PDA

View Full Version : Лоша работа ..



Kukumqvka
05-25-2009, 09:14
Чакай ся и аз да зема да пусна темичка .. :)

Проблема ми е съвсем дребен и незначителен ама ми тежи на сърцето :? Беше петък .. даа този петък.Излязох с ''най'' добрата си приятелка и гаджето и [-o< ама на нея взе че и стана лошо и се прибра.Останах сама с него .. :-o сякаш усетих привличане .. казах си на ум харесвам го! .. по стояхме 5-10 минутки и ме изпрати до нас,бях сама ,поканих го да влезе :? (лоша идея) гледахме филм,смяхме ме се бихме се с възглавници абе забавно беше .. в един момент моите устни бяха до неговите #-o стани неудобно и той си фана пътя :D какво да правя? да кажа ли на заблудената приятелка? или да забравя случая и да потискам чувствата? ехх .. да ми имате проблемите :D

lipstik
05-25-2009, 09:17
Ама че си гадна приятелка.Разбира се,че трябва да и кажеш.То да и кажеш ще стане лошо,да не и кажеш ще стане още по-лошо...

MarkKnight
05-25-2009, 09:18
ОМГ....... :shock: ако ми кажеш с кой акъл си го направила това ще съм ти благодарен :-o

Dollystar
05-25-2009, 09:18
Извинявай, ама ти сама си си виновна! Гаджетата на приятелки са забрнена територия! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

s1NNer
05-25-2009, 09:20
Говори с него - ако той не и каже и ти не и казвай! .. Ако и кажете ще си помисли кой знае какво .. Излишно е щом не сте правили нищо нередно.

spensi
05-25-2009, 09:23
Пази боже от такива приятели като теб толкоз ли те е сърбяла ......... извинявай ако те обидя но за мен значението на думата приятел означава друго

Kukumqvka
05-25-2009, 09:27
Пази боже от такива приятели като теб толкоз ли те е сърбяла .........


ее .. то яд да те фане че си споделил няква глупост.. не ме обвинявай де :? знам,виновна съм и не съм никва приятелка ама понякога и тва става

spensi
05-25-2009, 09:49
слушай аз много държа на приятелите и знаеш ли че ако разбере е свършено с приятелството ви ако се познавате от най-ранна възраст и какво за едно момче да изгубиш нея това не мога да разбера

Mi6inka
05-25-2009, 10:05
пази Боже от ПРИЯТЕЛИ като теб...и ти смееш да се наречеш приятелка на това момиче.... ?

profear
05-25-2009, 10:12
аве омг вие добре ли сте бе абе да не ти пука ве прави каквото искаш ако ти го харесваш и тои те харесва повече от настояштото си гадже защо пак да не сте заедно :shock: омг направу продалжаваите да се ввиждате и тфа е !!! 8) ТИ или ТЯ :-P

sexa_na_kompleksa
05-25-2009, 10:17
Аз мисля, че двамата трябва да отидете при приятелката ти и да й обясните какво се е случило. Вроятността да прекрати взаимоотношенията си и с двама ви, е голяма, но според мен така е по-добре, отколкото тя да живее в илюзията, че има приятел и приятелка...

s1NNer
05-25-2009, 11:02
Абе какво нападате момичето все едно е спало с гаджето на приятелката си бе .. Та те дори не са се и целунали, а вие я изядохте .. Говори първо с момчето какво ще правите! Защото има вероятност ако ти отидеш първа при приятелката си и й кажеш тя да скъса с него, обаче ако той отиде първи и й каже тя ще заебе теб. И при положение, че нищо не сте правили по-добре забравете случката.
+ че щом момчето се е дръпнало и не сте се целунали значи държи на гаджето си .. Ако се бяха целунали тогава щеше да е кофти и ще трябваше да си понесете последствията - да бъдете заебани и двамата.

