PDA

View Full Version : Помощ !



rreeaallyy
05-25-2009, 15:02
Здравейте на всички ! От няколко дни имам един проблем , който започва найстина да ме плаши неискам да отида на генеколог все още защотото просто не обичам много , пък и както повечето ( заради родителите ми ) . Една вечер в присъница .. се събуждам и немога да заспя защото .. отдоло ме сърби ( или има нужда от натиск не мога да преценя точно ) и аз започнах да я натискам .. и леко .. " дръгна " защото просто не осъзнавах точно какво праввя тъй като много ми се спеше ! На сутринта нищо ми нямаше ! Но по - късно след .. около .. 40 минутов .. а може би 30 ) сех , станахме и .. отидохме отатъка .. при което аз започнах отново да осещам състото като онази вечер ! А е наодобно просто постояянно да се пипам ! След баня .. я погледнах и като я растворя е доста зачервена и .. пуска по малко бяло .. ! Като четох тук проблемите на други момичета и сте ги сатвали .. се спрях на ; протриване или бактери .. ! Апък и тъй като в повечето слъчай сех-а е мн бурен и .. дори много БЪРЗ ! назадна , отпред .. настрани .. по - силно .. и се чудя дали .. е по сериозно според вас .. ! Иска ми се да се консултирам първо туй като .. се надявам че ще ми помогнете :) ИИ .. друго .. имам .. :) да попитам : Значи за 1ви път го правех .. с 1 момче и изобщо нз какво става . , но не см свършвала 2рия чак след 1 месец някъде ии .. чак 20 , 30 мин след сех-а бях свършвала .. и .. 3 месеца някъде по - късно вече с сериозен при това много приятел .. :) при половение .. че .. го правим много често .. случва се дори по 2 , 3 на ден .. и съм свършвала само 1 път . И .. се чудя какъв ли е проблема .. и защо се получава така .. ! Надявам се някой да ми помогне :S Ще съм ви много благодарна !

Macallan
05-25-2009, 15:21
ти вземи се научи да пишеш първо :shock:

brokeninside13
05-25-2009, 15:29
нещо нищо не разбрах...

rreeaallyy
05-25-2009, 15:32
Еми виж кво ; Аз ще се науча , но не мисля , че има смиссъл да ми правиш забележки или каквото и да е било .. ! Аз съм помолила за помощ , а ти ми отправяш забележки за писането ! Нали като влзеш тук пише ; " Нека си помгнем заедно " тъй , че ако обичаш ...

rreeaallyy
05-25-2009, 15:41
Лошо ! Еми .. имам проблеми .. отдоло ! .. Правим често сех с приятелят ми ! От вчера някъде е мн зачервена , има бяла течност и .. лека болка и това се случва само след сех и след 30 , 40 мин ми няма нищо ! Това е ..

clever
05-26-2009, 11:09
можеш да имаш инфекция :(
нужна е консултация с лекар!
не се самолекувай
ние тук не можем да ти кажем какво да правиш
трябва преглед!

Macallan
05-26-2009, 13:13
ама ти си много хитра как искаш да ти се помогне като не разбираме какво пишеш?? Затова ти казвам да се научиш да пишеш първо :-o

Mi6inka
05-26-2009, 18:50
и аз почти нищо не разбрах ама ми прилича на някаква инфекция... ама пък ако е само след секс..няма мн логика... пфф..отивай на гинеколог, че знаеш ли ако наистина има някакъв проблем (гъбички примерно) до какви усложнения може да доведе..пък и като се притесняваш от ваще не е необходимо те да разбират....