PDA

View Full Version : Искам просто да си излея мъкaта ..



s1NNer
05-25-2009, 11:50
Много ми се е събрало и има само един човек, който ме разбира обаче почва да ми става гадно, че го товаря с мойте глупости .. И не търся съвет просто искам да изразите някакво мнение.

Историята е следната .. края на 2007 година се запознах с едно момче - страхотен просто. В последствие започнах да се влюбвам в него и в мен имаше някаква надежда марак и мъничка, че може да се получи нещо .. Чувах какви ли не мнения - `ти луда ли си` , `заеби го виж, че не ти обръща внимание` , `никога няма да се получи между вас` и сред всичките коментари само най-добрия ми приятел ми вдъхваше надеждата да не се отказвам.. И така мина доста време в което той не знаеше за чувствата ми и не смятах и да му казвам просто защото се страхувах да не ме отблъсне. Минаха още месеци и той завърши - обеща ми, че ще се видим някой път, но така и не ми звънна. Чувствах се яко кофти през всичките тея месец!
Дойде и края на годината - декември. По стечение на обстоятелствата се оказа, че той познава моя приятелка и ще ходи у тях за да се видят с техните (приятелски семейства) .. Знаех за това и накарах приятелката ми когато той дойде да ми звънне да сляза пред входа поне да го видя (точно като някое малко детенце - обаче бях прекалено отчаяна ;D ) .. (сряда) Видяхме се макар и за 2 мин. Качих се обратно в нас и след няма и половин час ми звънна телефона видях, че той звъни и щях да полудея от радост ;D. Поговорихме си малко и той ме помоли да отида до приятелката ми за да се видим - естествено аз със скороста на светлината се облякох и изхвърчах от нас 8-) . Когато го видях забравих всичките проблеми, които имах и бях най-щастливата!!! Говорихме си в продължение на 1-2 часа и аз реших, че няма какво да губя и трябва да му кажа, че го харесвам. Направих го!!! Оттам последва гушкане, целувка и обещанието да се видим утре. Тръгнах да се прибирам към нас цялата разтреперена от вълнение и щастие .. Не вярвах, че се е случило - звъннах на най-добрия ми приятел и дори не можах да му кажа какво е станало .. просто бях адски развълнувана.
(четвъртък)На следващия ден дойде и излезнахме. Беше просто страхотно .. макар и за единия час в който бяхме заедно. Накрая ме остави пред нас и в колата аз го гушнах и му казах, че не искам да го пускам .. и нямаше, ако знаех, че това е края.
Това бяха два от най-прекрасните ми дни.

На следващия ден (петък) приятелката ми в която той беше ходил на гости имаше РД .. правеше 18 а аз глупачката отказах да отида .. просто нямах настроението за купон.
И там беше края на мойта двудневна връзка със човеко по който изгубих цяла година. Там се е видял с настоящето си гадже и от там е тръгнало всичко.

Дори не посмя да ми каже, че приключваме. Просто спря да ми звъни и да ми отговаря в скайпа. Обаче след 2-3 седмици най-накрая ми отговори .. започна да си измисля глупави причини защо било станало така, а аз му вярвах. Мислех си, че цялата вина да ме зареже е в мен. Обвинявах само себе си.
Оттам съвсем се отчаях и започнах да мисля причини защо ме заряза, и дали тръгнахме защото беше пил или найстина имаше някакво увлечение към мен. Или дали ме заряза защото е послушал мнението на майка си за мен (което не беше очароващо) .. Дали защото се притеснявах да не згафя по някакъв начин и точно заради това не се държах като себе си. Много, адски много мислих и така и не разбрах защо става всичко.
Вече беше 2009 и си мислех, че вече ми е безразличен. Знаех за новото му гадже и знаех, че е съученичка на моята приятелка. На бала им вчера знаех, че той ще е там, а също така си мислех, че не ми пука вече. Обаче когато го видях се разплаках и отидох обратно при колата. Стана ми гадно когато той се направи, че не ме видя. После обаче нямаше как да направи същия номер и беше принуден да ми каже `здрасти`. Исках да се обърна и да го напсувам .. но не успях - обичам го още.

Цялата история за минути мина пред погледа ми и се почувствах яко тъпо.

