PDA

View Full Version : СКАРАХМЕ СЕ... РАЗДЕЛИХМЕ СЕ



uSmivKaLovE
05-25-2009, 10:34
Не знам къде съм... какво става мен... :cry:
Скарахме се.. за пореден път, но този път много по сериозно. Както винаги за дреболия... голям скандал стана.
Казахме си адски гадни неща... :cry: :cry: :cry:
Той ми каза, че не го обичам... и аз се разплаках. Не е така!
Но не мога. Не издържам на напрежението от всички караници... не мога повече.
:cry: :cry: :cry: Чувствам, че се задушавам... и.. разделихме се. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
нараних го.. той мен също. И край. Не нее... не. Не искам.... :cry: :cry: :cry: Какво направих? Какво да правя сега? :-#

elsy
05-25-2009, 10:36
Еми, гадно е...
Може пък да се съберете :)

sexa_na_kompleksa
05-25-2009, 10:36
Най-доброто решение е общуването. Вижте се, поговорете си, изяснете проблема и се постарайте да го премахнете. Правете компромиси. Няма нищо по-глупаво от това двама души да се карат за дреболии, които принципно могат да се избегнат.
Хайде, недей да плачеш, а отиди да оправиш кашата! Успех! : )

NeZaPoznat
05-25-2009, 10:38
Какво да правиш ли ? Ами пусни тема във форума. :(

А !! Ти вече си пуснала !! Знаех си че ще ме послушаш :D

Giva
05-25-2009, 10:38
Но не мога. Не издържам на напрежението от всички караници... не мога повече.

Ти сама си го каза.

nicolepcd
05-25-2009, 10:40
Ти пък, да не е дошъл края на Света? Моля те... :?

Hilary_
05-25-2009, 10:41
Милото... :( :-) Спокойно и аз бях така преди две седмици... :? Ми ще ти е мъчно...ама ше се оправиш споко... :smt003

MarkKnight
05-25-2009, 10:42
Ти пък, да не е дошъл края на Света? Моля те... :? +1 Гледай напред !

Hilary_
05-25-2009, 10:42
Какво да правиш ли ? Ами пусни тема във форума. :(

А !! Ти вече си пуснала !! Знаех си че ще ме послушаш :D
яя от кога не те бях засичала... :D :D

IndependentGirl
05-25-2009, 10:45
Случват се и такива неща в любовта.. без скандали и караници не може.. но поговорете и се разберете.. :) Ако пък наистина много се карате и ти е писнало.. значи имате твърде много различия и няма смисъл да продължавате да се тормозите и двамата.. :? 8)

Soy_tu_mujer
05-25-2009, 10:50
Напълно разбирам проблема ти. Ако се обичате и единят от вас е по-настъпателен, за да си се върнете един друг, ще се съберете отново. По принцип такива връзки като вашата се събират и разделят.. и събират.. и разделят.. Така съм и аз с моя приятел. Но това не е правилно. И не че искам да те натъжавам или нещо такова, просто от личен опит да кажа, че е малка вероятността да спрете с караниците за глупости. Може би е въпрос на характери. В такива връзки трябва да се вземе едно окончателно решение и да се продължи с горе вдигната глава. Вие след като си починете един от друг... поговорете си сериозно. Трябва да си дадете ВЕДНЪЖ шанс, но провали ли се, не бъдеш ли щастлива след това... знаеш най-удачната алтернатива. Е, успех и всичко хубаво.

lipstik
05-25-2009, 11:03
Горкичката.Горе-долу ми е познато това.Ако наистина се обичате ще се съберете,спокойно.Просто трябва да поговорите и двамата да си вземете бележка от всяка ваша караница за да не се повтаря.И бъдете щастливи заедно.Де да можех и аз да се оправя с моя приятел,но уви...

MoHuTo
05-25-2009, 11:13
Сама казваш, че се карате за дреболии, което не е никак хубаво. От личен опит ти казвам, че такива караници трябва да се избягват, защото именно те водят до окончателния край...Вижте се и поговорете.. и дано се оправят нещата :)

ThePowerOfLove
05-25-2009, 11:26
При положение, че постоянно се карате и се чувстваш задушена и не можеш повече така.. Мисля, че е по-добре да си дадете почивка ;) Няма нужда излишно да се натоварваш с всекидневни скандали.

Aicken
05-25-2009, 11:32
50 cent can't dance like me , soulja boy can't dance like me , michael jackson can't dance like me 8)

Faces
05-25-2009, 14:08
Повярвай ми ако го искаш ще се съберете той ще се върне сам а това дали ти виждаш във връзката ви това което искаш е лично твой избор :)

DevilWish
05-25-2009, 14:36
Не виждам преспектива в тази връзка - карате се ,не за първи път, разплаква те, сама казваш, че не издържаш вече.Тогава какво има да ти е мъчно.Усмихни се.Края винаги е ново начало ;)

sladkish_14
05-25-2009, 14:54
^ Много е лесно така да се каже отстрани :?

Миличката :-k опитай се да оправиш нещата ..
Колко време бяхте заедно ?

Lady_AMG
05-25-2009, 15:43
Редовна работа. Само че по принцип аз все се муся за дреболии, караме се рева и после съжалявам. Аз винаги се извинявам, кога съм сбъркала. Просто дреболиите не си струват за да се сложи край на една красива любов! Потърси го, бори се щом го обичаш!!!

soul1199
05-25-2009, 17:15
Случват се и такива неща в любовта.. без скандали и караници не може.. но поговорете и се разберете.. :) Ако пък наистина много се карате и ти е писнало.. значи имате твърде много различия и няма смисъл да продължавате да се тормозите и двамата.. :? 8)

lpfc1936
05-25-2009, 17:18
Ако чувстваш че го обичаш още потърси начин да се съберете.Ако неможеш повече както каза майната му.Гледай напред има и други!
УСпех :-)

sextazy_baby
05-25-2009, 19:25
От това,което си казала,мисля че ще се чувстваш много по-добре без него.Така че - напред и нагоре