PDA

View Full Version : малко помощ



cinderella_gugutka
05-26-2009, 20:58
еми има едно мом4е с което сме си приятели от година може би,но не излизаме по кафета-само в у4илище си говорим.по-рано си имах гадже ,той знаеше това,но аз си усещах 4е има нещо към мен.както и да е-сметнах 4е нещо се бъркам и си го имах само за приятел.но скоро той ми каза 4е ме харесва .и аз сега съм малко объркана защото от една страна все още имам 4увства към бившия ,но от друга не може ве4но да съм сама пък това мом4е ми е наистина симпати4но.та според вас да се пробвам ли с него :(

Hilary_
05-26-2009, 21:01
Опитай ... но ако не си сигурна дали го харесваш недей да му даваш напразни надежди... :? В смисъл ако мислиш да си с него за седмица няма смисъл... :?

cinderella_gugutka
05-26-2009, 21:04
е аз ако се хвана с него ще си бъда сериозна-знам какво е да те наранят и много внимавам да не го правя на другите

BlueFace
05-26-2009, 21:07
Ако се хванеш с него трябва да си сигурна ,че имаш чувства!Не да тръгнете и след 2 седмици да не изпитваш нищо към него и само да го заблуждаваш :?

Tomorrowww
05-26-2009, 21:08
и аз имах подобен случай .. в крайна сметка реших да пробвам с него и зе че излезе нещо - цели 5 месеца .. при вас може и да е още по - дълго , както и обратното .. абе пробвай а и щом казваш , че не мислиш да го режеш веднага .. :)

fenasf
05-27-2009, 06:18
малко съм пристрастен защото съм в същата ситуация в момента (в ролята на приятеля), но определено трябва да му дадеш шанс - бившия колкото и да страдаш по него докато сам не осъзнае колко много е загубил няма да направи нищо...

MiMcHeToOo
05-27-2009, 07:56
е аз ако се хвана с него ще си бъда сериозна-знам какво е да те наранят и много внимавам да не го правя на другите

Браво! :) Опитай пък каквото стане :)

slun4ice_90
05-27-2009, 08:09
Хващай го и не го пускай! :D :grin: :-) Успех,мацка.

NeZaPoznat
05-27-2009, 08:12
Не знам за кой път го пиша тук:

Мили момичета. Почти всички момчета, които са ви ПРИЯТЕЛИ имат симпатии към вас. За какъв дявол мислите му трябва на едно момче приятелка, която не му харесва ? Да не мислите, че имат друга причина да ви помагат и да ви правят услуги. Малко наивно е да си мислите, че го правят само защото имат много свободно време ... Това, че вие ги харесвате 'само като приятели' не означава, че те ви харесват 'само като приятелки' Проумейте го най- после :smt064

slim__shadygirl
05-27-2009, 08:27
е аз ако се хвана с него ще си бъда сериозна-знам какво е да те наранят и много внимавам да не го правя на другите

Браво! :) Опитай пък каквото стане :)
:) +1

xXxMixXx
05-27-2009, 11:06
Хващай го и не го пускай! :D :grin: :-) Успех,мацка.


Все пак има шанс да стане нещо !! :) :P

sexa_na_kompleksa
05-27-2009, 15:15
Излезте няколко пъти и виж как стоят нещата. : )
Но в никакъв случай не започвай връзка с него само, за да не си сама или в случай, че не си збаравила предишния си - долно е и несправедливо към момчето.

bloodylips
05-27-2009, 15:21
амиии според мен 1во трябва да се запиташ какви чуства имаш към единия и какви към другия но според мен трябва да пробваш с това момче може пък да е по-добър от бившия и да се получи нещо красиво успех ти желая :)