PDA

View Full Version : Не знам какво ни става...



bubblebabe
05-26-2009, 16:47
Отдалечаваме се все повече и повече. Да, говоря за най - добрияси приятел.
Преди бяхме толкова щастливи заедно, общувахме толкова много, споделяхме всичко. Но от седмица, а може би две нещата се промениха. Отдалечаваме се все повече и повече. Преди се интересувахме един от друг, просто бяхме щастливи. Наказаха го, заради слаби оценки. Той започна да си мисли, колко е смотан, как не струва и т.н. Говорех му, че не е така, че е изключително умен, но не го показва. Но той, не разбира. Казвах му, че за мен значи много и държа на мнего, вярвам в него. Казвах му, че за мен не е смотан, не е боклук, а ЧОВЕК. Добър човек, разбиращ приятелите си. Изморих се да му го повтарям. Отказах се. Не мога.
Липсва ми... времето когато си липсвахме толкова много, когато общувахме, когато бяхме като брат и сестра.
Липсва ми и това да го е грижа какво ми е, да се опитва да изкопчи всичко, и да разбере защо съм тъжна. От моя страна беше същото. Искам да е като преди. Искам. Обичам го, да. Но... той се погуби. Мисли се за НИЩО, а е нещо. Ценя го. Много ми е тъжно.
Липсва ми.
Не изкам да изгубя най - добрия си приятел.


>> Не знам дали темата е за този раздел.

padnaloblak
05-26-2009, 16:52
понякога е много важно какви са родителите ти.... ако са били като моите ... да минавам годината с 5 и да ми казват че съм тъп и за нищо не ставам... нищо чудно да се срине психически... аз по принцип съм твърдоглав и не обръщам внимание на 90% от оплакванията на мойте родители но има хора които много зависят от семействата си... може би тва е причината да му е гадно ... но да му тичаш след г**а с извинение не е добра идея .. трябва сам да усети кое е добре и зле за него .. иначе когато тръгне да се оправя сам в живота наистина ще затъне ...

3oPuTy
05-26-2009, 16:56
Даммм и аз до преди няколко месеца имах такъв приятел :)
Човек,на когото винаги можех да разчитам макар,че се познавахме само от скайпа :) Той беше човека,който ме разбираше,който ми даваше съвети,който ме утешаваше и развеселяваше,когато бях тъжна :) Човека,с когото можех да си лафя нон-стоп и да не ми писне :) Човека,когото ценях повече от реалните ми приятели :) Човека,който редовно ми звънеше по телефона за да ми каже "Лека нощ" или ми пращаше СМС по време на работа само за да ми каже,че няма търпение да се прибере и да си попишем ... :) Еххх спомени,спомени :-)
За съжаление и аз изгубих този приятел и то само заради някакви чувства,които НИКОГА не трябваше да му признавам :?
.......
Опс!Отплеснах се :) Тааа по темата:
Поговори си СЕРИОЗНО с него :) Все някак си ще разбере,колко държиш на него и колко ти е неприятен факта,че се отдалечавате един от друг :)

bubblebabe
05-26-2009, 17:01
Мислих си днес да говорим, но като го гледах сякаш не му пукаше и не го извиках.

sladkish_14
05-26-2009, 17:06
Всяка приказка си има край .. Както и при връзките така и при приятелствата нещата се развалят рано или късно. В труден момент е освен да го подрепяш нищо друго не ти остава ! Дано се пооправи скоро и да е мислил по - рано за оценките си .. Понякога родителите ни с тези оценки прекаляват и нанасят щети на собствените си деца. Трябва му малко време , но ти не спирай да си около него !

slun4ice_90
05-26-2009, 17:18
Даммм и аз до преди няколко месеца имах такъв приятел :)
Човек,на когото винаги можех да разчитам макар,че се познавахме само от скайпа :) Той беше човека,който ме разбираше,който ми даваше съвети,който ме утешаваше и развеселяваше,когато бях тъжна :) Човека,с когото можех да си лафя нон-стоп и да не ми писне :) Човека,когото ценях повече от реалните ми приятели :) Човека,който редовно ми звънеше по телефона за да ми каже "Лека нощ" или ми пращаше СМС по време на работа само за да ми каже,че няма търпение да се прибере и да си попишем ... :) Еххх спомени,спомени :-)
За съжаление и аз изгубих този приятел и то само заради някакви чувства,които НИКОГА не трябваше да му признавам :?
.......
Опс!Отплеснах се :) Тааа по темата:
Поговори си СЕРИОЗНО с него :) Все някак си ще разбере,колко държиш на него и колко ти е неприятен факта,че се отдалечавате един от друг :) Зорито,много добре обясни всичко.П.С. Зори,т'ва за чувствата,което каза,НЕ Е ГРЕШКА и ти го знаеш! :wink: :-) Човек-губи,когато ги подтиска и крие.

