PDA

View Full Version : Хъх май се издухвам 0.0



zero
05-25-2009, 15:08
Май нещо наистина се сдухвам :/
Понеже корема ми е космат съм решил
да го обезкосмя (без гърдите те са приятно космати)
Днеска нещо ми щукна си взех един крем за депилация
и ся се чудя дали да го използвам :D
До ся не съм се обезкосмял с такова нещо
и мисля, че е характерно само за жени :/
Дайте един съвет иии горе доло след колко ще ми изникнат
космите :?

whisp
05-25-2009, 15:13
Ми ще стане все едно си действал с бръснача :o ... демек много лошо идея. Освен ако искаш да си имаш после пуловерче от косми ... Отиди по-добре на козметик - там ще ти ги махнат с кола маска.Малко боли ама ефекта ще е по траен и в последствие ще уредеят :)

OtherDimension
05-25-2009, 15:13
ако използваш този крем вече няма да можеш да имаш избора дали да си махаш тези косми, защото ще са по-гъсти от горите по Амазонка :)

Rofl4e
05-25-2009, 15:22
кола маска или епилатор :)

zero
05-25-2009, 15:24
И ся да ги махам ли ?
БТВ: те и ся са гъсти ...
БТВ2: Аз до колкото знам уж с тия кремове
излизали космите по-меки и не толкова гъсти :/
Аз да ида на козметик 0.0 0.0 0.0 това е лудост :D
Срам ме е :D
Мен ме е срам с крема вие на козметик ще ме водите :Д

sexa_na_kompleksa
05-25-2009, 15:25
Аз бих те посъветвала да не ги махаш. Обезкосмяването си е типична женска процедура. Както бръсненето на брадата при мъжете..
Но все пак ако решиш - щом казваш, че са ти много гъсти, махни ги с крема и като пораснат започни да ходиш на кола маска. Като си направиш десетина пъти ще уредеят и изтънеят.

zero
05-25-2009, 15:33
Давайте тогава още мнения дали да ги махам или не :D
БТВ: Мисля да ги махна само за лятото 0.0

Dundy
05-25-2009, 15:49
Давайте тогава още мнения дали да ги махам или не :D
БТВ: Мисля да ги махна само за лятото 0.0
абе човек не разбра ли-НЕ ги махай защото после ще изникнат много по-гадни и ше тряа всеки ден да ги махаш.Няма от какво да се притесняваш от козметика и ако наистина искаш да ги махнеш това е най-добрия вариант

Pepincetyy
05-25-2009, 16:37
Ако решиш да ги махаш най-добре кола-маска или епилатор.

JoroKaulitz
05-25-2009, 16:48
тва е гейско

lipstik
05-25-2009, 16:56
Ако са ти наистина много ги махни.От нашия клас има един,които има косми там и веднъж като му се видяха беше ужасяваща гледка...

mArMaLaDkA
05-25-2009, 17:17
^ Уаау, наистина ли? Не думай! :?

Абе, мъж е това. Ти ако си очаквала да е като бебешко дупе, няма как да стане. Мъжете с това се отличават- гъсти косми по краката, ръцете и гърдите, брада и махало, широки рамене и т.н. Не стига, че вече кичури си правят, доскоро имаше тема дали да си махат брадата с кола маска, сега остана освен космите на краката и ръцете, ами и на гърдите и там, нея област, да махат всичко.

Аз лично не мисля, че трябва да си махаш космите там. Не вярвам да е чак толкова фрапантно. Последната дума е твоя.

zero
05-25-2009, 17:17
Ако са ти наистина много ги махни.От нашия клас има един,които има косми там и веднъж като му се видяха беше ужасяваща гледка...
Зависи какво разбираш под много :D
Над 1.5 см и под 2 см са :D И не са на много рядко:D :D :D


^ Уаау, наистина ли? Не думай! :?

Абе, мъж е това. Ти ако си очаквала да е като бебешко дупе, няма как да стане. Мъжете с това се отличават- гъсти косми по краката, ръцете и гърдите, брада и махало, широки рамене и т.н. Не стига, че вече кичури си правят, доскоро имаше тема дали да си махат брадата с кола маска, сега остана освен космите на краката и ръцете, ами и на гърдите и там, нея област, да махат всичко.

Аз лично не мисля, че трябва да си махаш космите там. Не вярвам да е чак толкова фрапантно. Последната дума е твоя.
На гърдите ги оставям, но на корема :?

Nadelina
05-25-2009, 17:27
Давайте тогава още мнения дали да ги махам или не :D
БТВ: Мисля да ги махна само за лятото 0.0
абе човек не разбра ли-НЕ ги махай защото после ще изникнат много по-гадни и ше тряа всеки ден да ги махаш.Няма от какво да се притесняваш от козметика и ако наистина искаш да ги махнеш това е най-добрия вариант
Не! Никога няма да станат по-големи от тия, които има в момента. Какво...мислиш, че космите като се махнат веднъж и айде после руно ти става, още по-малко пък с крем. Бръсна си краката от години и не съм забелязала да стават огромни, дебели и гъсти.

zero
05-25-2009, 17:33
Давайте тогава още мнения дали да ги махам или не :D
БТВ: Мисля да ги махна само за лятото 0.0
абе човек не разбра ли-НЕ ги махай защото после ще изникнат много по-гадни и ше тряа всеки ден да ги махаш.Няма от какво да се притесняваш от козметика и ако наистина искаш да ги махнеш това е най-добрия вариант
Не! Никога няма да станат по-големи от тия, които има в момента. Какво...мислиш, че космите като се махнат веднъж и айде после руно ти става, още по-малко пък с крем. Бръсна си краката от години и не съм забелязала да стават огромни, дебели и гъсти.
Ей тва е надъхващ отговор :-)
Утре ще ги махна :evil: \:D/ =; :---) :smt011 =D>