PDA

View Full Version : Боли ме



kalashnik
05-26-2009, 18:35
долната дясна челяст, един зъб и дясното ухо. Някой знае ли от какво може да е това?

sssladuranka
05-26-2009, 18:41
пулпит?

kalashnik
05-26-2009, 18:42
пулпит? Какво? Я обясни като за неграмотен.

OneGirl
05-26-2009, 18:55
пулпит? Какво? Я обясни като за неграмотен.

Пулпит се получава, когато нарушаването на емайловия и дентиновия слой е станало прекалено дълбоко и зъбния нерв е изложен на външно въздействие, което е изключително болезнено.
По-добре утре посети чичко зъболекар.

kalashnik
05-26-2009, 19:17
Благодаря за съвета, така и ще направя веднага след училище.

kalashnik
05-26-2009, 19:29
На колко години си ? Имаш ли някакво главоболие.. На 15 съм, главоболие нямам.

kalashnik
05-27-2009, 14:47
На колко години си ? Имаш ли някакво главоболие.. На 15 съм, главоболие нямам.Болките на ухото,постоянни ли са или са силни и пронизващи.. може да имаш някакви възпалени лимфни възли..стискай зъби и утре иди на зъбар..ако много те боли изпий един аулин.. Айде стискаме палци всичко да е добре.. :-PБолките не са постоянни, само като ме заболи зъба, започва и ухото.

4love
05-27-2009, 14:49
за ухото.. може би е от прекаленото безалкохолно.. мен преди 2-3 месеца ме болеше много ухото. Ползвай някакви капки за ухото( ако наистина много те боли)

kalashnik
05-27-2009, 14:50
Днес ходих на чичко доктор, която ми отвори зъба, който се оказа пломбиран преди годни и откри вътре някакво лекарство от преди 3-4 години, от което са ми произтичали болките. Сега сложи арсен, за да омъртви нерва и да ми го извади.

MrUndaztood
05-28-2009, 12:32
Днес ходих на чичко доктор, която ми отвори зъба, който се оказа пломбиран преди годни и откри вътре някакво лекарство от преди 3-4 години, от което са ми произтичали болките. Сега сложи арсен, за да омъртви нерва и да ми го извади.

чичко...която :lol: :lol: :lol: извинявай не се сдържах


Боли ли от тоя арсен? Пиши как е минало. :)

Nitroglycerin
05-28-2009, 12:58
Днес ходих на чичко доктор, която ми отвори зъба, който се оказа пломбиран преди годни и откри вътре някакво лекарство от преди 3-4 години, от което са ми произтичали болките. Сега сложи арсен, за да омъртви нерва и да ми го извади.

чичко...която :lol: :lol: :lol: извинявай не се сдържах


Боли ли от тоя арсен? Пиши как е минало. :) Абе с тоя арсен не само нерва ,ами и теб ,себе си и другите хора след теб ще умъртви. Арсена е силно отровно вещество което прониква през порите на кожата и води до тежки отравяния и смърт.

MrUndaztood
05-28-2009, 13:12
Днес ходих на чичко доктор, която ми отвори зъба, който се оказа пломбиран преди годни и откри вътре някакво лекарство от преди 3-4 години, от което са ми произтичали болките. Сега сложи арсен, за да омъртви нерва и да ми го извади.

чичко...която :lol: :lol: :lol: извинявай не се сдържах


Боли ли от тоя арсен? Пиши как е минало. :) Абе с тоя арсен не само нерва ,ами и теб ,себе си и другите хора след теб ще умъртви. Арсена е силно отровно вещество което прониква през порите на кожата и води до тежки отравяния и смърт.



Знам бе,но искам да знам дали боли при поставянето му - самото умъртвяване на нерва.Не са ми правили това слава богу и се моля да не го правят,но съм чувал страховити истроии...

OneGirl
05-28-2009, 13:51
На мен като ми лекуваха един зъб с арсен ме болеше само в началото смисъл първия ден. То болката е нещо като гъделичкане много е дразнеща.
Поне след това като ти вадят нерва не боли много.

Аз с един зъб се измъчих: Вадене на нерви, лекарства ... тъкмо стана за затваряне зъба и казах на доктора, че още ме боли още, той не ми вярваше и ме изпрати на снимка и се оказа че седмия зъб не може да излезе, защото тоя разваления зъб му пречи и накрая след толкова мъки го ИЗВАДИХА.