През цялото време когато се заблуждавах, че вече ми е все едно за него изпусках толкова много възможности и сравнявах всички момчета с него.

Знам , че аз съм глупачка, че пробължавам да позволявам мисълта за него да ми прецаква настроението. Но какво да направя?! ..

Това е цялата история и благодаря на всички, които я прочетоха до край и изтърпяха моята простотия. И пак казвам не търся съвет защото е късна за каквото и да било .. просто искам да изразите някакво мнение. Благодаря още веднъж!!!

edit: Сега когато си прочетох поста забелязвам, че съм го написала малко объркано .. но се надявам да разберете за какво става въпрос. И знам ,че някои от вас биха казали, че отдавам прекалено мното значение на двудневна връзка която е приклячила преди 4 месеца, но не го правя нарочно.

Aicken
05-25-2009, 11:57
щом на купончето е хванал друга за.... ясно колко му пука за теб а ти се връзваш 8)

MorningGlory
05-25-2009, 12:04
незнам какво да ти кажа :( ....цялата случка е гадна...момчето май не му е пукало за теб...щом толкова бързо те е забравил и се е лепнал за друга... :? ...продължавай напред без да му мислиш много много.. :-P :) \:D/

NeZaPoznat
05-25-2009, 12:44
Много ми се е събрало и има само един човек, който ме разбира обаче почва да ми става гадно, че го товаря с мойте глупости .. И не търся съвет просто искам да изразите някакво мнение.

Историята е следната .. края на 2007 година се запознах с едно момче - страхотен просто. В последствие започнах да се влюбвам в него и в мен имаше някаква надежда марак и мъничка, че може да се получи нещо .. Чувах какви ли не мнения - `ти луда ли си` , `заеби го виж, че не ти обръща внимание` , `никога няма да се получи между вас` и сред всичките коментари само най-добрия ми приятел ми вдъхваше надеждата да не се отказвам.. И така мина доста време в което той не знаеше за чувствата ми и не смятах и да му казвам просто защото се страхувах да не ме отблъсне. Минаха още месеци и той завърши - обеща ми, че ще се видим някой път, но така и не ми звънна. Чувствах се яко кофти през всичките тея месец!
Дойде и края на годината - декември. По стечение на обстоятелствата се оказа, че той познава моя приятелка и ще ходи у тях за да се видят с техните (приятелски семейства) .. Знаех за това и накарах приятелката ми когато той дойде да ми звънне да сляза пред входа поне да го видя (точно като някое малко детенце - обаче бях прекалено отчаяна ;D ) .. (сряда) Видяхме се макар и за 2 мин. Качих се обратно в нас и след няма и половин час ми звънна телефона видях, че той звъни и щях да полудея от радост ;D. Поговорихме си малко и той ме помоли да отида до приятелката ми за да се видим - естествено аз със скороста на светлината се облякох и изхвърчах от нас 8-) . Когато го видях забравих всичките проблеми, които имах и бях най-щастливата!!! Говорихме си в продължение на 1-2 часа и аз реших, че няма какво да губя и трябва да му кажа, че го харесвам. Направих го!!! Оттам последва гушкане, целувка и обещанието да се видим утре. Тръгнах да се прибирам към нас цялата разтреперена от вълнение и щастие .. Не вярвах, че се е случило - звъннах на най-добрия ми приятел и дори не можах да му кажа какво е станало .. просто бях адски развълнувана.
(четвъртък)На следващия ден дойде и излезнахме. Беше просто страхотно .. макар и за единия час в който бяхме заедно. Накрая ме остави пред нас и в колата аз го гушнах и му казах, че не искам да го пускам .. и нямаше, ако знаех, че това е края.
Това бяха два от най-прекрасните ми дни.

На следващия ден (петък) приятелката ми в която той беше ходил на гости имаше РД .. правеше 18 а аз глупачката отказах да отида .. просто нямах настроението за купон.
И там беше края на мойта двудневна връзка със човеко по който изгубих цяла година. Там се е видял с настоящето си гадже и от там е тръгнало всичко.

