PDA

View Full Version : .................



Letcher
05-25-2009, 21:33
NeNoRMaLNiKa - обиди към модератори и изключително грозни обиди за пикане по гробове и такива подобни към потребителКи на форума. На всичкото отгоре си позволява да ми напише нагло ЛС и да ми държи сметка за каквото и да било.

machok тука вече прекали приятелю! Не се опитвай да заблудиш потребителите.БАН ЗАСЛУЖАВАТ И ДРУГИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ КОИТО СЕ ОСРАХА ДА МЕ ПСУВАТ НАЛИ ?!?!?! ЗАЩО НЕ ГИ БАННА И ТЯХ ?!?!?!?!? Това за пикането на гробовете го написах да,но виж преди това какво на мене ми написа една курва на която нищо не и беше казано:


ненормалника, ти си се кефи на кръчмите и дискотеките и си вони на недоразвит пейзан колкото искаш
само внимавай докато въртиш поредния як кючек, да не си набодеш мембранката на някой остър ръб, че ще има да ти събират цитоплазмичката с лъжица

За това какво ще кажеш ми е чудно? Можеше веднага да предупредиш потребителката че при още една обида и изхвърча както предупреди мене нали? Защо не го направи?! ТОВА МЕ ПРОВОКИРА ПРЕДИ ТОВА НЕ БЯХ КАЗАЛ НИТО ЕДНА ОБИДА ДОРИ НЕЩО ОСТРО !!! Значи мене могат да ме обиждат и като река да отговоря и ме банваш? Аз като потребител на форума мога да ти държа сметка тъи като ти си админ! Ти трябва да решаваш проблемите безпристрастно а не го правиш! MakeMeLaugh твоята подлога си позволи също да ме обиди без причина - на него също не му беше казано нищо! Защо?! И той като модератор не се държа безпристрастно ами ме нападна.Не целя да докажа нещо просто исках да се знае истината що за човек си и как обичаш да гледаш сеири като многократно ти писах ЛС да заключиш темата за да не продължаваме да се обиждаме с останалите потребители.Върха беше тая вечер като съвсем кротко те попитах няма ли да сложиш край на целия този цирк в оная тема и ти ми сложи бан заради това?!?!??!?!??!?!?! Искренно ви пожелавам всичко най-лошо на света на тебе,на MakeMeLaugh,на neocide и на шопара Vichko0o!!! Аре трии ми и тази регистрация защото не ми се занимава с толкова жалки хора,ще си умрете подли и дано на оня свят да нямате мира заради наглоста си...

machoka
05-25-2009, 22:02
Мерси, подобно, беше ми приятно.