PDA

View Full Version : ех 3 месеца



sweet_f_pz
05-27-2009, 12:24
така,едни приятели днес направиха 3 месеца и не са се виждали още(довечера ще се видят)Но тя се притеснява защото нищо не му е купила .. А ако той й подари нещо,щяло да й бъде гадно.. Е какво мислите ?! Неловко ли ще е? Има ли за какво да се притеснява ?

3oPuTy
05-27-2009, 12:30
По-скоро момчето ще се притесни ако тя му подари нещо,а той - нищо :P :? :-D

GossipGirl89
05-27-2009, 12:31
Е то, че ще е неловко-неловко ще е, ама за мен това на всеки весец да се купуват подаръци е адски глупаво... Подаръци на годишнина се подаряват за изненада, а като го правиш всеки месец къде отива тръпката? Знаеш, че гаджето ти ще ти подари нещо и дори не се правиш и на изненадан/а... Не знам, може да му купи нещо малко и символично ако толкова се притеснява, но по-добре й кажи да седнат с момчето и да се разберат кога ще си подаряват подаръци... в смисъл дале всеки месец или само на кръгла годишнина :)

Hilary_
05-27-2009, 14:42
така,едни приятели днес направиха 3 месеца и не са се виждали още(довечера ще се видят)Но тя се притеснява защото нищо не му е купила .. А ако той й подари нещо,щяло да й бъде гадно.. Е какво мислите ?! Неловко ли ще е? Има ли за какво да се притеснява ?
... Ама как така не са се виждали още..?! Ако е това, което си мисля ... повярвай м иизобщо няма да им е до подаръци... ще им е достатъчно да се видят на живо ... (дано не съм те разбрала погрешно) ... :-o Ам иначе няма от какво да се стряска... то даже момчето ще е много по притеснено отколкото тя... :wink: Спокойно ... да не се шашка... :D
P.S. Ам ако не съм те разбрала правилно се извинявам предварително... :D :D

Extremescream
05-27-2009, 15:05
На мен са ми много странни като на всеки месец или през 3 месеца си подаряват разни неща.Годишнината си е веднъж в годината.

3oPuTy
05-27-2009, 15:05
^^ Тя има предвид,че за днес все още не са се виждали ...

qazwsx
05-27-2009, 16:01
Писането на кирилица е задължително!

what3ver

Hilary_
05-27-2009, 17:50
^^ Тя има предвид,че за днес все още не са се виждали ...
... емиии шанс :D :D Тогава пак ще го повторя... няма смисъл да се притесняват кой какво е взел и кой не... 8)

mynichka
05-28-2009, 12:12
razbiram da be6e 1 mesec ili 1 god ... + tva tq e momi4e po4ti sym sig 4e toi nqma da i podari ni6to... taa 4e spx :)
на 1 месец не се подарява подарък, защото ще се скарат

ThePowerOfLove
05-28-2009, 12:15
Не е проблем и да не му подари. Когато почувства, че иска да го изненада нека го направи, не е длъжно да следи коя дата е ;)

addict3d
05-28-2009, 12:22
дори и момчето да е взело,а момичто не ...спокойно няма да има проблеми както не са се виждали...един секс ще отправи всичко :-P