PDA

View Full Version : Преди или след менструация...



runningXgirlX96
05-25-2009, 10:52
Интересува ме преди или след менструация е препорачително едно момиче да изгуби девствеността си... Интересува ме, защото наскоро с най-добрата ми приятелка говорихме по тази тема... И тя каза, че скоро ще се "обвързва" с приятеля си, но ще е около два дни преди менструацията й, за да не забележи майка и...

И така стана ми интересно... просто не се бях сещала за тези подробности, а и никаде не намерих нищо такова...

LovelyGirl
05-25-2009, 10:58
Няма значение дали преди или след ще загуби дИвствеността си...

nikemilov
05-25-2009, 13:15
Възможно е да и закъснее след първия полов акт, казвам в случай че не сте информирани. :)

lifelesscorpse
05-25-2009, 18:55
Няма значение кога ще е.Единствено може да ти закъснее с няколко дни,но да не би майка ти да ти следи цикъла :-o А ти на колко години си?...

GameMaster
05-25-2009, 19:08
За мен лично не би било от значение когато наближи момента тогава.

bitterbloom
05-25-2009, 19:44
Освен, че може да ти закъснее, ако очакваш да ти дойде всеки момент това може да скрие кръвотечението от дефлорацията. В смисъл, ако майка ти ти ровичка из мръсното бельо (не се смейте, моята го правеше), винаги можеш да обясниш мистериозно петънце кръв с това че ти е дошло. Други причини не виждам да се съобразяваш с цикъла си.

Ilikeliljon
05-25-2009, 20:10
Освен, че може да ти закъснее, ако очакваш да ти дойде всеки момент това може да скрие кръвотечението от дефлорацията. В смисъл, ако майка ти ти ровичка из мръсното бельо (не се смейте, моята го правеше), винаги можеш да обясниш мистериозно петънце кръв с това че ти е дошло. Други причини не виждам да се съобразяваш с цикъла си.

Няма да се засмея :shock: :shock: :shock: Наистина съм шокиран, та това е толкова лично :x :x и да проверяваш такива неща на детето си. Ужас!! Дано вече няма такива работи.

bitterbloom
05-25-2009, 20:14
Освен, че може да ти закъснее, ако очакваш да ти дойде всеки момент това може да скрие кръвотечението от дефлорацията. В смисъл, ако майка ти ти ровичка из мръсното бельо (не се смейте, моята го правеше), винаги можеш да обясниш мистериозно петънце кръв с това че ти е дошло. Други причини не виждам да се съобразяваш с цикъла си.

Няма да се засмея :shock: :shock: :shock: Наистина съм шокиран, та това е толкова лично :x :x и да проверяваш такива неща на детето си. Ужас!! Дано вече няма такива работи.

Надявам се! Малко са шматките като майката, тя и дневика ми четеше, а аз си го криех доста усърдно. Поне знам какво да НЕ правя с моята дъщеря.
Въпроса е, че може да бъде и случайно...мама слага прането в пералнята и мярва кръв извън редовното време. Знам ли...

bitterbloom
05-25-2009, 20:29
Добре а толкова ли не можеш след като си си
'изцапала' гащичките да си ги изпереш ма момента
а не да чакаш майкати да ги пере ..
не е толково сложно :-o

Абе...системата за пране във всяко домакинство е различна. Обикновено ги перях на 4-5 дена, докато не се случи да протека помежду поради противозачатъчни...тогава разбрах че личното ми бельо не е толкова лично :) Оттогава ги пера всеки ден, въпреки че са минали около 9 години :D И приницпно изпитвам ужас от това някой друг да ми пипа мръсното бельо, още повече да го пере.
Оф, оспамих темата с моето пране :razz:

Ilikeliljon
05-25-2009, 20:37
Освен, че може да ти закъснее, ако очакваш да ти дойде всеки момент това може да скрие кръвотечението от дефлорацията. В смисъл, ако майка ти ти ровичка из мръсното бельо (не се смейте, моята го правеше), винаги можеш да обясниш мистериозно петънце кръв с това че ти е дошло. Други причини не виждам да се съобразяваш с цикъла си.

Няма да се засмея :shock: :shock: :shock: Наистина съм шокиран, та това е толкова лично :x :x и да проверяваш такива неща на детето си. Ужас!! Дано вече няма такива работи.

Надявам се! Малко са шматките като майката, тя и дневика ми четеше, а аз си го криех доста усърдно. Поне знам какво да НЕ правя с моята дъщеря.
Въпроса е, че може да бъде и случайно...мама слага прането в пералнята и мярва кръв извън редовното време. Знам ли...

Всяка майка е правила някаква мизерия, коя по-голяма, коя по-малка, ама наистина това трябва да ти е въздействало ужасно. Егати майките (не че моята е цвете за мирисане :D :D :D ). Добре, че вече се оправяш сама с това :) :)

xit_ss
05-26-2009, 13:23
Освен, че може да ти закъснее, ако очакваш да ти дойде всеки момент това може да скрие кръвотечението от дефлорацията. В смисъл, ако майка ти ти ровичка из мръсното бельо (не се смейте, моята го правеше), винаги можеш да обясниш мистериозно петънце кръв с това че ти е дошло. Други причини не виждам да се съобразяваш с цикъла си.

Няма да се засмея :shock: :shock: :shock: Наистина съм шокиран, та това е толкова лично :x :x и да проверяваш такива неща на детето си. Ужас!! Дано вече няма такива работи.

Надявам се! Малко са шматките като майката, тя и дневика ми четеше, а аз си го криех доста усърдно. Поне знам какво да НЕ правя с моята дъщеря.
Въпроса е, че може да бъде и случайно...мама слага прането в пералнята и мярва кръв извън редовното време. Знам ли...








Мале, добре е, не била само моята такава....

miShle
05-26-2009, 16:20
За вас превръзки няма ли .. то не че изобщо е задължително да има кръв след първия път де (основната заблуда на толкова хора още от панти века),но да предположим ,че има кръв след самият акт си слагаш една ежедневна превръзка и всичко си е ок.Така няма да има изцапано бельо и т.н. следователно няма да има да ги мислиш тея след или преди менструацията .. :)

nefchi_bs
05-26-2009, 19:38
Ъ..Може и повреме на менструация ако ти стиска 8-) Се тая,а и майка ти да не ти следи цикъла :-o Но според мен това с планиранерането на ''първия път'' е малко тъпо,все пак това е нещо което не става по план..

moneycomeme
05-27-2009, 00:28
оофф,няма значение,