3oPuTy
05-26-2009, 17:23
Даммм и аз до преди няколко месеца имах такъв приятел :)
Човек,на когото винаги можех да разчитам макар,че се познавахме само от скайпа :) Той беше човека,който ме разбираше,който ми даваше съвети,който ме утешаваше и развеселяваше,когато бях тъжна :) Човека,с когото можех да си лафя нон-стоп и да не ми писне :) Човека,когото ценях повече от реалните ми приятели :) Човека,който редовно ми звънеше по телефона за да ми каже "Лека нощ" или ми пращаше СМС по време на работа само за да ми каже,че няма търпение да се прибере и да си попишем ... :) Еххх спомени,спомени :-)
За съжаление и аз изгубих този приятел и то само заради някакви чувства,които НИКОГА не трябваше да му признавам :?
.......
Опс!Отплеснах се :) Тааа по темата:
Поговори си СЕРИОЗНО с него :) Все някак си ще разбере,колко държиш на него и колко ти е неприятен факта,че се отдалечавате един от друг :) Зорито,много добре обясни всичко.П.С. Зори,т'ва за чувствата,което каза,НЕ Е ГРЕШКА и ти го знаеш! :wink: :-) Човек-губи,когато ги подтиска и крие.
Да ама поне още щях да съм в идеални отношения с ... (ти знаеш кого).Щях да имам до себе си човек,на когото наистина държа и който знаех,че винаги би ми помогнал със съвет,а не както сега - да не си говорим,да не си пишем или АКО СЛУЧАЙНО си пишем то на края всичко да завърши с караница :? :o ... И все пак за мен това признание от преди няколко месеца ще си остане една от най-големите ми грешки в живота :-k #-o :-# :cry: ](*,)

bubblebabe
05-26-2009, 17:25
^^Не съжалявай за стореното от теб. Замисли се, можело е да се получи нещо голямо и истинско. Да, не се е получило, но... Не можеш да върнеш времето назад.
Ако не изпитваш тези чувства сега, а дори и още да ги изпитваш поговорете и се сдобрете. Няма смисъл от излищни караници.

3oPuTy
05-26-2009, 17:31
^^Не съжалявай за стореното от теб. Замисли се, можело е да се получи нещо голямо и истинско. Да, не се е получило, но... Не можеш да върнеш времето назад.
Ако не изпитваш тези чувства сега, а дори и още да ги изпитваш поговорете и се сдобрете. Няма смисъл от излищни караници.
Миии то наистина можеше да се получи,нооо имахме една пречка ... Както и да е :) С него няма да се сдобрим - то се е видяло :) Просто след всичко,което се случи след тия признания нещата между нас се промениха адски много и вероятността някога да сме поне на половина толкова добри приятели,както преди е страшно малка :) Нооо к'во да се прави - съдба :-| Явно така ни е било писано :) ,а и хората са си го казали "Всяко чудо за 3 дни" :D :-)
П.П.Айде да се върнем към първоначалната тема,че нещо много се разприказвах,а вероятността той да прочете написаното е има-няма 90% (да не кажа и 100% :D )

bubblebabe
05-26-2009, 17:34
Миии то наистина можеше да се получи,нооо имахме една пречка ... Както и да е :) С него няма да се сдобрим - то се е видяло :) Просто след всичко,което се случи след тия признания нещата между нас се промениха адски много и вероятността някога да сме поне на половина толкова добри приятели,както преди е страшно малка :) Нооо к'во да се прави - съдба :-| Явно така ни е било писано :) ,а и хората са си го казали "Всяко чудо за 3 дни" :D :-)
П.П.Айде да се върнем към първоначалната тема,че нещо много се разприказвах,а вероятността той да прочете написаното е има-няма 90% (да не кажа и 100% :D )


Е... няма да е фатално, ако го прочете, предполагам.

