PDA

View Full Version : Моля помогнете направо Откачих!



Kostadin_682
05-26-2009, 09:48
Здравейте всички, моля тези които не знаят какво да напишат да спамят...

Не става въпрос за мен, а за братовчедката ми и гаджето й.
Братовчедката учи в Италия 4-та година, и се запознава с въпросното момче. Изкараха 1,5 година
заедно, но се разделиха поради някакви си причини. След което братовчедката си хвана друг...
ходи с него 6 месеца, скъсаха и се върна пак при предишния. Отиде той при нея в Италия да работи,
приеха го веднага и родителите на братовчедката, всичките. След 2 сецмици почнаха проблемите.
Той почна да я ревнува до неузнаваемост, почна да я разпитва какви са тия снимки в тая папка искам
да ги изтриеш и т.н... Говори с някаква нейна приятелка на италиански, и той ревнува и иска да и
превежда какво си говорят, а бе с няколко думи не се търпи...Така в продължение на дни той почна да и
държи сметка, защо е ходила с друг (след като са скъсали) и така извърта нещата, че братовчедката е
виновна за всичко. Направо и проми мозъка за няколко седмици, та курва я беше наричал та какво ли не
Всяка вечер тя реве, защото се чувства виновна. Скарали се преди няколко дни и той и казал:
- Ако ти ме зарежеш аз, ще си сложа края на живота.
При което излязъл навънка и си разбил главата...
От там всяка вечер до 4 часа сутринта братовчедката реве, и се обвинява за всичко, а той постоянно
и вика, че не и вярва и т.н. След тая адска седмица Бащата на братовчедката просто не издържал. За малко
да го пребие и му казал:
- В неделя ти се отиваш на България и няма да тормозиш тука всички.
И така и стана, в неделя се прибра, и днеска се обажда Майката на братовчедката и реве по скайпа...
Защото тя не спирала да реве заради него, било я е страх да го зареже, защото той и казал че ще си
сложи края на живота, и тя щяла да бъде виновна и да и тежи на съвестта. Не знам, но аз направо откачих
бях тръгнал да го пречукам тоя, но в крайна сметка разбрах, че така ще стане още по лошо, поради простата
причина, че братовчедката ще ми се сърди.
И сега ви моля помогнете ми, какво да и кажа довечера, за да я убедя да не му звъни да не го търси
Да продължи напред. Майка и говори с нея, за момент се съгласи да скъса и на другия ден старата песен на
нов глас. Довечера ще говоря с нея, и се надявам да ме послуша. Направо място не мога да си намеря, просто като я
чух по телефона една такава отпаднала, а да не говорим че в момента е на изпит... и ще си провали образованието
заради един идиот. Просто твърде много я обичам, за да стоя безучастен. Моля ви дайте ми съвет какво да и кажа,
как да я накарам да скъса с него, моля ви се! ... Знам, че ако тя не си помогне сама някма кой друг, но просто
виждам че не може да намери правия път, и всички страдат около нея...
Благодаря на тези които прочетоха темата
Не ме съдете за правописа, пиша всичко спонтанно, а и нямам време за редакция.
Моля ви помогнете ми! :(

lpfc1936
05-26-2009, 09:55
Точно това й кажи което написа тук във форума.Каквото чувстваш ти


НЕ го търси повече.Ще си провалиш живота.Той не те заслужава.Неможе повече да страдаш заради него.Това ти го казвам защото те обичам и искам най-доброто за теб.Продължи напред.Гледай си образованието и всичко ще си дойде на мястото.Светът не свършва с него. Просто нет е заслужава..

Дано съм помогнал. УСПЕХ!

MarkKnight
05-26-2009, 09:56
По тези твои думи прителя на братовчетка ти ми се стори НЕРВАК само прави някакви сцени и стойки от които няма полза,хубаво си е разбил главата,а мисля че бащата е постъпил много правилно като го е изгонил :) Само ми е жал за братовчетка ти която е най потърпевша от всичките и само страда поне за мене това не може да е любов на сила нищо не става :? и съм на същото мнение с твойто че той просто не я заслужава \:D/

toni_nemezis
05-26-2009, 09:56
Еми брато шанса да й помогнеш с нещо е много малък.Първо тя трябва да се осъзнае.А за оня идиот просто незнам.Може би трябва да поговориш с него защото за всичко както разбирам той е виновен.Виж поговори с него и му кажи как стоят нещата.Само той ще може да й помогне да се съвземе по бързо и да не мисли глупости.Опитай и се сдържай при разговора с него за да не стане обратното.Бъди спокоен и търпелив.И най-важното гледай да не се стига до бой.Аз мисля така може да не е много правилно но това е мое мнение. 8) Айде късмет. :)

Kostadin_682
05-26-2009, 09:59
Еми брато шанса да й помогнеш с нещо е много малък.Първо тя трябва да се осъзнае.А за оня идиот просто незнам.Може би трябва да поговориш с него защото за всичко както разбирам той е виновен.Виж поговори с него и му кажи как стоят нещата.Само той ще може да й помогне да се съвземе по бързо и да не мисли глупости.Опитай и се сдържай при разговора с него за да не стане обратното.Бъди спокоен и търпелив.И най-важното гледай да не се стига до бой.Аз мисля така може да не е много правилно но това е мое мнение. 8) Айде късмет. :)
Брато ако застана срещу него ще направя някоя простотия, просто трябва да говора по телефона, защото ще направа някоя глупост...

