PDA

View Full Version : ...Останах без приятелки...



yozii
05-25-2009, 17:54
...

Hilary_
05-25-2009, 17:57
Майната им...заеби ги всички ... и аз нямам ама кво ми пука... :D :D :D

miss_asi
05-25-2009, 17:59
Защо не се опиташ да обясниш ситуацията?!?Щом приятелката ти разбере,че ти няяш нищо със него ще се разберете.

sladur4etyYy
05-25-2009, 18:00
хаха, остави ги засега, ще им мине. поговори с момичето, което е плакало и му обясни как точно стоят нещата. ако почне да се прави на интересна- пътяяя.. :? ти не си виновна за нищо.

sladkish_14
05-25-2009, 18:02
Hilary_ аз ще ти стана приятелка :-)
Колкото до темата - ми седнете и се изяснете , като хората , а не като пикли ?! За какво да ти се сърди , като нищо не си направила ? Защо да ти се сърди , като тя го е отблъснала и даже не ти е казала , че го харесва :? АЗ ако съм на твое място , чесно казвам ти ще й тегля майната пикла ! На 14 ли сте ?
Кажи й това , което каза и на нас и я успокой , че не го харесваш и си е само нейн :?

yozii
05-25-2009, 18:03
Защо не се опиташ да обясниш ситуацията?!?Щом приятелката ти разбере,че ти няяш нищо със него ще се разберете.

...

miss_asi
05-25-2009, 18:05
Аве заебете го тоя скайп! :? тряя да си говорите на 4 очи иначе няя да стане според мен.Ако пък толкова не иска да прочете хронологията,изпечати я и й я прочети ти.Много тъпо се държи това момиче според мене :o са в крайна сметка не е център на света!

sladur4etyYy
05-25-2009, 18:06
Защо не се опиташ да обясниш ситуацията?!?Щом приятелката ти разбере,че ти няяш нищо със него ще се разберете.

Обясних и даже и пратих хронологията,какво сме си писали с онуй момче,обаче тя не ми вярва и каза че няма да прочета хронологията за нищо на света.

:razz: нямало да прочете хронологията за нищо на света... лигла! я я остави и не я търси. пфф..

yozii
05-25-2009, 18:07
Hilary_ аз ще ти стана приятелка :-)
Колкото до темата - ми седнете и се изяснете , като хората , а не като пикли ?! За какво да ти се сърди , като нищо не си направила ? Защо да ти се сърди , като тя го е отблъснала и даже не ти е казала , че го харесва :? АЗ ако съм на твое място , чесно казвам ти ще й тегля майната пикла ! На 14 ли сте ?
Кажи й това , което каза и на нас и я успокой , че не го харесваш и си е само нейн :?

Имаш прекрасно 6-то чувство.На 14 сме.Казах и същите неща обаче тя продължава да ми натяква за него.
П.П. Тя ми беше казала,че той и е предложил но не ми е казала,че го обича...

sladkish_14
05-25-2009, 18:12
^ Повярвай ми , чак сега когато е видяла , че той може да е с друго момиче е решила , че го обича !
+ това , това момиче си се оказала ти и сега те мрази , направо сигурно те презира , защото си й го отмъкнала ..
Направо много се ядосвам така , като без да знае те обвинява и не иска да приеме истината , на всичкото отгоре и другата ти приятелка настроива така !
Внушава си сама глупости ! Знам , че няма как да й го избиеш и аз в момента съм в някаква такава ситуация нищо , че сме на по 16 -17 :? ..
Направо й прати линк към темата тука в тийнпроблем.нет .. Може да се заинтересува и да го прочете .. Аз веднъж бях така направила и след това ми се извини въпросното момиче , обаче не трябваше да и се моля , докато го направи :?

AFT
05-25-2009, 18:21
Ох, деца, научете се да разговаряте за тея неща (НЕ ПО СКАЙП), вместо да ревете и т.н.. Излезте заедно и се разберете. Кажи на едната, че не харесваш онова момче и си се опитвала да го разкараш, нищо не сте правили и нямаш намерение да правиш с него. А другата не ти е споменала за реването на първата, защото може би е мислила, че първата не иска да знаеш, че е плакала or smth. Не се карайте, а съвсем цивилизовано си изяснете нещата. Нали сте приятелки, не бива да си разваляте приятелството заради някво смотано момче и/или тъпи недоразумения.

Faces
05-25-2009, 18:25
Имаш ебати заблудените приятелки честно :D отрязала го ама не знае що питаш другата нещо си държала си и сметка заеби ахахах това не са приятелки вярвай ми ;)

Whyniser
05-25-2009, 18:26
Кажи й какво мислиш.Пък,ако нещо се не се разберете - адиос . Притребвали са ти хора.Затова и аз нямам истински приятели , само позьори/ки,интриганти/ки и т.н.