oporochena
05-25-2009, 11:07
Първо,ти не си и приятелка,ти си и позната,иска ми се да ти кажа курва,обаче не те познавам и не мога само зареди една постъпка да те нарека така....Кажи и кво е станало и и обясни кво хубаво момче има до себе си,че не е останал да те изчука.А тя трябва да те зареже и да си е с него,щото той го заслужава...айде и ако искаш да имаш истински приятели бъди и ти такава! :)

fall_out_girl
05-25-2009, 12:17
Ммм радвам се,че не си ми приятелка...Супер ужасно си постъпила дори и да не се е стигнало до някой работи..

bubblebabe
05-25-2009, 12:50
А, момчето с коя глава е мислило?
Защо само момичето да е виновно?
Не би ли трябвало, момчето да изпрати гаджето си до тях, след като й е лошо и да се приберат всички. Не, той е останал с нея и на всичкото отгоре бил в тях...

NeZaPoznat
05-25-2009, 12:54
И сега те е яд че не го опраска а ??! Лоша работа наистина ! Изтървала си супер момент :D :D :D :D :D
Сега и 10 теми да пуснеш - пак няма да го имаш :D :D

Hilary_
05-25-2009, 13:21
Ееее от такива приятелки света трябва да се оттърве... :lol: :lol: Кажи и няма кво да я лъжете... :?

soul1199
05-25-2009, 17:09
кажи й

Kukumqvka
05-25-2009, 17:30
И ко да и кажа ае мацка знаиш ли че почти не си легнах с гаджето ти :D

raia338
05-25-2009, 17:37
направила си много долно и лошо нещо :o

vampirekiss
05-25-2009, 19:06
Да наистина е било ''лоша идея'' да го поканиш.абе станалото станало,ако бях на тебе щях да се правя,че нищо не е станало.Ако питаш мен нещата ще си останат за всички такива,каквито са били да ''злощастния петък''.Прави се на ударена и нито дума на френдката ти.Поне аз така бих сторила на този етап.

valdesbg
05-26-2009, 05:12
Че си сгафила - спор няма, ама и той не е цвете. Така че я по спокойно с обидите към авторката. В случая двамата са "виновни" - тя че го е поканила, той че е влязъл.... Ако изобщо можем да го наречем вина. Вие що разпънахте авторката не разбрах, ами не качихт до нея и въпросния момък?

По темата - отиваш при него и се разбирате. Вариантите са няколко - те са в добри отношения и той ти казва - няма да я зарежа, заради теб. Те не са в добри отношения и той ти казва че ще се разделят заради теб. Те не са в добри отношения и той ти казва че ще се разделят но не иска да е с теб. Във всеки един от случаите ти можеш да се разревеш, или да приемеш нещата спокойно - предлагам ти втория вариант.

Относно казването - предлагам ти да се разберете и никой нищо да не казва. Старай се обаче да не се повтаря. Щото ще има драми и накрая ще се изпокарат и може би ще се разделят. А в такъв момент на момъка изобщо няма да му е до теб. Отделно че вече няма да сте приятелки.

Aicken
05-26-2009, 05:41
егати яката приятелка , искам и моита приятелка да има такива приятелки , по възможност повече от 3 8-)

Kukumqvka
05-26-2009, 11:40
аре стига де .. егати приятелката ,егати приятелката :grin:
Като някои развалени плочи повтаряте и въртите на едно място .. :?

Ама няма значение казах и .. не беше най хубавият ми ден
ама най много ме заболя от думите и .. с горещо олио да ме бяха заляли по-малко щеше да боли и кво !? загубих ценна приятелка и спечелих гадже :( :( .. не е добре работата :-o

NeZaPoznat
05-26-2009, 11:55
аре стига де .. егати приятелката ,егати приятелката :grin:
Като някои развалени плочи повтаряте и въртите на едно място .. :?

Ама няма значение казах и .. не беше най хубавият ми ден
ама най много ме заболя от думите и .. с горещо олио да ме бяха заляли по-малко щеше да боли и кво !? загубих ценна приятелка и спечелих гадже :( :( .. не е добре работата :-o

Човек каквото сам си направи ... никой не може :?

Сега гледай на теб да не ти стане лошо някой ден и да го оставиш на грижите на някоя твоя приятелка. Навик ще му стане май :-P :-P

Ама кво толкоз :razz: :razz:

slun4ice_90
05-26-2009, 13:23
"Златна" си,просто. :? Такива като теб, развалят връзките... :o 8)

bloodylips
05-26-2009, 13:41
и ти се наричаш нейна приятелка ? :?

LittlePrincess
05-26-2009, 13:49
готина приятелка си :?

vlubeno_momi4e***
05-26-2009, 22:09
хаха браво на тебе.. много добра "приятелка" си.

lpfc1936
05-27-2009, 04:23
Стига сте обвинявали момичето.НА всеки се случва. НЯма да се притесняваш.Ако толкова много го харесваш първо поговори с него и се разберете.Според мен така ще е най-добре

evelinka1122
05-27-2009, 04:41
ami nee ti luda li si kak 6te i kaje6 luje6 q dokrai dokto ne legne6 s nego! :-x ma vie nikak suvest nqmate mai a? prosto nqmam dumi... :?

GossipGirl89
05-27-2009, 05:55
аре стига де .. егати приятелката ,егати приятелката :grin:
Като някои развалени плочи повтаряте и въртите на едно място .. :?

Ама няма значение казах и .. не беше най хубавият ми ден
ама най много ме заболя от думите и .. с горещо олио да ме бяха заляли по-малко щеше да боли и кво !? загубих ценна приятелка и спечелих гадже :( :( .. не е добре работата :-o

Ще се осазнаеш един ден! ;)
То за тва се мисли преди да се прави нещо :)

cccrrr
05-27-2009, 21:35
недей казва :) той 100% няма да каже ,тейче спести си го и ти ;P.ако кажеш ще се скараш с нея мн яко пък и тя ще скъса с него..по този начин ще и стане адски гадно защото е прецакана от най-добрата си фр и от авера си , пък ако не кажеш има шанс да разбере след ..време :) и най-вероятно по-спокойно да го приеме :) айде успех

Alhimikat
07-10-2009, 11:22
На по колко години сте и от кой град сте и 3-мата...

basscho
07-10-2009, 11:27
/off незапознатия най ме кефи у форума хахаха

Pupcho
07-10-2009, 13:45
аре стига де .. егати приятелката ,егати приятелката :grin:
Като някои развалени плочи повтаряте и въртите на едно място .. :?

Ама няма значение казах и .. не беше най хубавият ми ден
ама най много ме заболя от думите и .. с горещо олио да ме бяха заляли по-малко щеше да боли и кво !? загубих ценна приятелка и спечелих гадже :( :( .. не е добре работата :-o
ем че супер кво :} имаш си гадженце :D сега само тря да го повъртиш малко да ти копува подаръчета, цветенца а-у пък ако имаш късмет после може да ти стане и приятелка ;) така ше имаш 2 в 1 .. :P

sextazy_baby
07-10-2009, 14:20
Сега е време ти да се пазиш от твоите "приятелки" :)

djudjulinkaa
07-10-2009, 14:56
Амии това момиче, ако наистина ти е най-добрата приятелка гледай като й го казваш да го направиш по-тактично.. Също така първо можеш да поговориш с момчето, за това което е станало.. дали съжалява и т.н. , за да знаеш пък какви са точно намеренията м/у вас двамата..айде успех :)

Brutalkiller666
07-10-2009, 15:04
Знаеш ли...ако той те е целунал прехвърли цялата вина на него..
Ако ти си го целунала измъкни се с нещо от рода че си била на антибиотици или някакви опиати и не си мислела трезво..а що се отнася до чувстата ти към него..остави ги за са па ако скъсат си го прибирай..няма кво да ти се сърди ако вече не са заедно..