PDA

View Full Version : Вярно ли е .. ?



mqu
05-24-2009, 20:03
начии неска си говорим с една фр-ка и тя ми вика че ако не си праила повече от една година секс и пак ставаш като девстена в смисъл че кат гу напраиш после и пак та боли и ако си кървяла тогава пак кървиш абе некфи такива... :D и деанам на мен ми стана мноу смешно изобщо не го вярвам ..и ми каза че от много хора гу била чувала вярно ли е ?

3oPuTy
05-24-2009, 20:12
Ми Ни Е ВяРнУ!!!
ЩоМ иДиН ПъТ МоМчЕ Е ПрОнИкНъЪъЛу Ф ТеБ,ЗнАчИ вЕчИ нЕ сИ дЕфФфСтВеНъЪъ ...


Пффф стига с тия "многУ","малкУ","гУ" и другите думи,които пишете с "У" на края ... Мина му модата на това,не мислите ли :?

qn1to0o1
05-24-2009, 20:15
Да си кажа честно не знам и аз за първи път чувам такова нещо но според мен не вярно ( в смисъл че кат гу напраиш после и пак та боли и ако си кървяла тогава пак кървиш абе некфи такива. ) колкото до тва при всеки е различно. :)

TROY
05-24-2009, 20:17
Съгласен съм със ЗоритУ :D Но както и да е. Девственоста не зависи от това колко време не си правила секс, щом 1 път си правила, значи вече не си. Но въпроса ти май беше малко по-различен. Ииии зависи. При жена ми веднъж отсъствах доста дълго време, бях на командировка и тя не беше правила доста време и след това и беше малко болезнено, но само първите минути, така че зависи от организма, но да боли и кърви катоо при първият път, съмнява ме.

spirtt
05-24-2009, 20:18
Ми Ни Е ВяРнУ!!!
ЩоМ иДиН ПъТ МоМчЕ Е ПрОнИкНъЪъЛу Ф ТеБ,ЗнАчИ вЕчИ нЕ сИ дЕфФфСтВеНъЪъ ...


Пффф стига с тия "многУ","малкУ","гУ" и другите думи,които пишете с "У" на края ... Мина му модата на това,не мислите ли :?
И на Ф вместо В , одавна му мина модата , както и на това писане със тези главни бУкВичКи

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2009, 20:18
3oPuTy е права. Веднъж той да е 'влязъл' в теб - вече НЕ си девствена.
Друг е въпросът, че ако не си правила секс повече време и след това те наболява първите 1-2 пъти примерно, но чак кръв да има... не (:
Просто има някои момичета, които са и малко по-тесни... и затова е неприятно. ;)

Веднъж правила ли си секс - изгоряла си. Ще ти се да си девствена, ама на! :)

sexyyyy93
05-24-2009, 20:20
Може да боли само в началото,защото както е писано и в други теми вагината се разтяга и нагажда по размера на пениса! :)

3oPuTy
05-24-2009, 20:22
Ми Ни Е ВяРнУ!!!
ЩоМ иДиН ПъТ МоМчЕ Е ПрОнИкНъЪъЛу Ф ТеБ,ЗнАчИ вЕчИ нЕ сИ дЕфФфСтВеНъЪъ ...


Пффф стига с тия "многУ","малкУ","гУ" и другите думи,които пишете с "У" на края ... Мина му модата на това,не мислите ли :?
И на Ф вместо В , одавна му мина модата , както и на това писане със тези главни бУкВичКи
Е добре де забравих да спомена за "Ф" вместо "В" :oops:
А големите и малки букви ги написах с цел авторката да разбере,колко е тъпо да се пише по този начин :?

loveme
05-24-2009, 20:54
:grin: :grin: :grin: :grin: Абе вие вече големи глупости почнахте да пишете :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ем след 1 година може да те боли да ама защптп ще си тясна :) кръв няма да тече и няма да си девствена ;)

баси.. ко искаш д ами кажеш някоя бабичка на 80 години дето да речем че не е правила секс от 40-45 години пак е девствена.. малеее мн сте зле.. я хванете някоя литература прочетете малко.. ти 12 имаш ли ? :x

MakeMeLaugh
05-24-2009, 20:56
IQ = 0

mqu
05-24-2009, 20:59
Писането на кирилица е задължително!

what3ver

Rofl4e
05-24-2009, 21:03
няма да си девствена споко 8-)

ThisIsMe
05-24-2009, 21:06
пфф да ти се не види в тъпата лигла.
Да ти кажа,че това писане е детско ,лигаво и ужасно дразнещо поне за мен :x Спри се с тези лиготии или ходи в детската градина!
По темата
Девствеността не се връща,освен ако медицината не се намеси,ако изобщо ме разбираш.

egois74e
05-24-2009, 23:26
^аз не могаа да разбераа :oops: може ли да поясниш, а по темата не може ЕСТТ...

Rofl4e
05-24-2009, 23:29
^аз не могаа да разбераа :oops: може ли да поясниш, а по темата не може ЕСТТ...за кео да поясти за медицината ли?!

Прави се операция с която ти възтоновяват девсвената ципа.. (т.е. боли си по същия начин кърви и т.н.. при първия път :) )

п.с. в БГ не съм сиг дали се прави такъв вид операций.. но мисля че би трябвало.. защо не?

nefchi_bs
05-25-2009, 06:56
:-D Хората разправят разни работи,че чак нараво са смешни и си вярват...

oporochena
05-25-2009, 11:25
Ако те лашкат всяка годино по един път,бъди сигурна ТИ СИ СИ ДЕВСТВЕТНА!ПО правило от една година нагоре вече си СТАТУС ебана....мноо прости хора ее...срамота,ебете се като невидели ама не знаете кога сте девстстени и кога нее ухааа.....маняциии

NeZaPoznat
05-25-2009, 11:38
начии неска си говорим с една фр-ка и тя ми вика че ако не си праила повече от една година секс и пак ставаш като девстена в смисъл че кат гу напраиш после и пак та боли и ако си кървяла тогава пак кървиш абе некфи такива... и деанам на мен ми стана мноу смешно изобщо не го вярвам ..и ми каза че от много хора гу била чувала вярно ли е ?
_________________
любовта е игра в която винаги лажат..



Начии дъ т кажа и ас как сийке ко съм чуал. Имълу тиквиз жини дет са кат гущери - кът им резнат упашкити на гузщирити мини съ ни мини апк им пуниквът. Тъ и тез жини кън ни ги онодът известну времи им пуниквъла новъ дественъ ципъ. Начи ако тъ съмняъ че си от тез жини виж съ в углидалту и съ уплизи. Аку тий раздвуен иникъ кът на ламиа начи ща ти пуникни ципъ аку ни съ праскъш известну времи. Ку ни е двоен изикъ ти - начи ни си такваз.
Ади ортувай кво й станалу чи мъй джогала вечи :lol:

fall_out_girl
05-25-2009, 12:34
Ми Ни Е ВяРнУ!!!
ЩоМ иДиН ПъТ МоМчЕ Е ПрОнИкНъЪъЛу Ф ТеБ,ЗнАчИ вЕчИ нЕ сИ дЕфФфСтВеНъЪъ ...


Пффф стига с тия "многУ","малкУ","гУ" и другите думи,които пишете с "У" на края ... Мина му модата на това,не мислите ли :?
И на Ф вместо В , одавна му мина модата , както и на това писане със тези главни бУкВичКи
Е добре де забравих да спомена за "Ф" вместо "В" :oops:
А големите и малки букви ги написах с цел авторката да разбере,колко е тъпо да се пише по този начин :?
Амм не искам да се заяждам,обаче как може да правиш забележки за У-то в края на думите и Малките и Големи букви при условие,че никът ти е написан по същия начин...Адски тъпо е...

