PDA

View Full Version : Как да разбера дали съм бременна



hypnose
05-26-2009, 08:25
Здравейте. Една приятелка ми каза, че 1-2 дена след като сме правили секс може да проверя дали съм бременна ако пишкам в една чаша и вътре сложа аналгин.Ако почне да кипи значи си бременна, ако не значи нищо ти няма!? Някой провал ли е това или да знае дали наистина е вярно?

lpfc1936
05-26-2009, 08:27
Здравейте. Една приятелка ми каза, че 1-2 дена след като сме правили секс може да проверя дали съм бременна ако пишкам в една чаша и вътре сложа аналгин.Ако почне да кипи значи си бременна, ако не значи нищо ти няма!? Някой провал ли е това или да знае дали наистина е вярно?
Кви са тези глупости.Има си тестове за бременност.Иди до най-близката аптика и си купи тест 8) Май май ще ставаш майка А ? :P

hypnose
05-26-2009, 08:33
Тестът не е вълшебна пръчича за да покаже на другия ден след като сте правили секс дали си бременна :D
С приятеля ми понякога го праим без презерватив, но без да свършва в мен, а не искам всеки път да пия escapelle

VerryBerry
05-26-2009, 08:41
тестът се прави когато ти закъснее цикъла с няколко дни,и да-отчита бременност (за Шурчек,на кутийката пишеше, ако не бъркам 99%)

adrrianna
05-26-2009, 08:41
Не вярвам това с аналгина да е вярно :?
Ако имаш сериозни съмнения щеш-нещеш пий ескапел...
А защо го правите без да се пазите :(

plmn
05-26-2009, 08:46
с тест

dembi
05-26-2009, 08:59
дреавните египтяни са правили тестовете за бременност с торбичка, пълна с ечемик и друга с ръж. Жената пикае отгоре и ако поникне, значи е бременна. Ако е поникне ръжта, значи е момче, а ако е ечемик - момиче... или беше обратното


тука няма shit

па ти ако искаш 6 аналгина сложи, те хората са го измислили.

що не пиеш Ясмин или нещо от рода, че и цикъла ще ти преминава по-безболезнено

Nadelina
05-26-2009, 09:03
Каква връзка има пикочния канал с половата система? Не вярвам изобщо да е истина!

MarkKnight
05-26-2009, 09:21
Какви аналгини бе , тествай се със жаба че е по сигурно :lol:
Ето това е решението на твоя въпрос
http://unicoms.eu/images/products/p_10.jpg

Takezo
05-26-2009, 09:47
Sure Check \:D/

Bobs
05-26-2009, 10:21
ама ако не се лъжа теста отчита чак след седмия ден след половия акт така че трябва да се изчака
а ако има някакви сериозни съмнения пиеш ескапел и тва е

а тва с аналгина ми звучи като поредната простотия просто :D :D :D

n0thing
05-26-2009, 10:48
Sure Check \:D/

Extremescream
05-26-2009, 10:54
Тестът не е вълшебна пръчича за да покаже на другия ден след като сте правили секс дали си бременна :D
С приятеля ми понякога го праим без презерватив, но без да свършва в мен, а не искам всеки път да пия escapelle

Да,не е пръчица,значи ще чакаш една седмица,за което си си виновна сама.
Ми правете го с кондом всеки път и няма да ти се налага да пиеш ескапел или да търсиш бабини рецепти...Толкова ли е трудно да се слага кондом?? :?

kris4ann
05-26-2009, 10:57
Какви аналгини бе , тествай се със жаба че е по сигурно :lol:
Ето това е решението на твоя въпрос
http://unicoms.eu/images/products/p_10.jpg
Правилно :)

Ecstasy
05-26-2009, 11:50
Здравейте. Една приятелка ми каза, че 1-2 дена след като сме правили секс може да проверя дали съм бременна ако пишкам в една чаша и вътре сложа аналгин.Ако почне да кипи значи си бременна, ако не значи нищо ти няма!? Някой провал ли е това или да знае дали наистина е вярно?

Ако беше вярно, хапчета като постинор дуо и ескапел нямаше да са необходими. :D

mahoni
05-26-2009, 12:42
единственият начин да разбереш е теста.Можеш да го направиш ден след закъснението или 14 дни след половия акт.Когато жената забременее започва да отделяля хормона hCG в по големи количества именно това отчита теста.Това с аналгина е глупост.

silityyy
10-30-2010, 19:43
базикайте се за аналгина,но пробвайте да ведете дали е така и от личен опит знам,че помага.преди като не е имало напреднала медицина бабите ви да не да са пиели ескапел...

beboslava
10-31-2010, 05:55
Тестът не е вълшебна пръчича за да покаже на другия ден след като сте правили секс дали си бременна :D
С приятеля ми понякога го праим без презерватив, но без да свършва в мен, а не искам всеки път да пия escapelle
Даа теста не е вълшебен, но явно ти имаш вълшебно аналгинче :grin:
Ейй ама ме изумявате с тия теми! Кой ти каза,че щом не свършва в теб трябва да пиеш Escapelle ? Какви са тия глупости? Аз от 2 години не ползвам презервативи и да ти кажа нито един път не съм пила Escapelle.

Hilary_
10-31-2010, 07:13
приятелката ти е супер тъпо същество .. :lol: :lol:

RoSKo0o0
10-31-2010, 08:11
Изчакай 9 месеца - ако родиш, значи си бременна, ако не родиш - значи не си :D :lol: :lol: :razz:

DREAM95
10-31-2010, 08:59
отиваш в аптеката и си купуваш тест за бременост :lol: :razz:

OldSchoolRebel
10-31-2010, 09:30
отиваш в аптеката и си купуваш тест за бременост :lol: :razz:

+1

azida
11-08-2010, 09:52
Здравейте. Една приятелка ми каза, че 1-2 дена след като сме правили секс може да проверя дали съм бременна ако пишкам в една чаша и вътре сложа аналгин.Ако почне да кипи значи си бременна, ако не значи нищо ти няма!? Някой провал ли е това или да знае дали наистина е вярно?

Господи боже колко си доверчива...Има си тестове за бременност, който се правяти са 99% точни...По-добре жземи да прочетеш важните теми поне да се образоваш малко :) :)

ParisHilton
11-08-2010, 10:40
От обща култура, трябва да знаеш, че секс се прави с презерватив, за да нямаш угризения, а пък ти не си ли чувала Тест За Бременност? :shock:

elira
05-21-2012, 07:01
Да,не е пръчица,значи ще чакаш една седмица,за което си си виновна сама.
Ми правете го с кондом всеки път и няма да ти се налага да пиеш ескапел или да търсиш бабини рецепти...Толкова ли е трудно да се слага кондом?? :?

Ми трудно е щото удоволствието не е толкова голямо какви са тия тъпи въпроси само мислиш ли че някой ше рискува толкова много щото го мързи да сложи един кондом аз не мисля така ............ :X

kalpazanka
05-21-2012, 07:03
^Мацко, последния пост в темата е отпреди 2 години! :D