PDA

View Full Version : Сгреших ли?



br3akth3w1nd
05-24-2009, 20:15
Имаше 1 път в даскало, видях едно момиче което си харесвам май от година и не съм й казал нищо щото ме мързи, и то мина с компанията, аз хванах мойте приятели и извиках "Е тая там от дясно има мнОООООго яко дупееее (или задник май казах не помня)". И тя се обърна за секунда и после продължи напред... Е? Ако сте момиче как ще се почувствате? Аз бих се почувствал супер! 8-)

lipstik
05-24-2009, 20:20
Ами аз да ти кажа това с провикването е доста просташко.Обаче ни трябвало да и е станало хубаво и неудобно.

TheGirlNextDoor
05-24-2009, 20:20
Аз бих се почувствал супер! 8-)


и аз :razz: :razz:

Genetix
05-24-2009, 20:21
Не мисля, че мързела е проблема :x :x :x

Hilary_
05-24-2009, 20:22
Е заради такива като тебе ше намразя момчетата... :x Бате как може да се извикаш като пълния селянин... ебати глупостта... :? Аз пък изобщо дори внимание не бих ти обърнала... :? Направи го по нормалния начин...отиваш и иказваш...а кви са тия историии с "Пускай, Ганьо говедата! " ... :? :?

TheGirlNextDoor
05-24-2009, 20:26
ти на колко си..имаш доста неправилен подход към момичетата :-o

Re5peC7
05-24-2009, 20:26
точно на един като тебе се смях одеве :-D та въпросното селянче се провикваше през улицата за да каже на един негов познат колко била хубава девойката до него, а той не чуваше и така няколко пъти трябваше да повтаря викайки...много смешно ми стана и в крайна сметка не му се получи работата

Faces
05-24-2009, 20:26
Постъпил си доста тъпо и детски това "гаменското" държание отдавна не е на мода.Всъщност преди години го наричаха гаменско сега е известно като селения и вярвай ми никой не гледа с добро око на него :)

oporochena
05-24-2009, 20:27
Е, аз ако съм ще се обърна и ще те запукам! :)

Re5peC7
05-24-2009, 20:30
Е, аз ако съм ще се обърна и ще те запукам! :)
хаха тва ме разби 8-) младеж внимавай, че ядосваш лъвиците 8-)

Hilary_
05-24-2009, 20:33
Е, аз ако съм ще се обърна и ще те запукам! :)
хаха тва ме разби 8-) младеж внимавай, че ядосваш лъвиците 8-)
... и щото си ядосан за тва не си в скайп нали...?! :lol: :lol:
За oporochena: Внимавай, че батето яде хора!!! :D

haritov
05-24-2009, 20:33
Е, аз ако съм ще се обърна и ще те запукам! :)

зависи как се чете евангелието разбираши някои може да го приемат като похвала а други са свикнали 8-) казах ли че на трети не им пука :D

vampirekiss
05-24-2009, 20:34
Ако аз бях на момичето щях да се почувствам тъпо и щях да го сметна за селска проява.,но познвам и такива,които биха се кефили.

Re5peC7
05-24-2009, 20:36
Е, аз ако съм ще се обърна и ще те запукам! :)
хаха тва ме разби 8-) младеж внимавай, че ядосваш лъвиците 8-)
... и щото си ядосан за тва не си в скайп нали...?! :lol: :lol:
За oporochena: Внимавай, че батето яде хора!!! :D
дребчо нещо oплете конците :? аз на лъвица ли ти мясам? :D
младеж викам на автора, а лъвицата в случая е oporochena (как се получи само :D )

oporochena
05-24-2009, 20:38
xahxha няма да говоря с обиди,просто подобни изцепки са ми АНТИ...и аз съм виждала много яки мъжки задници,но не крещя подри вас,, Баси задника,, ......тъпо е,ако взема всичко което го мисля да го казвам..сгрешил си момче!

br3akth3w1nd
05-24-2009, 20:40
Е, аз ако съм ще се обърна и ще те запукам! :)
хаха тва ме разби 8-) младеж внимавай, че ядосваш лъвиците 8-)

Те и те едни лъвици...

Re5peC7
05-24-2009, 20:41
8-) ти пък ся..

oporochena
05-24-2009, 20:42
явно за мен :)

br3akth3w1nd
05-24-2009, 20:44
И кво стааа са? Мислите ли, че би тръгнала с мен или оплесках работата в онзи толкова безгрижен ден?

Hilary_
05-24-2009, 20:46
Към батето (Re5peC7) : Абе май ти се оплете ама карай... :D :D :wink:

Re5peC7
05-24-2009, 20:46
я сподели на колко си? че и девойката дето си я похвалил на висок тон

oporochena
05-24-2009, 20:47
няаа тръгне с теб,щото няяама да те вземе насериозно :)

Hilary_
05-24-2009, 20:47
И кво стааа са? Мислите ли, че би тръгнала с мен или оплесках работата в онзи толкова безгрижен ден?
... Според мен тряа да смениш подхода... :? Иначе при мен не би станало... :? :?

TheGirlNextDoor
05-24-2009, 20:48
абе да ти кажа..не е кой знае каква грешка..ама ти кво губиш и без тва?

br3akth3w1nd
05-24-2009, 20:55
абе да ти кажа..не е кой знае каква грешка..ама ти кво губиш и без тва?

Тя не е кой знае що, незнам защо ме привличат тоя тип момичета :)

я сподели на колко си? че и девойката дето си я похвалил на висок тон
и 2-мата сме на 14.. време ни е 8-)

TheGirlNextDoor
05-24-2009, 21:04
абе да ти кажа..не е кой знае каква грешка..ама ти кво губиш и без тва?

Тя не е кой знае що, незнам защо ме привличат тоя тип момичета :)

я сподели на колко си? че и девойката дето си я похвалил на висок тон
и 2-мата сме на 14.. време ни е 8-)

ти изобщо с нея говорил ли си

^^щот ако се надяваш,че подсвиркването и коментара ще я накарат да те забележи..нз

Re5peC7
05-24-2009, 21:05
според мен ще ти върже като ги знам малките кви са в наши дни..най-много да се е изкефила..обърни и малко внимание ама тоя път недей така, а по-нормално :)

skuck
05-24-2009, 22:02
сгреши ли.... еми .... обади се на радио Ереван... те ще ти кажат

IndependentGirl
05-24-2009, 22:32
Простак!.. :-x Пфф.. аз пък изобщо не обръщам внимание на подсвирквания и подвиквания.. :? Мисля, че си избрал грешен подход към момичетата.. :? :D 8)

egois74e
05-24-2009, 22:48
съгласна съм с последното мнение на Re5peC7 относно днешните деца ... то не че аз не съм де :D но все пак наситина си сгрешил... друг път разчитай на разговора поне к'вото има щи го кажи а сега гадаеш как го е разтълкувала- като комплимент или икато просташка проява...как се е почувствала- добрее зарди 'комплимента' или протсто и е станало адски тъпо... :-)

a1a2b3v
05-25-2009, 04:58
Е заради такива като тебе ше намразя момчетата... :x Бате как може да се извикаш като пълния селянин... ебати глупостта... :? Аз пък изобщо дори внимание не бих ти обърнала... :? Направи го по нормалния начин...отиваш и иказваш...а кви са тия историии с "Пускай, Ганьо говедата! " ... :? :?

Много си права... :)

Aicken
05-25-2009, 05:11
I come from the село

miss_asi
05-25-2009, 05:26
Еми кво да кажа ... :? ... - просташка работа :? напълно се съгласявам със Hilary_

kris4en
05-25-2009, 07:34
Напърно съм съгласна с Hilary_ :) Аз лично на такова просташко провикване въобще нямаше да реагирам. и на всичкото отгоре казваш че ти ако беше на нейното място щяло да ти стане готино :? Не си добре...харесвал момичето ама те мързи да и кажеш че я харесваш! то това не мързел а пълна простотия-поне по това си пролича колко си сериозен за такива неща :)

Bellatrix
05-25-2009, 07:40
Е заради такива като тебе ше намразя момчетата... :x Бате как може да се извикаш като пълния селянин... ебати глупостта... :? Аз пък изобщо дори внимание не бих ти обърнала... :? Направи го по нормалния начин...отиваш и иказваш...а кви са тия историии с "Пускай, Ганьо говедата! " ... :? :?
Съгласна :D Е, поне е разбрала, че я харесваш (колкото и да се е погнусила от тая идея след това каруцарско провикване). Ако е някоя не особено умна кифла може и да си пада по такива като тебе. Успех!

hisy
05-25-2009, 07:59
Напърно съм съгласна с Hilary_ :) Аз лично на такова просташко провикване въобще нямаше да реагирам. и на всичкото отгоре казваш че ти ако беше на нейното място щяло да ти стане готино :? Не си добре...харесвал момичето ама те мързи да и кажеш че я харесваш! то това не мързел а пълна простотия-поне по това си пролича колко си сериозен за такива неща :) напълно съгласна :)

dimitar_ak
05-25-2009, 08:13
Имаше 1 път в даскало, видях едно момиче което си харесвам май от година и не съм й казал нищо щото ме мързи, и то мина с компанията, аз хванах мойте приятели и извиках "Е тая там от дясно има мнОООООго яко дупееее (или задник май казах не помня)". И тя се обърна за секунда и после продължи напред... Е? Ако сте момиче как ще се почувствате? Аз бих се почувствал супер! 8-)

Бих си казал "тоя е невероятен простак".

beb4yy
05-25-2009, 08:19
Сега отиди с бухалката и и кажи че я харесваш това е най- якия подход :lol:

DiDiChKa
05-25-2009, 09:05
Е заради такива като тебе ше намразя момчетата... :x Бате как може да се извикаш като пълния селянин... ебати глупостта... :? Аз пък изобщо дори внимание не бих ти обърнала... :? Направи го по нормалния начин...отиваш и иказваш...а кви са тия историии с "Пускай, Ганьо говедата! " ... :? :?

+1

Dollystar
05-25-2009, 09:19
Е заради такива като тебе ше намразя момчетата... :x Бате как може да се извикаш като пълния селянин... ебати глупостта... :? Аз пък изобщо дори внимание не бих ти обърнала... :? Направи го по нормалния начин...отиваш и иказваш...а кви са тия историии с "Пускай, Ганьо говедата! " ... :? :?

br3akth3w1nd
05-25-2009, 11:55
Лал, почти всичките коментари казват, че съм сгрешил, а анкетата е 18 на 16.. :-o Как стаа тая работа?

slun4ice_90
05-25-2009, 12:08
Случвало ми се е... :D

TheGirlNextDoor
05-25-2009, 12:46
Лал, почти всичките коментари казват, че съм сгрешил, а анкетата е 18 на 16.. :-o Как стаа тая работа?

ми човек..като прочете написаното според теб сгрешил ли си?
1-во ако харесваш някое момиче това не е начина да и го покажеш..
2-мамичетата обичаме комплиментите,,естествено.. ама не по този начин.Все 1 някои циганин да ти подвикне..еми няма да ти е хубаво :?
..ама ако си решил да направиш нещо иди да говориш с нея..не и подвиквай повече

MorningGlory
05-25-2009, 12:55
ее супер кво.... :grin: кво толкова като си и подсвирнал и си казал тва.. голяма работа..както казаха другите...тва си е един вид комплимент... а тези които мислят че е просташко (с извинение) - еее с много старомодно мислене сте бе хора.. живеем в 21 век все пак ...всеки може да си прави каквото иска :) :razz: :-P :D :oops: :D

TheGirlNextDoor
05-25-2009, 13:05
ее супер кво.... :grin: кво толкова като си и подсвирнал и си казал тва.. голяма работа..както казаха другите...тва си е един вид комплимент... а тези които мислят че е просташко (с извинение) - еее с много старомодно мислене сте бе хора.. живеем в 21 век все пак ...всеки може да си прави каквото иска :) :razz: :-P :D :oops: :D

никoй не е казал,че не може да си прави каквото иска..той пита-хората отговарят..всеки си има мнение нали така?
..според мен не е това начина да я впечатли..ама ти ако се радваш на такива като него-окей
разни хора разни идеали,,както се казва 8-)

Jumbie483
05-25-2009, 13:09
Определено щях да си кажа, че си простак.. и готово. Повече никакво внимание от моя страна.. 8-)

Genetix
05-25-2009, 13:28
И кво стааа са? Мислите ли, че би тръгнала с мен или оплесках работата в онзи толкова безгрижен ден?
... Според мен тряа да смениш подхода... :? Иначе при мен не би станало... :? :?

По принцип съм си правил подобни експерименти 1во се държиш като простак после коренно сменяш подхода или 1во се държиш мъжката после като простак... и двете не са за предпочитане. В първия случай впечатлението, че си простак остава каквото ида правиш. В втория сриваш всякакво добро впечатление с простащината си.

soul1199
05-25-2009, 17:06
6ях да се из4ервя,6е6е да ми е добре,но 6ях да те помисля за простак :lol: :lol:

fc
05-25-2009, 17:18
Ами аз да ти кажа това с провикването е доста просташко.Обаче ни трябвало да и е станало хубаво и неудобно.
Всеки мъж е простак, аз си признавам, че съм голям простак :) Всеки си го знае ;)

Converse333
05-25-2009, 19:47
Според мен си сгрешил.Но пък на някои момичета им харесва постоянно да им подвикват и т.н. ... Незнам каква е мацката в твоя случай. ;)

cinderella_gugutka
05-25-2009, 20:42
еми на мен ще ми стане яко оба4е определено не бих харесала даденото мом4е за сериозно

mimzchet0
05-27-2009, 07:50
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ако някой ми се провика зад гърба така .. или нещо подобно ако ми каже.. първата реакция ще ми бъде да се върна и да му лепна един шамар .. Ако имаш нещо към нея и държиш да й го кажеш ... Ми не чакай , отиди и говори с нея ... не точно както казаха другите ... като "СЕЛЯНИН" да викаш след нея.. на тебе хубаво ли щеше да ти бъде ако си момиче и вървиш няккъде ..и някой каже.. " Брааааат , виж кви яки цици има тая" ... :razz: Няма да ти е много хубаво , нали ? ... А ако си някоя превземка ... може и да ти хареса , от де да знам :grin: :D