DevilWish
05-25-2009, 18:37
Обесни на това момиче, че не го харесваш този и тя може да си го взима.А другата ще се прави прави и ще й мине ;)

smileforyou12
05-25-2009, 18:39
тцтц при положение че нищо не си правила се сърди :-o

experiment_m
05-25-2009, 18:42
Не бъркайте думата приятел с познат. Съмнява ме това да са ти приятелки. По-скоро са ти компанията, с която си заедно през повечето време. А и въпросната ти приятелка, защо не ти е споделила по-рано, че си е харесала това момче. Ти да не си ясновидец, че да знаеш? Сега ти прави истории, като малко дете, което е хвърлило грозната играчка и в момента, в който някой вземе играчката идва да ти я дърпа и ти циври. Като искаш се опитай да се сдобрил с "приятелките" си, но по-скоро ако ти е харесало момчето - по-добре почни да си излизаш с него.

yozii
05-25-2009, 18:44
Изобщо не го харесвам.С него не може да бъдем нш повече от приятели ...

Hilary_
05-25-2009, 18:46
Hilary_ аз ще ти стана приятелка :-)
... ахаха миии добре... :D :D :-) Няма лошо...колкото повече ... толкова по ... интересно... :grin: :grin: :D

smileforyou12
05-25-2009, 18:48
сякаш и е изневерил с теб :lol:

vampirekiss
05-25-2009, 18:53
Ако питаш мене ще й дойде акъла и ще осъзнае,че нищо не е станало.Дай им време.Всеки си има кофти моменти + това може приятелката ти да си е такъв характер(ти си знаеш за това нещо)

yozii
05-25-2009, 19:01
Едната си писала на скайпа:офф,писна ми вече,другата беше писала:приятелки-предателки и таквиз...и на мен ми писна обаче засега ще си мълча докато им дойде акъла...

lifelesscorpse
05-25-2009, 19:45
Мога само да кажа...ХОРА!В ЕБАТИ ФИЛМИТЕ СЕ ВКАРВАТЕ!...Тези въпросните две момичета не са ти никакви приятелки,а просто познати.Правете разлика мамка му.Заебаваш ги веднага и точка по въпроса.Та ти да не си гадателка,за да знаеш винаги кой кого и защо харесва??Стига глупости.И двете са...нямам думи.както и да е...Прави си изводите...

moneycomeme
05-25-2009, 21:12
Yozzi,нямаме оправия ние момичетата,едно ще ти кажа съташно малко са изключенията на истинските женски приятелства...

TheGirlNextDoor
05-25-2009, 21:15
абе остави ги да им мине..не се занимавай с глупости : ))

hamacs563
05-25-2009, 22:06
Защо не се опиташ да обясниш ситуацията?!?Щом приятелката ти разбере,че ти няяш нищо със него ще се разберете. Обясни ако не стане заеби ги ще срешнеш много нови и интересни хора ;)

ani88
05-25-2009, 23:14
Мила от такива "приятелки" всяко едно момиче си е патило,просто да не ти пука .Продължи живота си смело напред !Щом е допуснало това момиче едно момче да застане между вас значи никога не ти е била истинска приятелка.Дано срещне истински приятели!

LiveFlower
05-26-2009, 00:14
Пикае ми се, 'ма ме мързи да ходя до тоалетната

yozii
05-26-2009, 14:22
Ми...неска я изпитаха по биология и аз и подсказах и след часа тя дойде и ме прегърна... :)

bloodylips
05-26-2009, 15:29
аз не виждам някаква причина да ти се сърди ти не си виновна че тва момче те е харесало абе я ги заеби тия то тва не може да са ти приятелки що не се сърди оная на момчето че е почнало да те зарибява ми се сърди на теб пффф според мен просто няма смисал от такива приятелки по добре сама отколкото с такива

NeZaPoznat
05-27-2009, 08:51
Чк са малко. Начи той и предложл пък тя му отказала и сега те мрази щото той ти предложил на теб а ти си му отказала а тя те ревнува че той ти е предложил на теб след като тя му е отказала и ти си го разкарала защото той не и е предложил не нея след като ти си му отказала .... :shock: :shock: :shock: :shock: Мноу лошу :D

Dollystar
05-27-2009, 11:14
Явно просто не са ти приятелки, по-добре за теб че е станло така за да разбереш какви предателки са. Аз съм имала моменти в които не съм излизала със седмици, зашото не е имало с кой, но сичко се променя и си идва на мястото :lol:

xXxMixXx
05-27-2009, 11:20
хаха, остави ги засега, ще им мине. поговори с момичето, което е плакало и му обясни как точно стоят нещата. ако почне да се прави на интересна- пътяяя.. :? ти не си виновна за нищо.

8)

FancyGirl
05-27-2009, 11:49
БАСИ ТЪПИТЕ КИФЛИ..
БАСИ ТЪПИЯ СЮЖЕТ..

BlueFace
05-27-2009, 13:17
Сори че ти го казвам ама си нямала приятелки....Истинските приятели няма да ти държат сметка кого харесваш или да ти се сърдят за дреболии....Как може като тя го е отрязала вече да ти се сърди защото ти си се зарибявала с него.Ама светът е пълен с шматки какво да се прави... Заебавай ги и толкова.Това не са истински приятели! ;]

alkoxolizmo_0
05-27-2009, 15:54
намери си други приятелки