PDA

View Full Version : Проблем с ходене по голяма нужда



3ff3k7a
05-25-2009, 11:26
Здравейте! Още от малка съм имала проблеми с ходенето по голяма нужда..майка ми ми е слагала свещички и т.н..сега мисля, че е по-различно..не, че съм запечена, просто когато ми се приходи стискам...и така мога да изкарам и седмица...знам, че не трябва, но го правя несъзнателно в повечето случаи...Сега проблемът ми е, че не съм ходила от сигурно 6-7 дни. Мен дори ме е страх да отида, защото с всеки ден става по-зле и като отида ме боли даже... сега усещам голяма тежест и не правя почти нищо по цял ден.. не е приятно.. Някой може ли да ми даде някакъв съвет как да не ме боли като отида..нещо да пия, какво да ям..и т.н..просто всякакъв съвет би ми бил от полза. :(

fall_out_girl
05-25-2009, 12:37
Дуфалак...На баба ми й помагаше :)

HyperBoy
05-25-2009, 18:28
Аз преди време издържах по цяла седмица.
Като си пипнех корема си усещах лайното,но все пак се изхождах ,като имам св.време :d

AutumnTears
05-25-2009, 18:44
Аз преди време издържах по цяла седмица.
Като си пипнех корема си усещах лайното,но все пак се изхождах ,като имам св.време :d :razz: :razz: :razz:

3ff3k7a
05-25-2009, 19:14
Аз преди време издържах по цяла седмица.
Като си пипнех корема си усещах лайното,но все пак се изхождах ,като имам св.време :d :razz: :razz: :razz:

Ама ти не се смей, щото верно е така.. :D :D

И все пак още някой със съветче..?? :-D

Abigoria
05-25-2009, 20:56
Яж киви преди хранене, пий олио...

batkodoki
05-25-2009, 21:04
Здравейте! Още от малка съм имала проблеми с ходенето по голяма нужда..майка ми ми е слагала свещички и т.н..сега мисля, че е по-различно..не, че съм запечена, просто когато ми се приходи стискам...и така мога да изкарам и седмица...знам, че не трябва, но го правя несъзнателно в повечето случаи...Сега проблемът ми е, че не съм ходила от сигурно 6-7 дни. Мен дори ме е страх да отида, защото с всеки ден става по-зле и като отида ме боли даже... сега усещам голяма тежест и не правя почти нищо по цял ден.. не е приятно.. Някой може ли да ми даде някакъв съвет как да не ме боли като отида..нещо да пия, какво да ям..и т.н..просто всякакъв съвет би ми бил от полза. :(

"....че не съм ходила от сигурно 6-7 дни" :shock:

луди хора!

" ...просто когато ми се приходи стискам..." - дядо Фройд вероятно е прав описвайки мазохистичното удоволствие от "стискането" като психична патология!
лошото е, че и "сомата" т.е тялото се поврежда от такива извратени момински "удоволствия". в зряла възраст това резултира в дивертикулоза, ХУХК, Крон, аноректален рак......

я марш да изпразиш колона веднага!

и запомни, че "акането" е елементарна и затова жизнено необходима функция на човешкото тяло както дишането например!

Nitroglycerin
05-26-2009, 11:10
Сега малко прости правила :
когато ти се ака - акаш
когато ти сде пишка - пишкаш
когато имаш газове - ги изпускаш

Нищо от тези 3-те не бива да остава в организма дълго време ,тъй като най-малкото което можете да си прчините е да се натровите - защото по някое време организма започва да изсмуква веществата който са в организма ,а тези в изпражненията обикновенно са токсични и става натравяне и ако не се реагира до 3 часа се умира.

Извършвайте си физиоогичните нужди когато ви подсетят ,че трябва да ги свършите.

y4itos
05-26-2009, 18:47
Аз повече от 2 дена не стискам щот после се разцепвам от акане :lol: :lol: :lol: Мисля че едно кафенце може да ти помогне на теб или една бозица :-D

Mi6inka
05-26-2009, 18:54
даам....кафенце, бозица, прясното мляско също помага... но проблема наистина не е за подминаване, защото както казаха преди мен, може да се получи натравяне..пък и ти самата каза, че не се чувстваш добре като си го "посъбрала"... таа.. не можах да разбера, защо като ти се доходи по голяма нужда не отиваш ами стискаш...

No__ordinady__love
05-26-2009, 18:56
Аз преди време издържах по цяла седмица.
Като си пипнех корема си усещах лайното,но все пак се изхождах ,като имам св.време :d :razz: :razz: :razz:
Много забавно ....


Иначе,момиче,наистина можеш да взимаш Дуфалак или сутрин да пиеш зелен чай.
Проблеми с бъбреците ли имаш?
С лекар говорила ли си?

OneGirl
05-26-2009, 19:00
Като си пипнех корема си усещах лайното :shock: .
Вие сериозно защо си правите такива експерименти с организмите си.

naviacha
05-26-2009, 19:13
луди ли сте бе аз всяка сутрин серем

3ff3k7a
05-27-2009, 03:43
Мерси на всички :) Направих, каквото направих, сега съм "чистичка".. ама не съвсем. От доста време насам съм така, както казах дори от малка и мисля, че ако продължавам може да се разболея.. затова искам да започна един вид на чисто..да си изкарам от организма вредните вещества, които най-вероятно са се насъбрали..но как? Майка ми ми каза да пия повечко вода.. други съветчета?

П.П. Ще се опитам да не стискам повече.. (всеки път си го казвам, ще видим този път..) :)

reni7o0o
05-27-2009, 16:02
на мен ми помага Активия :grin:

br3akth3w1nd
05-27-2009, 17:45
на мен ми помага Активия :grin:
Аз активия не я ям единствено, защото ми прави разтройства.
Съвет към автора: За напред, започни да си тренираш задника.. аз така кат имам разтроиство ако ще да е на вода пак няма да пусна, и ако имам запек, стягам си гъза и напъвам, така че излизат под формата на нормални лайна (то нали е дупка и кат стегна те се оформят 8-) ). и така... иначе активия 100% разхлабително.. аз го ползвам за теста "Мога ли да издържа цял ден в училище само на активия" :lol:

Aniiiii
05-27-2009, 19:00
:shock: ЛЕлеееее тоова е толкова опасно!!! Можеш да получиш рак на дебелото черво :-o
Повече не прави така! И яж по леки храни, зеленчуци, плодове, многоо супии и т.н. По малко тестени неща и "Фаст фууд", аа и както майка ти ти е казала - много вода :)

Mi6inka
05-27-2009, 21:47
сутрин на гладно топла вода с изцеден лимон...за прочистване..малко е гадничко ама..би трябвало да ти помогне...

Alex_89
05-31-2009, 11:47
За изчистване на токсините и шлаките в стомашно-чревния тракт - сутрин на гладно смесваш равни части пресен лимонов сок, мед и чист студено-пресован зехтин. Пиеш и до обяда караш само на плодове (желателно от по-сочните, хем сега им е сезона). След това разнообразяваш менюто. Успех!

Fritz
05-31-2009, 21:39
Английска сол!