Дори не посмя да ми каже, че приключваме. Просто спря да ми звъни и да ми отговаря в скайпа. Обаче след 2-3 седмици най-накрая ми отговори .. започна да си измисля глупави причини защо било станало така, а аз му вярвах. Мислех си, че цялата вина да ме зареже е в мен. Обвинявах само себе си.
Оттам съвсем се отчаях и започнах да мисля причини защо ме заряза, и дали тръгнахме защото беше пил или найстина имаше някакво увлечение към мен. Или дали ме заряза защото е послушал мнението на майка си за мен (което не беше очароващо) .. Дали защото се притеснявах да не згафя по някакъв начин и точно заради това не се държах като себе си. Много, адски много мислих и така и не разбрах защо става всичко.
Вече беше 2009 и си мислех, че вече ми е безразличен. Знаех за новото му гадже и знаех, че е съученичка на моята приятелка. На бала им вчера знаех, че той ще е там, а също така си мислех, че не ми пука вече. Обаче когато го видях се разплаках и отидох обратно при колата. Стана ми гадно когато той се направи, че не ме видя. После обаче нямаше как да направи същия номер и беше принуден да ми каже `здрасти`. Исках да се обърна и да го напсувам .. но не успях - обичам го още.

Цялата история за минути мина пред погледа ми и се почувствах яко тъпо.

През цялото време когато се заблуждавах, че вече ми е все едно за него изпусках толкова много възможности и сравнявах всички момчета с него.

Знам , че аз съм глупачка, че пробължавам да позволявам мисълта за него да ми прецаква настроението. Но какво да направя?! ..

Това е цялата история и благодаря на всички, които я прочетоха до край и изтърпяха моята простотия. И пак казвам не търся съвет защото е късна за каквото и да било .. просто искам да изразите някакво мнение. Благодаря още веднъж!!!

edit: Сега когато си прочетох поста забелязвам, че съм го написала малко объркано .. но се надявам да разберете за какво става въпрос. И знам ,че някои от вас биха казали, че отдавам прекалено мното значение на двудневна връзка която е приклячила преди 4 месеца, но не го правя нарочно.

Никой не отказва безплатна пица ! И на мен да ми дойде някое гадже готово свалено и аз ще я опраскам за 2 дена. Кво му плащаш ?
Яд ме е че за тази една година сигурно не си забелязала една камара момчета, които те харесват. :(

Ilikeliljon
05-25-2009, 13:23
По-всичко личи, че за него май е било повече увлечение, отколкото нещо сериозно. Така че мило момиче, не се отчайвай и спри да мислиш за него. Огледай се наоколо и вероятно ще забележиш, че има момчета, които се заглеждат по теб, а и вероятно такива, които те харесват. Горе главата и продължавай напред :) :)

sladkish_14
05-25-2009, 13:40
Какво да ти кажа ?! :(
Сама знаеш в какво положение си и няма какво да се направи по - въпроса .. Проблема е там , че все още не си срещнала друг , който да изпълва цялото ти време ! Почни да търсиш други приятелства , и не избягвай купоните с извинение 'не ми е добре' , защото виждаш какво се случва ! Изпускаш много по този начин !Забавлявай се и ще видиш , че ще се намери друг , когото да обичаш повече ! А този може би някой ден ще го забравиш , но нали знаеш че спомена остава вечен !

Някъде бях чела ::: ..
Защото този който наистина те обича ,
рано или късно се връща при теб ...
Докажи на един човек ,
че можеш да живееш и без него
и той сам ще се върне ... !!!
В твоя случай не е баш така , защото едва ли те е обичал , обаче 100% знае , че си още хлътнала по него до уши /100%/ , докажи на себе си , че можеш и без него ! :wink:

Faces
05-25-2009, 14:04
Грозна работа наистина и недей да се самообвиняваш (ако още го правиш) не си виновна че той е едно леке решило да използва готовата ситуация.Дори не мога да кажа че си била с момче защото няма нищо мъжко в това да зарежеш някое момиче и да не и кажеш или пък да го кажеш по скайп или gsm.Късмет ти желая занапред просто недей да сравняваш другите момчета с него защото едва ли би искала пак да попаднеш на такъв кретен.