Nikneg
05-25-2009, 12:53
Ми Ни Е ВяРнУ!!!
ЩоМ иДиН ПъТ МоМчЕ Е ПрОнИкНъЪъЛу Ф ТеБ,ЗнАчИ вЕчИ нЕ сИ дЕфФфСтВеНъЪъ ...


Пффф стига с тия "многУ","малкУ","гУ" и другите думи,които пишете с "У" на края ... Мина му модата на това,не мислите ли :?
И на Ф вместо В , одавна му мина модата , както и на това писане със тези главни бУкВичКи
Е добре де забравих да спомена за "Ф" вместо "В" :oops:
А големите и малки букви ги написах с цел авторката да разбере,колко е тъпо да се пише по този начин :?
Амм не искам да се заяждам,обаче как може да правиш забележки за У-то в края на думите и Малките и Големи букви при условие,че никът ти е написан по същия начин...Адски тъпо е...


Защото всички са неграмотни :x :x

dembi
05-25-2009, 14:05
охаааа Sneki, някой май отдавна не е правил секс, а? :grin:

dembi
05-25-2009, 15:22
млъкни бе прост :-x
аз си го права редовно ама тоя които не е виждал маи си ти!!

мдааа, а си и високо интелигентна/ен както се вижда :-P

пъпки имаш ли? :D

Thunder01
05-25-2009, 15:24
^аз не могаа да разбераа :oops: може ли да поясниш, а по темата не може ЕСТТ...за кео да поясти за медицината ли?!

Прави се операция с която ти възтоновяват девсвената ципа.. (т.е. боли си по същия начин кърви и т.н.. при първия път :) )

п.с. в БГ не съм сиг дали се прави такъв вид операций.. но мисля че би трябвало.. защо не?

В Сърбия я направиха на една фр

Ilikeliljon
05-25-2009, 15:28
Хайде стана боя :D :D :D

Macallan
05-25-2009, 15:31
честито ти си първият хибрит със самовъзстановяващ се химен :-o

n0thing
05-25-2009, 15:50
8-) смешки само

Vichko0o
05-25-2009, 16:06
Технически погледнато губиш девствеността си чак когато родиш. Чак тогава се разкъсва напълно девствената ципа и изчезва изцяло. Но и 20 години секс да не правиш тя не се възстановява самичка. Просто след дълго неизползване на "шушката" тя се свива от самосебеси и си просто по тесничка в началото. Но кръв да тече по никакъв начин ! Освен ако не го направиш с кон о.О
Снеки не мисля, че ти си човека, който трябва да прави забележки за никовете щото като го гледам твоя колко е оригинален и плосък лошо ми става ! А налагането за правопис трябва да го има и да се трие всеки неграмотно написан коментар (което никога няма да стане) докато младото неграмотно поколение не се научите да пишете !Защото и ти доста неграмотна и проста като те гледам как храниш, нито запетайки нито точки нито нищо.
А ти не налагаш ли бе ? Що ти да имаш правото да я налагаш, а тя да няма правото да налага хората? С нищо не си повече от нея.
Само като те гледам и отговора ти за темата "че се е*еш от 13 годишна и че ти тече кръв постоянно" лошо ми става !!! К*рветина проклета!

danito0
05-25-2009, 18:36
Съгласен съм със ЗоритУ :D Но както и да е. Девственоста не зависи от това колко време не си правила секс, щом 1 път си правила, значи вече не си. Но въпроса ти май беше малко по-различен. Ииии зависи. При жена ми веднъж отсъствах доста дълго време, бях на командировка и тя не беше правила доста време и след това и беше малко болезнено, но само първите минути, така че зависи от организма, но да боли и кърви катоо при първият път, съмнява ме.
+1 :-D

machoka
05-25-2009, 21:09
1. Научете се да пишете правилно заглавие
2. Не е вярно.