PDA

View Full Version : Съвети за първия път !



sladyrche
05-25-2009, 15:11
Здравейте, аз съм на 16 год и имам голям проблем.След 1 седмица се очертава купонче на което ще ходи и едно момче което аз наистина мнооогоо харесвам, знаете как става няколко водки ии вече сме в леглото.Та въпроса ми е какво да направя за да го впечатля защото съм девствена и нямам особенно голям опит.Наистина много се притеснявам и ако ми дадете няколко съвета ще съм ви изключително благодарна.Предварително се извинявам за повторението на темата. :)

Macallan
05-25-2009, 15:17
ти явно и на купон ще си за сефте ... запознайте се излезте няколко пъти пък тогава се праскайте на спокойствие :-o

Thunder01
05-25-2009, 15:18
ти явно и на купон ще си за сефте ... запознайте се излезте няколко пъти пък тогава се праскайте на спокойствие :-o

+1

sladyrche
05-25-2009, 15:23
значи ние с това момче се познаваме излизали сме заедно обаче той на няколко пъти ми е показвал че иска нещо повече и за това исках няколко съвета :)

Macallan
05-25-2009, 15:28
ем говори с него на тази тема де ... "големи" хора сте. Отивате у вас или у тях няма значение важното да сте сами даваш му да си топне чурката и готово...ако питаш за самия секс - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492 . Крайно време е да започнете да четете проклетата тема.

n0thing
05-25-2009, 15:48
Отивате в някой храст и давай :P

Punisherrr
05-25-2009, 16:25
''няколко водки и вече сме в леглото'' ''девствена съм'' ...

е тва е то... пълна мизерщина ей... :(

blqhs
05-25-2009, 17:17
кофти работа, като за първи път!!! защо трябва да си пияна за да спиш с него ...същото важи и за него !! като иска повече да се постарае повече .Явно не сте гаджета ,щом казваш че го харесваш и сте излизали няколко пъти ... повод за секс винаги може да се намери ... ама като за първи път - DRUNK! :? :? :? :?

lifelesscorpse
05-25-2009, 17:32
Девствена,с едно момче,купон,алкохол,ПЪРВИ ПЪТ... :? :o Мисля,че за 16 годишна си много,ама много зле.Разбирам да беше по-малка,но...както и да е де.Няма да те упреквам,защото не си виновна ти.Аз ти предлагам да се опознаете маааааалко по-добре с въпросното момче,да разбереш наистина що за човек е и заслужава ли си да се отдадеш за ПЪРВИ ПЪТ на него и защо.Ако след това мислиш,че си струва-направи го с него.Айде успех!!!...

soul1199
05-25-2009, 17:35
нз оба4е,моята престава за 1-вия път е доста разли4на от твоята,аз бих искала не6о романти4но,а не да се напия и опа,и ако не си сиг.дали е той 4овека недей,колкото и да го хар.,а мом4ето може би иска срз връзка,а не само секс,6от ти нали каз,4е сте говорили,нз ти си ре6ава6,аз ли4но не бих :)

hamacs563
05-25-2009, 18:41
я ми пиши на ЛС ;)

sladyrche
05-26-2009, 18:52
значии с това момче се познаваме от 3 год близо ии може да се каже че го познавам много добре не е като да сме непознати един на друг .. аа по повод това което казахте че не е добре да съм пияна - аз не това имах предвид просто 1-2 водки за да се отпусна малко но в никакъв случай и пияна : ))

blqhs
05-26-2009, 19:03
хмм познавате се от 3 години ,а ти го харесваш от колко ??? краката лесно можеш да ги отвориш и той да ти го набута ... ама моме първи път ти е ... що не почнете на излизате малко по-сериозно , лигавете се малко и после му пусни ... на някой др. купон ... щото ако не сте гаджета ще почне да се хвали ... :) :)

Hilary_
05-26-2009, 20:07
Здравейте, аз съм на 16 год и имам голям проблем.След 1 седмица се очертава купонче на което ще ходи и едно момче което аз наистина мнооогоо харесвам, знаете как става няколко водки ии вече сме в леглото.Та въпроса ми е какво да направя за да го впечатля защото съм девствена и нямам особенно голям опит.Наистина много се притеснявам и ако ми дадете няколко съвета ще съм ви изключително благодарна.Предварително се извинявам за повторението на темата. :)
... Интересно как стаа тоя номер ... щото при мен все още не е станал... :? А за останалото как да го впечатлиш... миии тъпо е да преспиш с някво си там момче, което ти харесваш, а то тебе може просто като поредната да си те мине... и все пак тва е мое мнение... :?

sladyrche
05-26-2009, 20:17
амии още щом се запознахме просто ми се завртя главт по него .. от други хора съм чувала че той също има големи симпатии към мен ии дори нещо повече .. от друга страна той не е такова момче да си ме мине за поредната бройка ии за това исках да чуя ии някой друг съвет от други по големи ии опитни от мен : )