PDA

View Full Version : Да й се сърдя ли?



LeDa
05-25-2009, 15:25
kkk

LittlePrincess
05-25-2009, 15:49
Няма смисъл да и се сърдиш все още. Ако нещо стане и се обърне срещу тебе чак тогава. И на мен една страшно добра приятелка беше скарана с друга моя приятелка, но това не се е месило в отношенията ми с тях двете поотделно.

blackvelvet
05-25-2009, 15:57
Това не трябва да ти влияе.Пази си отношенията с нея и ако случайно се обърне срещу теб...тогава му мисли. ;)

Boyman
05-25-2009, 16:22
Най-добре говори с твоето момиче да не се събира повече с компанията на врага ти, защото по този начин 1 ден може да се случи така, че да се обърне срещу теб. Не чакай така! Направи нещо и я откъсни от лошата компания! :(

mishkaa
05-27-2009, 14:15
Нали знаеш че трябва да си приятел с врага :)

sm_95
05-27-2009, 14:52
Моето мнение е че от сръдни полза няма. Опитайте се да седнете и да си поговорите, обясни и че това че движи с другото момиче те обижда и т.н. ако ти е приятелка ще те послуша и ще измислите решението. Напомни и че тва друото момиче /твоя браг/ може да и съсдаде много проблеми и т.н. когато започнете да говори думите ще си дойдат сами :) айде успех :)

П.П. на колко си години?

LiRRRa
05-27-2009, 14:56
Поговори сериозно с нея и й дай ясно обяснение защо точно ти е враг, за да разбере, че не е хубаво да си има работа с нея... От друга страна й дай да разбере, че не може да е приятелка и с двете ви.Този, който е приятел на всички, не е приятел на никой.

MP
05-27-2009, 15:12
Детска работа.По-добре вземи и ти да се сдобриш с въпросния "враг".

reni7o0o
05-27-2009, 15:50
Няма смисъл да и се сърдиш все още. Ако нещо стане и се обърне срещу тебе чак тогава. И на мен една страшно добра приятелка беше скарана с друга моя приятелка, но това не се е месило в отношенията ми с тях двете поотделно.
Ама едната ако се окаже завистлива кучка и иска да покаже на другата че може да има повече приятели накрая и ти го изяждаш. А направих всичко възможно да ги помиря ама не и не. :-x

TheGirlNextDoor
05-27-2009, 15:53
ама ти кво искаш ся..да и определяш приятелите ли?..ми тя може да си прави каквото иска..това,че сте приятелки не значи,че е вързана за теб :-o

sm_95
05-27-2009, 16:23
ама ти кво искаш ся..да и определяш приятелите ли?..ми тя може да си прави каквото иска..това,че сте приятелки не значи,че е вързана за теб :-o

и какво от това че не е вързана за нея? това не значи че може да се сприятелява с най-големите и врагово. Била съм на мястото LeDa и знам как се чувства

mArMaLaDkA
05-27-2009, 17:30
"Един от най-големите ми врагове" вика. :lol: Купила си е
като твоята блуза, сбили сте се за момче, едната казала, че другата е тъпа и така сте станали "врагове", нали?

'Що не пораснеш? На бас, че за пълни глупости сте се скарали и сега само драматизираш.


..Обаче въпросът е че с въпросния "враг" сме в ужасни отношения и всъщност те се запознаха когато бфф-ту ми дойде с групичка момичета да се разправя с нея,за да ме остави намира..

Викаш, големи приятелки станаха, когато уж приятелката ти е отишла да те защитава(ще се направя на ударена за оная част с доведената групичка приятелки) ? Ако някой гледа така буквално на нещата, би си помислил, че приятелката ти изобщо не държи на теб, а всъщност нещата не са толкова прозрачни. Просто тя е намерила общ език и общи интереси с другото момиче и в това няма нищо лошо, защото най-вероятно предположението ми е вярно. Съветвам те да приключите с детските истории и да вземете да се сдобрите, а не да се делите. Относно коментарите в сайтовете: отново ще го кажа: порасни! В тея сайтове целувчици, сърчица и т.н. под път и над път. Нямат стойност и вече по навик сякаш се пишат. Опитай се да бъдеш приятелка с другото момиче и с "бфф-ту" ти, но дори и да не успееш, не се сърди за глупости и не зарязвай приятелката си. Ако видиш обаче, че те зарязва и унижава, заради другото момиче и не ти обръща и грам внимание- биеш й шута.

TheGirlNextDoor
05-27-2009, 19:28
ама ти кво искаш ся..да и определяш приятелите ли?..ми тя може да си прави каквото иска..това,че сте приятелки не значи,че е вързана за теб :-o

и какво от това че не е вързана за нея? това не значи че може да се сприятелява с най-големите и врагово. Била съм на мястото LeDa и знам как се чувства

и аз съм била ; ))

но да не забравяме,че всеки има мълното право да се сприятелява с когото си поиска.Кво е виновно момичето,че авторката и въпростият "враг" не се харесват.. :-o

LizZz
05-28-2009, 13:14
лелей... :lol:

Infinity
05-28-2009, 13:39
Поговори сериозно с нея и й дай ясно обяснение защо точно ти е враг, за да разбере, че не е хубаво да си има работа с нея... От друга страна й дай да разбере, че не може да е приятелка и с двете ви.Този, който е приятел на всички, не е приятел на никой.

crazymm
05-28-2009, 15:58
Бъди подготвена, може да се обърне срещу теб.. ;)

sm_95
05-29-2009, 17:07
ама ти кво искаш ся..да и определяш приятелите ли?..ми тя може да си прави каквото иска..това,че сте приятелки не значи,че е вързана за теб :-o

и какво от това че не е вързана за нея? това не значи че може да се сприятелява с най-големите и врагово. Била съм на мястото LeDa и знам как се чувства

и аз съм била ; ))

но да не забравяме,че всеки има мълното право да се сприятелява с когото си поиска.Кво е виновно момичето,че авторката и въпростият "враг" не се харесват.. :-o

да естествено че не е винивна и че всеки има правото да се сприятелява с когото си иска, просто ако наистина проблема между леда и врага е сериозен а не някое момче или блуза е това което е направила въпросната приятелка може да се изтълкува като предателство.
към авторката пак ти казвам да поговориш с нея (че може и с враа да се сприятелиш)

hrisa96
05-30-2009, 10:29
Не мисля че има причина да и се сърдиш всеки има право да избира приятелите си. Въпросът е тяхното приятелство да засегне вашето :) ако пък се чувстваш пренебрегната от твоята БФ мисля че трябва да си поговорите сериозно :)

hisy
05-30-2009, 13:44
Това не трябва да ти влияе.Пази си отношенията с нея и ако случайно се обърне срещу теб...тогава му мисли. ;) +1

LetTheMusicTalks
05-30-2009, 15:03
Няма смисъл да и се сърдиш все още. Ако нещо стане и се обърне срещу тебе чак тогава. И на мен една страшно добра приятелка беше скарана с друга моя приятелка, но това не се е месило в отношенията ми с тях двете поотделно.
+1

nefchi_bs
05-30-2009, 17:50
Ъ...Да пия ли сок или не?Вие как мислите?

LeDa
05-30-2009, 17:52
Ъ...Да пия ли сок или не?Вие как мислите?
Пий... :) :P :D