PDA

View Full Version : Австралийският начин (право куме у очи)



Canis_Dirus
05-27-2009, 14:48
По долу е изявление на премиерът на Австралия Джон Хауард към фундаменталните мюсюлмани, живущи в страната му (не знам кой е оригиналът):"




На мюсюлманите, които искат да живеят според законите на ислямския шариат, в сряда беше казано да се махат от Австралия, след като правителството насочи вниманието си към радикалите в опит да предотврати потенциални терористични атаки. Освен това Хауард разгневи някои австралийски мюсюлмани, като каза, че подкрепя идеята шпионските агенции да следят джамиите в страната. Цитат:


ИМИГРАНТИТЕ, А НЕ АВСТРАЛИЙЦИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ АДАПТИРАТ. Или го приемате, или се махате. Уморих се тази страна да се притеснява дали не обиждаме някой отделен човек или неговата култура. След терористичните атаки в Бали преживяхме възход в патриотизма на мнозинството австралийци. Тази култура се развива в продължение на два века борби, опити и победи от милиони мъже и жени, които са търсили свободата. Ние говорим предимно АНГЛИЙСКИ, а не испански, ливански, арабски, китайски, японски, руски или който и да било друг език. Затова, ако искате да станете част от нашето общество, учете езика! Повечето австралийци вярват в Бог. Това не е някакъв християнски, десен политически напън, а факт, защото християните – мъже и жени – въз основа на християнски принципи са основали тази страна и това е ясно документирано. Със сигурност е уместно да го демонстрираме по стените на нашите училища. Ако Бог ви обижда, тогава предлагам да обмислите някоя друга част на света за свой нов дом, защото Бог е част от нашата култура. Ние ще приемем вашите вярвания и няма да питаме защо. Всичко, което искаме, е вие да приемете нашите и да живеете в хармония и мирно съжителство с нас. Това е НАШАТА СТРАНА, НАШАТА ЗЕМЯ и НАШИЯТ СТИЛ НА ЖИВОТ и ние ще ви дадем всяка възможност да се наслаждавате на всичко това. След като обаче приключите с оплакванията, хленченето и боричкането за ЕДНО ЗНАМЕ, ЕДНА КЛЕТВА, нашите християнски вярвания или начина ни на живот, ви насърчавам настоятелно да се възползвате от една друга велика австралийска свобода: ПРАВОТО ДА НАПУСНЕТЕ СТРАНАТА. Ако не сте щастливи тук, ВЪРВЕТЕ СИ. Не сме ви принуждавали да идвате тук. Вие сте помолили да бъдете тук. Затова приемете страната, която ВИЕ сте приели!

Нямам какво да добавя повече.

Мисля, че този премиер е абсолютен фашист! Насажда верска, религиозна и расова нетърпимост! Абсолютно очевадно е, че е глава на някаква западнала страна от четвъртия свят. Предлагам да се сложи бан на всички австралийски IP-адреси в знак на протест!

machoka
05-27-2009, 15:40
Всички австралийци кореняци - модератори! Премиерът - сис админ!

w0sh
05-27-2009, 16:23
събрали се потомци на затворници, та направили държава

ZipFail
05-27-2009, 16:28
Долни провокатори !

Goebbels
05-27-2009, 16:45
Това е от миналата година

w0sh
05-27-2009, 17:00
аз кога съм казал че нямат право... или си измисляш вече разни неща?

представи си всеки е усетил съпоставката с България