PDA

View Full Version : Сякаш нещо става



betyrk
05-26-2009, 18:46
Имам проблем.Имам приятел заедно сме от 2 месеца вече и днес сякаш почувствах нещо странно...Всмисъл сякаш не е толкова заинтересован от мен може би..просто се държеше странно.За 2 часа ме целуна точно 2 пъти и почти не говореше!?Видя някаква приятелка в кафето и отиде 20 мин ме остави сама да си говори с нея разменили си телефоните..и някви такива.Незнам какво ми стана,просто понякога той се държи ужасно тъпо и също се лигави прекалено много което ме дразни,а е на 21 все пак..Предполага се,че трябва да е пораснал..Но уви..А и все още не сме си казвали "обичам те",не че е задължително,някак сякаш не го чувствам толкова искрен.Вие как мислите?Предолагам ще си кажете оф че тъп въпрос,но наистина ми е неприятно и се чудя дали има смисъл да се измъчвам!Сигурно ще кажете да говоря с него,но той си е такъв няма да се промени...Кофтито е,че първия един месец се държиш по един начин,после се разкриваш може би напълно и лошите неща изпъкват...Незнам дали съм права???

ThePowerOfLove
05-26-2009, 18:52
А ти променила ли си се откакто сте заедно? Дали и ти не си допринесла за неговата 'промяна' ? Просто помисли над този въпрос :)
А дали не му е било просто гаден ден, или често се случва да се държи така?

cinderella_gugutka
05-26-2009, 18:52
щом прави така отвърни му със същото-като види какво е може да престане
ина4е не мога да ти отговоря на въпроса-мом4етата са ми като извънземни,много трудно ги разбирам :?

CheriHool
05-26-2009, 18:54
Баба Ванга ще знае най-добре!

Кво да ти кажа, не се вкарвай в некви филми...
Защо отдаваш такова голяо внимание на такава безобидна простотия?
като не те кефи къв е, що е, кво правиш с него??

3oPuTy
05-26-2009, 18:56
Бреййй минали са 2 месеца и не сте си казали "обичам те"?! :shock: Лелеее,какъв шок!!! :?
:lol: :lol: :lol:
Моля те,не ми казвай,че очакваш да те заобича за 2 месеца :razz: :razz: :razz:
А що се отнася до държанието му - поговори с него,питай го,защо се държи така,обясни му,че държанието му не ти е приятно и т.н. ...

betyrk
05-26-2009, 18:56
Държи се понякога така зависи явно от деня му.В седмицата по 2 пъти..горе долу.И аз съм се променила,разбира се всеки се променя,просто ми е кофти когато се държи така безразлично.И се чудя дали не му губя времето ... или по скоро аз своето

ThePowerOfLove
05-26-2009, 19:04
или по скоро аз своето

За мен тук е проблема - ти не си сигурна в самата себе си. Не знаеш дали да продължиш с него.

Той знае ли как се чувстваш ти от това негово поведение?

Hilary_
05-26-2009, 19:38
Ти сама го каза ... "той си е такъв" ... след като е такъв, а на тебе не ти харесва какъв е смисъла... :?
P.S. Не е задължително да ти е казал "обичам те" ... а ако го е направил още на втория месец смятай за каква обич говорим... :?
P.S.2 Успех ... сама прецени дали имаш нужда от него ... или само се измъчваш... :?
P.S.3 :D ... Истината боли един миг... лъжата- много по - дълго ... 8)

yahhooo
05-26-2009, 19:46
Ти познай кво става...

NeZaPoznat
05-27-2009, 08:38
Имам проблем.Имам приятел заедно сме от 2 месеца вече и днес сякаш почувствах нещо странно...Всмисъл сякаш не е толкова заинтересован от мен може би..просто се държеше странно.За 2 часа ме целуна точно 2 пъти и почти не говореше!?Видя някаква приятелка в кафето и отиде 20 мин ме остави сама да си говори с нея разменили си телефоните..и някви такива.Незнам какво ми стана,просто понякога той се държи ужасно тъпо и също се лигави прекалено много което ме дразни,а е на 21 все пак..Предполага се,че трябва да е пораснал..Но уви..А и все още не сме си казвали "обичам те",не че е задължително,някак сякаш не го чувствам толкова искрен.Вие как мислите?Предолагам ще си кажете оф че тъп въпрос,но наистина ми е неприятно и се чудя дали има смисъл да се измъчвам!Сигурно ще кажете да говоря с него,но той си е такъв няма да се промени...Кофтито е,че първия един месец се държиш по един начин,после се разкриваш може би напълно и лошите неща изпъкват...Незнам дали съм права???

Като няма риба се ядат и раци. Просто сега му е клъвнала 'рибата' и вече 'раците' не му харесват освен ако не е достатъчно 'гладен'. Ще се справиш с метафорите надявам се :-D

w0sh
05-27-2009, 08:40
това са първите симптоми на свински грип.. консултирай се с лекар

raia338
05-27-2009, 14:27
опитай се да разбереш къде е причината за това държание

bloodylips
05-27-2009, 15:31
според мен не испитва нишо към теб извинявай че ти го казвам но щом да си разменя телефони ала бала с приятелки...незнам тва е адки тъпа и детинска постъпка а на теб просто ще ти кажа че няма смисъл от тази връзка поне според мен де...

hisy
05-27-2009, 15:59
според мен не испитва нишо към теб извинявай че ти го казвам но щом да си разменя телефони ала бала с приятелки...незнам тва е адки тъпа и детинска постъпка а на теб просто ще ти кажа че няма смисъл от тази връзка поне според мен де... +1