PDA

View Full Version : ЯКО



2beornot2be
05-25-2009, 16:01
КАТО ГОВОРИМ ЗА ЛЮБОВ :D ЗА ИЛИ ПРОТИВ СМЪРТНОТО НАКАЗАНИЕ СТЕ :D И ЗАЩО ??? хехехехехехе Казвайте?

Faces
05-25-2009, 16:09
Аз съм за просто изнасилвачи,педофили и убийци на ел. стола газовата камера ако щеш и на бесилото.Такива нямат място на тая земя а не да ми се измъкват с това че психически не били добре смърт и това е това са хора които съсипват човешки животи и единственото което заслужават е смърт :x

cherubic
05-25-2009, 16:11
Ах, тази лигня ще ви погуби 8-) .
Ще се опитам да го издокарам малко по-сериозо....
Та, смятам, че ако си убил човек или си извършил някакво престъпление, което е необратимо, би трябвало да се наложи такова смъртно наказание. :-o

lpfc1936
05-25-2009, 16:13
Смърт! Без милост.Какво посадиш това ще жънеш.

В България няма място за такива изнасилвачи и скапаняци и т.н. СМЪРТ! :o

CheriHool
05-25-2009, 16:15
зависи към коя религия принадлежите. :D

elsy
05-25-2009, 16:31
Зависи. :? :? :?

soul1199
05-25-2009, 16:36
Аз съм за просто изнасилвачи,педофили и убийци на ел. стола газовата камера ако щеш и на бесилото.Такива нямат място на тая земя а не да ми се измъкват с това че психически не били добре смърт и това е това са хора които съсипват човешки животи и единственото което заслужават е смърт :x

AFT
05-25-2009, 18:10
То хубаво да умират педофили и убийци, ама представете си, че сте убили грешния човек, че сте погубили още един живот? Тогава какво правим? (: Пък и никой няма право да решава кой да умре и кой да живее. Против смъртната присъда, за доживотната. (:

padnaloblak
05-25-2009, 18:21
1. да убиваш е грях ... щом някой е убиец .. да му наложиш смъртна присъда означава да станеш като него... никой не може да реши кой да живее и кой не !
2. ако някой извърши нещо като горе посочените престъпления да го убиеш би било много мило! аз бих ги оставил живи затворени в някоя килия и храна и вода колкото да не умрат и така 100 години!!! за да се мъчат възможно най-дълго

yozii
05-25-2009, 18:42
1. да убиваш е грях ... щом някой е убиец .. да му наложиш смъртна присъда означава да станеш като него... никой не може да реши кой да живее и кой не !
2. ако някой извърши нещо като горе посочените престъпления да го убиеш би било много мило! аз бих ги оставил живи затворени в някоя килия и храна и вода колкото да не умрат и така 100 години!!! за да се мъчат възможно най-дълго

Напълно съгласна ...

Hilary_
05-25-2009, 18:46
аз съм за да ти отрежа .... пък незнам за друго ... :x :? :?

Nik4o_Spain
05-25-2009, 18:51
Za6to ne zadavate umni temi ami samo guposti govorite ne moga da razbera eto tova e zaguba na vreme koeto pravite.

vampirekiss
05-25-2009, 18:57
Зависи от провинението.Като цяло обаче мисля,че може би е добра алтернатива.Има създания (защото това не може да са хора),които просто не заслужават втори шанс.Има толкова жестоки убийства,за които на извършителите и тряпането им е малко.

Python5
05-25-2009, 22:17
1. да убиваш е грях ... щом някой е убиец .. да му наложиш смъртна присъда означава да станеш като него... никой не може да реши кой да живее и кой не !
2. ако някой извърши нещо като горе посочените престъпления да го убиеш би било много мило! аз бих ги оставил живи затворени в някоя килия и храна и вода колкото да не умрат и така 100 години!!! за да се мъчат възможно най-дълго

Макар да си на прав път, има още много да дълбаеш в тази посока докато стигнеш до някаква истина. ;)