PDA

View Full Version : Приятел или нещо повече



kieteshimao
05-26-2009, 20:44
Миналата година се преместих в друг град и се запознах с едно момче. Станахме приятели докато една позната не ми каза че той ме харесва. Първата ми реакция беше да да започна да го избягвам :lol: защото не го приемам така. Мислех си че след време ще спре да ме харесва, но не става и отношенията ни само се влошават и все се караме :? а той е сериозен за мен :shock: Какво да правя? Искам да си останем приятели и да не го наранявам постоянно :(

evelinka1122
05-26-2009, 20:47
казваш му го в прав текст и проблема ти е решен ?!!? ако не подейства игнорираш го и пак проблема ти е решен ??!?

Hilary_
05-26-2009, 20:49
Кажи му го ... пък той ако прецени ще останете приятели... макар, че след отказ от твоя страна се съмнявам...ама няма друг начин... :?

TheGirlNextDoor
05-26-2009, 20:54
ами ако му кажеш,че искаш да сте само приятели..ще е нещо като ритник в топките 8-)

ама пък иначе ти като не изпитваш нищо към него.. ;S

според мен каквото и да направиш пак ще го нараниш..ако го отрежеш ще му е гадно и сигурно вече няма да сте приятели..
но пък няма смисъл да му даваш надежди,при положение,че не го приемаш като повече от приятел : ((

NeZaPoznat
05-27-2009, 08:35
Миналата година се преместих в друг град и се запознах с едно момче. Станахме приятели докато една позната не ми каза че той ме харесва. До сега не съм имала приятел и първата ми реакция беше да да започна да го избягвам :lol: защото не го приемам така. Мислех си че след време ще спре да ме харесва, но не става и отношенията ни само се влошават и все се караме :? а той е сериозен за мен :shock: Какво да правя? Искам да си останем приятели и да не го наранявам постоянно :(

За трети път днес:
Извинявам се на мод-овете :oops:

Не знам за кой път го пиша тук:

Мили момичета. Почти всички момчета, които са ви ПРИЯТЕЛИ имат симпатии към вас. За какъв дявол мислите му трябва на едно момче приятелка, която не му харесва ? Да не мислите, че имат друга причина да ви помагат и да ви правят услуги. Малко наивно е да си мислите, че го правят само защото имат много свободно време ... Това, че вие ги харесвате 'само като приятели' не означава, че те ви харесват 'само като приятелки' Проумейте го най- после :smt064

sexperience
05-27-2009, 08:47
аз съм така казах на момичето с което ходех че още е харесвам, но тя явно иска да сме приятели и ми е мега трудно и гадно, останах си приятел с нея само защото е хубав човек и ми пука за нея излизаме си забавляваме се но винаги вътрешно ме глозга, ако момчето има малко мозък и помисли като човек ще си останете приятели пък знаеш ли може с течението на времето да го харесаш ;]

bloodylips
05-27-2009, 15:33
ами просто му кажи че го въсприемаш само като приятел

MP
05-27-2009, 16:28
В твоята ситуация е доста глупаво да искаш съвети.Ти дори не си опитала да говориш с него,това трябва да е първото нещо,което трябва да ти дойде в главата,а не глупостта,която направи (избягването) .Той не е виновен,че не знае,че ти не го харесваш.Някой момичета се правят на недостъпни и избягването при тях е показател за симпатии.

kieteshimao
05-27-2009, 17:38
В твоята ситуация е доста глупаво да искаш съвети.Ти дори не си опитала да говориш с него,това трябва да е първото нещо,което трябва да ти дойде в главата,а не глупостта,която направи (избягването) .Той не е виновен,че не знае,че ти не го харесваш.Някой момичета се правят на недостъпни и избягването при тях е показател за симпатии.

Прав/а си за избягването но просто не мога да се спра :shock: и той знае че не го харесвам, защото една приятелка му каза, но той си каза че бил оптимист, но никога нямало да си признае чувствата пред мен 8-)
А пък дали го харесвам и аз вече не знам :razz: :shock: Нещо не се разбирам сама :shock:

GossipGirl89
05-27-2009, 18:35
Ама така с тия приятелки и трети хора хич не е хубаво...
По-добре седнете само двамата и поговорете. Кажи му, че го чувстваш само като приятел и че не ти е никак лесно, защото не искаш да го нараняваш...