PDA

View Full Version : Срамежлива приятелка!



mtveSlick
05-25-2009, 07:06
Значи с приятелката ми сме от 5 месеца вече...Правим секс много често...Но тя е много срамежлива и не ми дава нито да я лижа нито дори да докосвам "малката й"(ако мога така да го кажа).Аз не мисля че това е нормално при случай,че сме толкоз време заедно.И исках да питам дали има някакъф начин да я накарам да се отпусне и да не се срамува от мен. :-o

3oPuTy
05-25-2009, 07:10
-поговори с нея
-предразположи я към тези неща,но нека това стане БАВНО за да не я стреснеш

mtveSlick
05-25-2009, 07:14
-поговори с нея
-предразположи я към тези неща,но нека това стане БАВНО за да не я стреснеш
По този въпрос сме говорили с нея много пъти тя казва че било супер гнусно и гадно...

bloodylips
05-25-2009, 07:31
ами щом тя ти казва че не й харесва просто не го прави :)

OstraPisalka
05-25-2009, 07:40
ами пич по-добре се съобрази с желанието й аз поне така правя. Не си прави само твоя кеф.Да има и жени които не обичат да ги излъскаш от лизане всеки си има вкус и предпочитания.Да я навиваш няма смисъл, тя ако не иска няма за какво да я караш.Правете си компромиси и това е :)

Bellatrix
05-25-2009, 07:43
-поговори с нея
-предразположи я към тези неща,но нека това стане БАВНО за да не я стреснеш
По този въпрос сме говорили с нея много пъти тя казва че било супер гнусно и гадно...
Е щом и се струва гадно, не я тормози. Приеми, че за нея това е като за теб да си пробваш от спермата. Не я кефи.
Нали правите секс? Тогава нямаш проблем.

Hilary_
05-25-2009, 07:52
..."супер гнусно и гадно" ... :shock: :shock: Ама тя дори не знае какво е...обясни и, че може да пробвате веднъж и ако не и хареса тогава да не се опитваш повече... ама като не сте пробвали за кво го казва... :lol: Успех! 8)

HichNeMiPuka
05-25-2009, 08:13
"гнусно и гадно"

не разбирам какво му е гнусното
това си е нейно
ох леле, тез жените днес ходи ни разбери ахахах
и все пак не я е гнус да прави секс

обясни ѝ, че ще ѝ хареса
ако иска да говори с приятелките си
те да ѝ пуснат мухата, че е яко
предложи ѝ само веднъж да пробвате
и ако не остане доволна
няма да повтаряте

няма да я глътнеш цялата, я
ц ц ц
:?

Ilikeliljon
05-25-2009, 08:15
Нямам идея какво е точно, приятелю, но разбери защо приема нещата за гнусни и гадни. Раязбереш ли причината ще разбереш и как да промениш нещата, защото ще знаеш какво да направиш по въпроса. :) :) :)

Cathylicious
05-25-2009, 09:50
Говори с нея с нея бе,човече .. Аз съм убедена,че ако ти позволи един път .. После ще иска винаги .. Наистина тва някоя приятелка да й пусне мухата е добра идея,при една моя свърши добра работа ;)

hamacs563
05-25-2009, 10:28
Напълно съм съгласна с HichNeMiPuka и с Ilikeliljon и със всички мнения като цяло :) поговорете не я насилвай все пак а и чесно казано сигорно не се чуства мн сигорна (все пак 5 месеца не са кой знае колко извинявай че ти го казвам но е така).Но съм сигорна че ако веднъж успееш после сама ще иска :-D :-D а също така може да иска но нарочно да се дърпа :-D :-D :-D Успех ;)

Jumbie483
05-25-2009, 10:58
На колко сте ? :)

mtveSlick
05-25-2009, 14:16
..."супер гнусно и гадно" ... :shock: :shock: Ама тя дори не знае какво е...обясни и, че може да пробвате веднъж и ако не и хареса тогава да не се опитваш повече... ама като не сте пробвали за кво го казва... :lol: Успех! 8)
И аз и казах същото...Тя дори не знае какво е..Казах и ако иска само 1 път тя вика че се срамува.


На колко сте ? :)
Аз съм на 17 тя е на 16.

shiney
05-26-2009, 14:51
пурво не знам дали ти си и първия но ако си знаи 4е тя не е била готова психи4ески да е с теб ако не си и първия пак -не е готова срам я е навила се е само заради теб да правите секс за да ти достави удоволствие на теб не и заради самата себеси ина4е 6те6е да ти позволява да и доставя6 удоволствие и ти на нея трвбва да го израсте тоя срам това е на4ина или да похоика малко пове4е за да се поотрака и поотпусне

shiney
05-26-2009, 14:59
на 16 пове4ето моми4ета дори не могат да свар6ват НЕ МОГАТ камоли за лизане не знаят пове4ето то4ките си на удоволствие ваоб6те недоразвита раота ......пробваи кат си легнете да и говори6 нежно бавно кажи и 4е няма ни6то нередно и срамно в това по4ни я само с пръсти ве4е сам си преценяи колко барзо и каде са и то4ките на удоволствие ти 6те разбере6 сам по реакциите и от там се пробваи с лизането трябва да си мн внимателен и убедителен с нея (пробваи в самото на4ало с целувко по цякото тяло ЦЯЛОТО)

Sarityyy
05-26-2009, 15:18
Ако на нея това не и доставя одоволствие защо ти е да я караш. :?

xXxDeathPrincessxXx
05-26-2009, 15:59
ако не и харесва недей да я караш съобрази се с нейното желание

plmn
05-26-2009, 16:36
И исках да питам дали има някакъф начин да я накарам да се отпусне и да не се срамува от мен. :-o

запитай я : ут ко тай срам толкуз?

kapriss
05-26-2009, 18:41
Не разбирам каква е тая мания на момчетата да получават винаги това, което искат от някое момиче дори тя да не го иска..Ми приеми го щом не го иска значи няма смисъл да я караш насила..Ако се почувства готова сама ще си поиска :)

vellvet
05-27-2009, 18:30
:shock: щом не иска няма как да я накараш... според мен постепенно ще отминава този срам и не питай 5 месеца не са ли достатъчни явно за нея не са просто бъди търпелив ;)

DevilWish
05-27-2009, 18:44
Изнасили я :Д Като не ще - не ще .Може пък да не й е приятно ;) Ама пробвай, не вярвам да те отблъсне ;)