DevilWish
05-25-2009, 14:54
Много гадно :С Подиграл се е с чувствата ти.Има се за плейбой, който може да има всяка явно и ти му се вързваш.Трябва да му покажеш, че можеш без него и че не ти е нужен.Прекалено много си му показвала колко си влюбена, заради това се е изгубил и интереса му към теб толкова бързо.Сега му покажи ,че си силна и повече не си позволявай да плачеш ,особено като си около него някъде ;)

Slawi92
05-25-2009, 15:20
щом на купончето е хванал друга за.... ясно колко му пука за теб а ти се връзваш 8)напълно съгласен

s1NNer
05-25-2009, 20:01
Мерси на всички за мненията. ;)

mimzchet0
05-27-2009, 07:42
Здравей ,
Мисля,че просто не си заслужава да страдаш за такъв човек .. Както прочетох по-нагоре.. някой беше написал ,че не му пука .. Да,в днешно време повечето хора са така .. независимо дали са момчета или момичета... Един ден , два дена.. видят някой по-хубав или по-хубава.. и вече са забравили за човека с който са били .. И аз имах подобна история.. но мойта продължи само миналото лято .. понеже накрая се осъзнах и казах КРАЙ .. много е важно ,когато имаш волята в теб .. и си обеден,че можеш да сложиш край на всичко това... Ако ти се чете ... ще ти разкажа какво се случи с мен ..подобно е като твоето .. но не толкова дълго ...


Миналото лято се запознах с едно момче.. в началото беше много добре .. смисъл всичко си беше Ок... след това обаче той каза ... че не бил свикнал някой да го пита къде ще ходи .. Е извинявай ама ако не кажеш на приятелката си къде ще ходиш ... тогава каква е тази връзка ? ... Само преградки , целувки .. и до там .. Та така ...след това нали примирих се .. всяка събота .. когато се събирахме цялата компания .. и той се напиеше .. винаги идваше при мене .. Абсолютно винаги .. след т0ва ... аз си казах КРАЙ .. това се случваше в продължение на 3 месеца... след което тръгнах с едно друго момче.. и 3 месеца не ме е търсил .. и тем подобни ..Обаче на Великден ... пак стана същото .. питах го защо ? .. а той каза НЕЗНАМ ! .. Казах му просто да забрави , че може да прави всеки път така,когато си поиска ...

Намери силите .. и волята.. и просто си кажи .. КРАЙ , ДО ТУК БЯХ ! .. :) Успех :)

s1NNer
05-27-2009, 18:53
^ Мислех си, че имам волята да го забравя .. Но просто като го видях сякаш нещо в мене се преобърна .. сетих се колко ни беше яко макар и само два дена .. Поне си знам, че всичко беше до тук и няма да се промени!

haritov
05-27-2009, 19:04
^ Мислех си, че имам волята да го забравя .. Но просто като го видях сякаш нещо в мене се преобърна .. сетих се колко ни беше яко макар и само два дена .. Поне си знам, че всичко беше до тук и няма да се промени!
няма да го забравиш миналото е едно и то боли и неможеш да избягаш от него гледай напред това е

XxRoSxX
05-28-2009, 21:45
Мацка все едно прочетох моята история с леки изменения... Той не те заслужава.. Аз бях още по глупава и от тебе- той като видя че съм влюбена до уши и ме търсеше само когато има нужда от нещо или когато се скара с приятелите си да съм му утеха...
Просто го забрави е моят съвет.. Знам че не можеш и аз не съм го забравила но си изгубих всякакъво уважение към това момче и вече даже не поддържам връзка с него. Когато той пише ок, отговарям ,но иначе..

Но както казаха другите - огледай се има много други момчета който си умират за теб а ти не забелязваш. Успех!

skuck
05-28-2009, 23:00
авторката мога да кажа че има ебаси якия аватар, майна!
по темата - колкото и хубаво да е... има си край... пък и той е постъпил много лекомислено ..

BlueCat
05-29-2009, 14:38
Най-добрия начин да го забравиш е ако максимално се отдалечиш от него. Избягвай го. Бях в подобна ситуация и не можех да си харесам друг, защото все ги сравнявах...Но момчето заамина и всичко се подреди :)

Diggity
05-29-2009, 18:17
аз бях този който ти причини това, гинче... прости ми.

FCB
05-29-2009, 18:33
Е историята ти не е простотия.Наистина е мн гадно като се получи така

summer_mo0n
05-30-2009, 13:08
Ахх, колко познато само... само,че мойта лъжа истрая 2 седмици, през които 1 от тях е бил вече с другата ... Трябва силна воля, за да го забравиш! Аз успях ! :-)