойните спортове има правила , но те са си само за кумите ,спаринг.На доджото дето се вика.На улицата е съвсем различно ,
няма перфектния бияч ,който може да бие всеки.Почни едно бойно изкуство и зоби яко ... Тренирам Kyokushinkai karate и нямам проблеми.Имам приятел който тренира Gojo Ryo karate при тях ударите в главата се маркират само ... а на улицата биячите ги докосва само с 1 удър...(няма смисъл да чупиш кокали и ребра) Е все пак момчето е 2 пъти Световен Шампион де :)
Та от мене почвай бойно изкуство и тренирай с желание ! OSU!

ZipFail
05-27-2009, 10:15
Ако си решил да бягаш, риташ в топките..
Иначе боя никога не свършва с един удар..трябва или единия да е супер зле, или другия да е машина ^

mehasnoname
05-27-2009, 11:16
Както казаха по горе , провери в твоя град къде се провеждат тренировки по карате или кик-бокс . Ако си толкова настървена виж за смесените (MMA) , но там се изисква някаква(16-17) възраст и физическа подготовка защото тренировките не са от най-леките . Това е по комплексен спорт , затова преди да се захванеш с него е добре да тренираш някакъв друг .

На улицата няма правила . Гледай да избягваш спречквания или поне се опитвай да страничиш и да не участваш в такива . В краен случай , за да си по сигурна , вземи си газов пистолет . Не е задължително да го използваш , оръжието респектира .

Може да провериш за тренировки по айкидо или джудо . Идеялно стилове за самоотбрана , в който няма значение кой е по голям и по як .

Успех . :)

Genetix
05-27-2009, 11:16
любимият ми тип теми... :)


За пича, който разправя, че трябва да държиш на бой- не, не трябва!
Трябва да можеш да удариш първи/а и достатъчно силно, за да имаш време да избягаш. Не си на състезание с рундове...

НЕ съм съгласен! Трябва да държиш на бой! Боят не е само да удряш но и да те удрят. Не всички бойща стават сред аматьори. Имам един приятел тренира киокушин-кай-карате-до работеше като охрана в една местна дискотека. Лично сам гледал как сам е неутрализирал 6 човека като беше ударен от метален бокс, бухалка и стол (ако не се лъжа и от бутилка). Не знам ако човека не умееше да държи на бой как щеше да се справи.

Няма нищо лошо да мислиш, че да удариш 1ви е всичко надявам се някой да не те удари тебе пръв :P

Genetix
05-27-2009, 12:41
Второ, че в уличния бой често точно първия удар решава изхода на битката, а последващите изпълнения си влизат в графата побой. :)


Ти ми говориш за уличния бой като цяло. Конкретизирай си мислите или поне ни дай шанс да разберем какво искаш да кажеш. Колкото до мадамата удря 1ва и какво ? да не го нокаутира ? 100% ще бъде издокарана на вънка с токчета. Къде ще избяга?? и има ли шанс вообще да избяга? По добре си вземи спрей дава по-голям шанс да избягаш.

Genetix
05-27-2009, 13:31
Не знам аз имам коренно различна гледна точка относно боя. Тъй като съм се занимавал доста сериозно с бойни изкуства. И съм се убедил, че първият удар не печели нищо. Дори срещу аматьор е доста по-добре да го оставиш да те се опита да те удари първи за да успееш да пренасочиш силата му и да контра атакуваш. Много по-успешна тактика. Защото едвали аз ще тръгна да се бия а хората които тръгват да се бият винаги ама винаги очакват удар и са подготвени за евентуална защита. Изненадата е трудна в тази ситуация единствения начин е контра атака.

Genetix
05-27-2009, 13:42
То винаги е така. Сега се замислям за това което казваш за първият удар. Може би просто винаги съм попадал на достойни противници които с лекота биха понесли първият удар. И това е формирало мнението ми.

ToniStoraro
05-27-2009, 15:25
бих те научил ако беше в София.
Иначе пиши се на бокс някъде, ходи с треньор докато научиш ударите и защитите, после ходи само на зала известно време да ги практикуваш. Ако не ти харесва бокс - кикбокс. Ако избщо нищо, свързано с бокс не ти харесва, пиши се на нещо друго. И също и на фитнес ходи. А дето писаха някои, че жена не можела да пребие мъж - ако мъжът е 50 кила с мокри дрехи и камъни в джобовете, а момичето е тренирала боен спорт - а да видим дали няма да стане :D ще го бие не ами не знам.

ZipFail
05-27-2009, 15:25
1-2 хубави удара решават боя..а обикновенно първия накланя везните защото е изненадващ и следователно по-точен и по-силен..
Затова при аматьорския уличен като и двамата се въртят като мелници и удрят всичко мърдащо е въпрос на късмет кой ще уцели пръв точното място...доста е отностително, а темата много се отклони 8-)

ToniStoraro
05-27-2009, 15:30
и това е вярно. Ето тук идва моментът със силата и скоростта. Понякога един рязък удар може да нанесе много повече поражения отколкото един силен, як удар, насочен от 120 килограмово говедо. Невинаги маризът е достатъчен.

YellowZ
06-01-2009, 18:16
момиче/жена НЕ може да пребие момче/мъж посмъртно!

Преди години .. в София некъв се беше опитал да обере една жена.. само че таз женица се беше оказала шампионка по карате иии му беше наприла глава мекица на оня :razz: :razz: :razz: