PDA

View Full Version : Обичам го как да си го върна



GaaBiI
05-25-2009, 08:21
Скоро приятеля ми скъса с мен каза че не иска да си има приятелка в момента и не иска сериозни вразки. Попитах го дали още ме харесва той каза да, но нямал време за мен заради приятелите си. Само че когато сме излизали двамата винаги сме били с приятелите му.... казах му ако иска дори да прекарва още повече време с тях но той пак каза че не иска приятелка и иска да е сам сега .. Предложи ми ако искам пак да си излизаме по кафета да се виждаме,да си пишем но нищо сериозно. Мен ми е страшно болно защото много го обичам. Знам че сигурно не знаете какво да ме посъветвате но все пак бих се радвала да чуя различни гледни точки как да се опитам да се съберем пак :-#

MarkKnight
05-25-2009, 08:28
Не може да скъса с теб само заради приятелите си с предтекста че нямал време за теб...това е неуместно :-o Нещо да сте се карали ?

haritov
05-25-2009, 08:29
ъъъъъъъъ на училище ходи ли или е с фр
момиче ти не си добре потрай още седмица и ще ти мине щом приятелите му са пред теб не си заслужава :)

qazwsx
05-25-2009, 08:29
6tom ti e kazal 4e neiska serizna priqtelka.... zna4i neiska.
otpi6i go i tva e

spensi
05-25-2009, 08:30
Според мен си търси извинение за да не е с теб!!! :-o

beb4yy
05-25-2009, 08:31
Еми май е предтекст това че има друга...

qazwsx
05-25-2009, 08:31
ъъъъъъъъ на училище ходи ли или е с фр
момиче ти не си добре потрай още седмица и ще ти мине щом приятелите му са пред теб не си заслужава :)
priqtelite sa samo pedlog... posto neiska da e s neq

GaaBiI
05-25-2009, 08:32
Не може да скъса с теб само заради приятелите си с предтекста че нямал време за теб...това е неуместно :-o Нещо да сте се карали ?
Ами напоследък бях започнала да го ревнувам доста и се цупих и той ми каза че ако така продължава дълго няма да издържим.. и ми каза че щом е с мен значи иска да е с мен. И аз от тогава нищо не съм му споменавала за други момичета и не сме се карали всичко си вървеше добре докато една вечер си бях писала на скайп че явно не ме обича вече (излизаше като му пишех и т.н.) и вечерта не му писах .. и на сутринта си го бях махнала и тои тогава скъса с мен...

П.П. Той ми каза че няма друга.

Hilary_
05-25-2009, 08:33
Еми май е предтекст това че има друга...
... и аз си мисля така ... чак пък толкова да е зависим от приятелите си... съмнявам се... :? Остави го ... ще те боли ама и тва ще мине... :(

MarkKnight
05-25-2009, 08:35
Абе каква е тая мода да скъсвате по скайп не ми е ясно :?

JLiJLzii
05-25-2009, 08:35
Колко време сте били заедно? :?

qazwsx
05-25-2009, 08:36
Не може да скъса с теб само заради приятелите си с предтекста че нямал време за теб...това е неуместно :-o Нещо да сте се карали ?
Ами напоследък бях започнала да го ревнувам доста и се цупих и той ми каза че ако така продължава дълго няма да издържим.. и ми каза че щом е с мен значи иска да е с мен. И аз от тогава нищо не съм му споменавала за други момичета и не сме се карали всичко си вървеше добре докато една вечер си бях писала на скайп че явно не ме обича вече (излизаше като му пишех и т.н.) и вечерта не му писах .. и на сутринта си го бях махнала и тои тогава скъса с мен...

П.П. Той ми каза че няма друга.
glupavata ti revnost e ubila 4uvstvata mu kym tebe :shock: :shock:

MarkKnight
05-25-2009, 08:40
Не може да скъса с теб само заради приятелите си с предтекста че нямал време за теб...това е неуместно :-o Нещо да сте се карали ?
Ами напоследък бях започнала да го ревнувам доста и се цупих и той ми каза че ако така продължава дълго няма да издържим.. и ми каза че щом е с мен значи иска да е с мен. И аз от тогава нищо не съм му споменавала за други момичета и не сме се карали всичко си вървеше добре докато една вечер си бях писала на скайп че явно не ме обича вече (излизаше като му пишех и т.н.) и вечерта не му писах .. и на сутринта си го бях махнала и тои тогава скъса с мен...

П.П. Той ми каза че няма друга.
glupavata ti revnost e ubila 4uvstvata mu kym tebe :shock: :shock: Айде малко по спокойно ти от къде знаеш че е нямала причина да го прави ??? А и ако ги е ревнувала показва че наистина държи на него и не иска да го изгуби :)

GaaBiI
05-25-2009, 08:40
бяхме заедно два месеца и нещо...

а за ревността и аз си го мислих, но аз се спрях .. не разбирам :(

LetTheMusicTalks
05-25-2009, 08:42
Абе каква е тая мода да скъсвате по скайп не ми е ясно :?
+1 :D

qazwsx
05-25-2009, 08:45
quote] Айде малко по спокойно ти от къде знаеш че е нямала причина да го прави ???[/quote]
po tova koeto tq napisa... nqkoi hora revnuvat ot ni6toto bez da im se dava povod tova drazni!

lipstik
05-25-2009, 09:03
Момиче,щом тъпите му приятели са по-важни от теб го разкарвай.Ако те обичаше нямаше да предпочита да прекарва повече време с тях.А и щом си го ревнувала значи е имало причина.То не може така да ревнуваш без повод..

JLiJLzii
05-25-2009, 09:48
Не е много време два месеца, а и извинявай , но за толкова малко време чувствата немогат да се избистрят, т.е. да си сиг. какво чувстваш, спокойно ще има много други, със сигурност не е имал причина да е с теб, щом не е. Насочи се предимно към приятелска среда, общувай повече, явно си по-емоционална. И едно е ясно, че ако е държал на теб и е виждал отношението ти спрямо него, щеше да ти обясни всичко, знам ли.. историята винаги има две страни. :) И пак ти казвам според мен Няма Смисъл от това да плачеш и едва ли не да искаш да умреш..както се пее в една чалга песен. "вече е време да помисля за мене, живота е кратък, обидно кратък." :)

profear
05-25-2009, 10:19
аллл мале ами направу му забии един шамар и аре :razz: :razz: :razz: :razz:

cinderella_gugutka
05-25-2009, 10:23
ако те оби4аше нямаше да има и миг в който да не иска да бъде с теб.прави си изводите

GaaBiI
05-25-2009, 10:37
ако те оби4аше нямаше да има и миг в който да не иска да бъде с теб.прави си изводите
наистина, права си.. в началото беше така, но последните седмици...

PaLaVnIcHeTo
05-27-2009, 19:53
праштай му саоб6тения НОН СТОП!!! ако си на сметна ако не по скайпа накарай го па да се влюби в теб ;)

smileforyou12
05-27-2009, 21:38
няма смисъл да се хабиш остави го :?

voLtage
05-28-2009, 05:10
ехааа... за 2 месеца незнам какви чувства може да е имало, но със сигурност не са били огромни. Като предпочита да излиза с приятелите си - остави го. Ще се усети некой ден.

bloodylips
05-28-2009, 07:36
амии просто няма смисъл да зе занимаваш с него щото като гледам на него не му пука особено....

NeZaPoznat
05-28-2009, 08:10
Ако се казваше АДАМ, а ти ЕВА - разбирам защо ти е да си го върнеш ... ама не е така :?

kris4en
05-28-2009, 11:23
честно ли да ти кажа...бившето ми гадже ми каза точно това! нямал време за сериозно гадже и каза че още ме харесва...но ние продължихме да излизаме като приятели.Аз го обичам и още тогава просто не исках да свършва всичко между нас и говорехме...точно защото му обяснявах моята гледна точка и той видя че ми е кофти и си останахме гаджета...след месец той скъса с мен...сега вече и здрасти не ми казва... определено ми е тежко...Бяхме щастливи,просто той се промени към лошо и всъщност започна да се държи и по студено но чак когато скъсахме...Незнам при вас как ще свършат нещата-просто говори с него и му обясни ти как се чувстваш и че не ти пречи да сте заедно с приятелите му,че така или иначе избира тях пред теб...поне аз така приех нещата...Все още го обичам :) Пожелавам ти успех,просто ти казах какво стана при мен... :)

pepita87
05-28-2009, 12:06
Ревността ти и глупавите ти детски постъпки са го изнервили и е предпочел да предприеме именно този ход!
Предтекста му,че нямало да има време за приятелите си е повече от идиотски смахнат !Така може да разсъждава дете на по 11-12,само не ми казвай,че сте по-големи,моля те!
Разбирам,че се чувстваш зле,но не се вглъбявай в тази "приказка",той ти е дал ясно да разбереш,че не си пепеляшката,която му е грабнала сърцето!Ако още от началото се даваш толкова лесно на момчетата,не ми се мисли по-нататък как ше да е !
п.п.ако те интересува как бих постъпила аз на твое място-бих си намерила ново гадже,скоето да го забравя и съответно да му натрия носа!

XTREMEFREERIDE
05-28-2009, 12:23
Тъпотия. :? Ще ти мине след известно време, та даже ще си се смееш.

RadaHristova
05-28-2009, 12:39
Според мен си търси извинение за да не е с теб!!! :-o
съгласна съм ...

b3b3t0y
05-31-2009, 15:16
Мила,той не е за теб.. сега може много да го обичаш,обаче ще ти мине :) Щом те е зарязал заради неговите приятели значи не те е обичал достатъчно и щом ти е казал само да си пишете,да излзиате на кафета,нищо повече значи те харесва повече като приятелка :wink: :wink: