PDA

View Full Version : Един нахален идиот ....



Dollystar
05-25-2009, 09:26
Имам си приятел, в същото време има един човек, който не ме оставя на мира, в подходящ момент почва да ме прегръща, постоянно ми говори тъпотии за гаджето ми ( казва че той не ме обича, а ме използва, за което давам 100% гаранция, че не е така) и аз не знам какво да направя, не мога просто да му кажа да не се занимава с мен, щото е невъзможно, не че го харесвам или нещо такова, точно обраатното изобщо не ме привлича, но незнам как да реагирам, един път му казах не ме гушкай, след малко пак почна офффф дайте ми идея как да му покажа, че не се интересувам от него :o :o

lipstik
05-25-2009, 09:28
Като те прегръща насила го удряй.Излизай колкото се може по-рядко с него,дръж се по-судено.

Kukumqvka
05-25-2009, 09:30
Просто му кажи че неможеш да му отвърнеш на чувствата , щом не те привлича.. кажи му че си имаш гадже и не желаеш да го нараниш гаджето имам предвид .. просто спри да се виждаш с него!

Dollystar
05-25-2009, 09:31
Няма как да излизам по-рядко с него, а и ми е приятел и няма как да му се озъбя, а всички вече почнаха да ме питат дали съм скъсала с гаджето си заради него и си мислят, че ходим и некфи такива, абе ситуацията е много сложна :( А и аз не излизам лично с него, а той ми е от компанията :-x

elsy
05-25-2009, 09:34
Ми обясни му, че заради него може да си имаш проблеми, че не го харесваш и т.н.

mishkaa
05-25-2009, 09:41
Като те прегръща насила го удряй.Излизай колкото се може по-рядко с него,дръж се по-судено.
+1 :D

JLiJLzii
05-25-2009, 09:53
Един вид, прави интриги.. Наложи се, неможе така ! :shock:

profear
05-25-2009, 10:17
Като те прегръща насила го удряй.Излизай колкото се може по-рядко с него,дръж се по-судено.
+1 :D +2 :D

sexa_na_kompleksa
05-25-2009, 10:19
Да ти имам и приятеля! Ако наистина ти е приятел, като му кажеш да престане, той ще те послуша! И как така не можеш да му кажеш да не те прегръща? Пък и къде е гаджето ти? Нека той да го стресне малко!

Hilary_
05-25-2009, 10:33
Абе ... я му набий шамарите да видим дали няма да спре... :?

NeZaPoznat
05-25-2009, 10:35
Уригни му се в лицето докато те прегръща :D :D

Giva
05-25-2009, 10:40
Уригни му се в лицето докато те прегръща :D :D

:razz: :razz:

Трябва да си поговориш с него и да му покажеш че не искаш да прави всичко това...Като го отблъснеш няколко пъти може и да схване

Hilary_
05-25-2009, 10:43
Уригни му се в лицето докато те прегръща :D :D
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LetTheMusicTalks
05-25-2009, 10:55
Горкото момче :D Изръмжи му като куче може да схване намека :D

LetTheMusicTalks
05-25-2009, 10:55
Горкото момче :D Изръмжи му като куче може да схване намека :D

oporochena
05-25-2009, 11:01
Бъди груба!Момчетата не харесват грубите момичета.Кажи че ще го смачкаш от шамари ако продъжава и че като го погледнеш те отвращава...гадно е но всеки са го рязали и той не тряа да е изключение,дръж си с гаджето там и не пускай и не разрешавай ей така да те гушкат разни паразити.....

MoHuTo
05-25-2009, 11:15
Виж сега, като не разбира от добро, покажи лошата страна. И само недей казва, че е невъзможно, защото ако продължаваш в същия дух, накрая ще останеш без гадже и ще се сетиш, че си сбъркала, ама може да е късно.

fenasf
05-25-2009, 12:09
Шамар на публично място да го изложиш и гарантирам че повече няма да те закача


а и щом така прави никъф приятел не ти е

slun4ice_90
05-25-2009, 12:11
Абе ... я му набий шамарите да видим дали няма да спре... :? :lol: =D>

Faces
05-25-2009, 14:19
Ами що не кажеш на гаджето си за тоя бунак да си поговори с него...просто се надявам да не е като мен щот имаше 1-2 случай такива с бившата ми приятелка.Винаги винаги отивах с нагласата за разговор а вкрайна сметка всичко свършваше с това да ме дърпат от падналото му тяло... :D :razz:

DevilWish
05-25-2009, 14:38
Удряш шамар като те докосва без твоето разрешение и казваш ,че повече не искаш да имаш контакт с него, освен ако няма да се държи на полужение.

vesSynkaa
05-25-2009, 16:25
И кво от тва , че ти е приятел ? Той по тая логика може и друго нещо да
направи с теб и ти да си мълчиш, щото ти е приятел.. :? Ми казваш му
просто,кратко и ясно "престани да се държиш така" и тва е .. Имаш си приятел, не ти е приятен, дразни те, ами тогава какво по дяволите правиш с него?

dark0s
05-25-2009, 16:34
или просто казваш на гаджето си как стоят нещата и те се разбират "като мъже"
това е най-цивилизования начин в случея

soul1199
05-25-2009, 16:42
бой с 4ерпака 8-) 8-)

smileforyou12
05-25-2009, 16:52
емм кажи му или го смачкай от бой :x 8-)

valdesbg
05-26-2009, 05:14
Шамари за такива... :)

toni_nemezis
05-26-2009, 09:25
Повечето момчета не разбираме от дума така че само одрязването помага в твоя случай. Няма да спре без някой да му покаже че гази лука !!! Когато те прегърне още вендъж просто го срини със земята без да ти пука хвани някоя за него болна тема или почни да му казваш колко е тъп абе ше измислиш нещо но не оставяй нещата да излизат от контрол :) 8)

takitogirl
05-26-2009, 10:19
Докато се държиш безхарактерно, като лека жена и всеки те гуши и т.н. , когато си поиска няма как да стане.Явно на теб това ти харесва щом нищо не правиш.Ако мен ми е неприятно нещо такова бих му забила не 1 а 50 шамара, дори и да ми приятел от дете.Просто тия неща се казват кратко и ясно.

Dollystar
05-26-2009, 10:33
Докато се държиш безхарактерно, като лека жена и всеки те гуши и т.н. , когато си поиска няма как да стане.Явно на теб това ти харесва щом нищо не правиш.Ако мен ми е неприятно нещо такова бих му забила не 1 а 50 шамара, дори и да ми приятел от дете.Просто тия неща се казват кратко и ясно.

Изобщо не ми харесва просто не съм от тия отворените загорели момичета, които крещат и праат скандали постоянно 8)

Ilikeliljon
05-26-2009, 11:14
Докато се държиш безхарактерно, като лека жена и всеки те гуши и т.н. , когато си поиска няма как да стане.Явно на теб това ти харесва щом нищо не правиш.Ако мен ми е неприятно нещо такова бих му забила не 1 а 50 шамара, дори и да ми приятел от дете.Просто тия неща се казват кратко и ясно.

Изобщо не ми харесва просто не съм от тия отворените загорели момичета, които крещат и праат скандали постоянно 8)

А да попитам какво общо имаше загорели с реакцията ти към момчето :razz: :razz: Иначе наистина трябва да го отрежеш, защото поведението, което външно показваш е, че ти харесва и ако приятеля ти разбере, гаранция ти давам, че хич няма да му стане хубаво, така че се стягай, събирай смелост и го отрязвай. Ако трябва навий за подкрепа и още някой от компанията, ако са ти приятели все някой ще те подкрепи :) :)

fenasf
05-26-2009, 17:36
Докато се държиш безхарактерно, като лека жена и всеки те гуши и т.н. , когато си поиска няма как да стане.Явно на теб това ти харесва щом нищо не правиш.Ако мен ми е неприятно нещо такова бих му забила не 1 а 50 шамара, дори и да ми приятел от дете.Просто тия неща се казват кратко и ясно.

Изобщо не ми харесва просто не съм от тия отворените загорели момичета, които крещат и праат скандали постоянно 8)

той точно това използва - покажи му че въпреки че си добричка не си беззащитна и не ти се нравят тия работи

GossipGirl89
05-26-2009, 18:03
Не е нужно да крещиш и да правиш скандали - просто го дръпни настрани и му кажи, че си имаш гадже и не ти е приятно да те гушка и точка. Ако пак не престане нека гаджето ти се намеси... В крайна сметка той знае ли, че въпросното момче те закача? И ако знае - това не го ли дразни? :shock:

lifelesscorpse
05-26-2009, 18:46
Оф егати...Какво като ти е от компанията?Ами,ако след време примерно иска нещо повече от "гушкане"?Какво??И тогава ли ще си мълчиш,защото ти е от "компанията".Всеки човек трябва да защитава позициите си егати...Не,че нещо,ама...Ох...Много ме ядосвате така... :? Просто следващия път му кажи в прав текст,че не ти е приятно.Ако продължава-кажи на гаджето си(защото,както разбирам,той не знае...).Той не е само за украса...

Dollystar
05-27-2009, 11:01
Вчера няколко пъти му показах,че не искам даже да ме пипа и дори ми се насълзиха очите като дойде към мене ама той изобщо не се съобразява, казвам ви много е нахален, а квото и да му говоря или правя той изобщо не го приема. През едното ухо влиза през другото излиза. И без тва не са в добри отношения с гаджето ми и не искам да хвърлям масло в огъня :booooomb:

LiRRRa
05-27-2009, 11:23
Не може да продължава така.А щом след всичките ти забележки и т.н. нищо не е подействало... Приятелството ви или гаджето ти.Ти избираш, но много внимавай в избора.Според мен гаджето ти заслужава повече, а тоя въобще не ти е приятел. :?

xXxMixXx
05-27-2009, 11:30
Един вид, прави интриги.. Наложи се, неможе така ! :shock:


Как изобщо го оставяш тоя да ти разваля отношенията с твоя приятел /гаджето/ ?? :?
1ви вариант: Поговорете си сами. Кажи му, че не ти е приятно да бъде толкова близо до теб постоянно /примерно/ или направо му изстреляй че не си падаш по него.. Също, че обичаш гаджето си и не искаш да се разделяш с него :) . Дано да разбере :)
2ри вариант: Когато тръгне да те прегръща, отиди при твоите приятели.. смисъл просто се отдели от него..
3ти вариант: Като почне отново с прегръдките /които на теб не са ти приятни/ го удари. /първият път опитай по леко, ако продължи го удари по-сериозно/ :o

Дано съм помогнала.. :-)

Dollystar
05-27-2009, 11:47
Хора не че искам да избера между него или гджето ми просто се чудя как да го накарам да спре, с твърдост не се получава с добро също, просто ще се опитам изобщо да не му се мяркам :-)

XcwetiX
05-27-2009, 15:31
нещата са прости..спираш да излизаш с него и всичко се оправя..защото ако го караш така дори гаджето ти може да те зареже заради този..и едва ли ти е такъв скъп приятел щом го наричаш..нахален идиот(или нещо от сорта)просто бъди твърда и му кажи,че ти досажда

bloodylips
05-27-2009, 15:32
еми кажи му че не ти е приятно да те прегръща и да чуваш такива работи по адрес на гаджето ти