Мерси за мнението на останалите

takitogirl
05-26-2009, 10:12
Ти си чудесен братовчед!Не мисля, че тя го обича чак толкова, че да го търпи.Просто много я е страх да не направи нещо.Нормално е.Не иска да се чувства виновна.Това е най, най, най - глупавото нещо, с което ни шантажират мъжете.Аз също съм го изпитала.Въртиш се като в омагьосан кръг и не можеш да се измъкнеш и търпиш.Просто трябва да го остави и да помисли за себе си.Според мен няма наистина да се убие (никой не е чак толкова луд), просто я шантажира.Пак ако наистина иска да мре да си мре там.

Kostadin_682
05-26-2009, 10:37
Ти си чудесен братовчед!Не мисля, че тя го обича чак толкова, че да го търпи.Просто много я е страх да не направи нещо.Нормално е.Не иска да се чувства виновна.Това е най, най, най - глупавото нещо, с което ни шантажират мъжете.Аз също съм го изпитала.Въртиш се като в омагьосан кръг и не можеш да се измъкнеш и търпиш.Просто трябва да го остави и да помисли за себе си.Според мен няма наистина да се убие (никой не е чак толкова луд), просто я шантажира.Пак ако наистина иска да мре да си мре там.
Да, но това ще и тежи на съвестта цял живот "Че заради нея някакъв идиот се е самоубил" :?

blackvelvet
05-26-2009, 10:59
Ти си чудесен братовчед!Не мисля, че тя го обича чак толкова, че да го търпи.Просто много я е страх да не направи нещо.Нормално е.Не иска да се чувства виновна.Това е най, най, най - глупавото нещо, с което ни шантажират мъжете.Аз също съм го изпитала.Въртиш се като в омагьосан кръг и не можеш да се измъкнеш и търпиш.Просто трябва да го остави и да помисли за себе си.Според мен няма наистина да се убие (никой не е чак толкова луд), просто я шантажира.Пак ако наистина иска да мре да си мре там.
Да, но това ще и тежи на съвестта цял живот "Че заради нея някакъв идиот се е самоубил" :?

А не трябва...наистина трябва да помисли малко за себе си.И да,ако иска да се трепе толкова,прав му път.

adrrianna
05-26-2009, 11:00
Аз мисля, че тия приказки за самоубииство са само фарс - да се прави на интересен и да я измъчва със съмнения....
И също така щом по такъв начин посяга на себе си какво ще го спре да го направи и на нея....Така, че не се тревожи какво може да му направиш ами се срещни с него и му кажи да й се извини и да я остави на мира....или най-добре да се погрижи тя повече да не чува за него. Успех!!! :-D

Ilikeliljon
05-26-2009, 11:07
Да ти кажа това е класически случай на вменяване на чувство за вина, което не съществува. Братовчедка ти е била разделена с него, така че може да си ходи с който си поиска и това не му влиза в работата. Второто това е много тъп и садистичен шантаж от негова страна и трябва да седнеш до нея. Да я изслушаш внимателно и да се опиташ да я убедиш, че не е виновна за нищо и няма да е виновна, дори и ако този .... направи нещо със себе си, защото така я използва. Виж братовчедка си реве всяка вечер заради измислено чувство за вина, за нещо, което изобщо не е виновна. Наистина седни и се опитай да я разбереш и да и кажеш тези неща. Абстрахирай се от него, не говорете за него, а за нея. Тоест обсъдете ситуацията където е ходила с други и че е била разделена и, че е била самичка и решила да си намери приятел. Защото ако все намесвате този, тя постоянно ще се сеща за него и ще си казва не мога, виновна съм, гадно ми е, не искам нищо да си направи заради мен. А всъщност истината е, че той е егоист и всичко прави за себе си не за нея, и не заради нея. Изнудва я и се опитва да я подчини изцяло, а вече е започнал. Най-лесния начин да подчиниш един човек е да му вмениш чувство за вина. :-o :-o Успех приятелю. :-o :-o

ПП: Боя не решава нещата и не е добре да правиш нищо, защото наистина в това и състояние братовчедка ти може да ти се разсърди.

slun4ice_90
05-26-2009, 11:48
Коце,бъди до нея,каквото и да става.Милата,не й е лесно .Възможно е,и още да го обича. :-o Непоносимо и подло е, това което й причинява.Голям идиот е,просто. :? Кажи,ако имаш нужда от помощ,или подкрепа.Можеш,да разчиташ на мен! :) Надявам се,всичко да се оправи.

3oPuTy
05-26-2009, 12:01
Щял да се самоубие - да бе,да ... И аз съм ги чувала тия неща ама момчето к'во направи като го зарязах?!Фрасна едната стена във входа ми и си натроши 5-те пръста на дясната ръка :lol:

Кажи на братовчедка си да не му вярва ... Той ако искаше да сложи край на живота си щеше да го направи още при първото им късане :?
А на тоя пич може да му намериш някоя визитка на някой добър психолог :?

Kostadin_682
05-26-2009, 12:18
Благодаря на отзовалите се....


Моля темата да бъде заключена... Благодаря

BlueFace
05-26-2009, 12:30
Не вярвам ,че е достатъчно тъп, за да се самоубие.. :? Тя трябва да го зареже на всяка цена.Той буквално и съсипва живота...
А другият варянт е да отидеш да го спукаш от бой и да се научи!!

machoka
05-26-2009, 13:44
а3