3oPuTy
05-26-2009, 17:37
^ Миии зависи :D
Ако след това не ми пише няма да е фатално,но ако реши да ми пише в скайп 100% пак ще се скараме (казвам пак,защото след като си развалихме отношенията просто всеки разговор или чат завършва с караница :? :-) )
И все пак нека се придържаме към темата и твоя проблем :P
А ако случайно има нещо,което те интересува по моя случай - ЛС :) ... Просто не си струва да ти оспамваме темата ;)

bubblebabe
05-27-2009, 07:00
^^Добре, нека се придържаме към темата.

MiMcHeToOo
05-27-2009, 07:58
Човека може да е сдухал заради кофти оценки. Надявам се да се оправи колкото се може по-скоро. :)

bubblebabe
05-27-2009, 08:09
Не знам. С другия му приятел (съученици сме и тримата) си се държи нормално. Сега да не помислите, че ревнувам от приятеля му. Не е така, просто ми липсва.

NeZaPoznat
05-27-2009, 08:15
Отдалечаваме се все повече и повече. Да, говоря за най - добрияси приятел.
Преди бяхме толкова щастливи заедно, общувахме толкова много, споделяхме всичко. Но от седмица, а може би две нещата се промениха. Отдалечаваме се все повече и повече. Преди се интересувахме един от друг, просто бяхме щастливи. Наказаха го, заради слаби оценки. Той започна да си мисли, колко е смотан, как не струва и т.н. Говорех му, че не е така, че е изключително умен, но не го показва. Но той, не разбира. Казвах му, че за мен значи много и държа на мнего, вярвам в него. Казвах му, че за мен не е смотан, не е боклук, а ЧОВЕК. Добър човек, разбиращ приятелите си. Изморих се да му го повтарям. Отказах се. Не мога.
Липсва ми... времето когато си липсвахме толкова много, когато общувахме, когато бяхме като брат и сестра.
Липсва ми и това да го е грижа какво ми е, да се опитва да изкопчи всичко, и да разбере защо съм тъжна. От моя страна беше същото. Искам да е като преди. Искам. Обичам го, да. Но... той се погуби. Мисли се за НИЩО, а е нещо. Ценя го. Много ми е тъжно.
Липсва ми.
Не изкам да изгубя най - добрия си приятел.
>> Не знам дали темата е за този раздел.
Загубил е надежда, че ще сте повече от приятели. Тъкмо преди малко го написах:

Не знам за кой път го пиша тук:

Мили момичета. Почти всички момчета, които са ви ПРИЯТЕЛИ имат симпатии към вас. За какъв дявол мислите му трябва на едно момче приятелка, която не му харесва ? Да не мислите, че имат друга причина да ви помагат и да ви правят услуги. Малко наивно е да си мислите, че го правят само защото имат много свободно време ... Това, че вие ги харесвате 'само като приятели' не означава, че те ви харесват 'само като приятелки' Проумейте го най- после :smt064

beb4yy
05-27-2009, 08:29
сТрах ме е така за най-добрата ми фр напълно те разбирам искам да кажа опитай се да спасиш приятелството :shock:

bubblebabe
05-27-2009, 08:42
Ами не знам дали има симпатии към мен. НО на него му е пределно ясно, че между нас нищо освен приятелство не може да има.
А пък...

bubblebabe
05-27-2009, 17:40
Не говорихме и днес.
Просто някак си нямам смелост да го извикам. Не се получава.
Втория ча се заливахме с вода и го наморкрих малко, а той... ме изкъпа буквало, се едно, не е проблем, беше ми топло.
После не си говорихме, не! И чак накрая като си тръгвахме си казахме няколко думи, определено ми е забавно.
Сякаш не му пука.

vellvet
05-27-2009, 18:56
можеш да опиташ шеговито да му подметнеш нещо като "къде се губиш напоследък съвсем ме забрави" или да сенеш и да поговориш сериозно с него но 100% ще бъде мн трудно и за 2ма ви :(

vampirekiss
05-27-2009, 19:24
Спокоооо ще му мине.И при мене беше подобно,но нещата се наредиха.Дай му време и му докажи с постъпките си,че държиш на него.

bubblebabe
05-29-2009, 17:40
^^Оправихме се, май.
Т.е. днес всичко си беше по старому. =D> :smt052 :smt051

spensi
05-29-2009, 18:13
Ще има добри и лоши моменти в дадена връзка дали била приятелска,лубовна и т.н......

snufff
05-29-2009, 18:21
Всяко начало има своя край. 8-)