PDA

View Full Version : няма любов



LuDsKrAsTaViCa
05-27-2009, 15:15
на кратко бяхме заедно 3 години щтастливи всичко съм правел за нея докото тя реше дасе разделим казами че няма друг просто така е решила после пследваха караници тя ме отбягваше и твърдеше че няма друг но неи вярвях после доиде динят на абитурентския и бал и на испращтането и я видях с него едно голямо мазно бугаташко лаино ни визия ни нищто даже по нисак от нея но има пари и с хубава кола с която тя беше на бала си тя ме видя но неми обърна никакво внимание тоз педал ме гледаше на криво и се осмихваше мазно няма дави кажа какво испитах всичките и приателки тоест теса само 2 ме гледаха много страшно а другите ни познати си казваха боже таз няма акъл на скоро я засяках беше кичена с големи сребарни ланци и неможеше даме погледни в очите а аз самия много страдам за нея това не е малко време обичам я много но тя гледа материалното не че не съм и давал вичери излезания кадели не сме ходели тя иска все повече и повече незнам какво да правя!

bloodylips
05-27-2009, 15:19
миии просто си пропилял три години явно за толкова време не си разбрал че не си струва ....не че те упреквам но просто не си струва да ти е гадно за няква дето явно не е била особенно искрена с теб ....май

sexa_na_kompleksa
05-27-2009, 15:19
За теб явно няма и часове по Български език...

Не може да правиш такива изовди, че няма любов, само защото са те наранили веднъж.
Забрави въпросното момиче - явно е някаква материалистка. Знам, че е много лесно да се каже "Забрави го тоя/тая", но в случая не виждам какво друго можеш да направиш... Просто продължи напред!

blackvelvet
05-27-2009, 15:23
Не си струва заради нея да си хабиш нервите.Щом тя е препочела материалната изгода пред това да бъде с някой,който наистина я обича и цени,не си залужава.Би било лесно да ти кажа да забравиш тези 3 години....просто не се връщай назад.Гледай си живота така,както тя гледа своя.

Faces
05-27-2009, 15:26
Много шибано брат донякъде знам какво ти е и аз така 2 годишната ми "голяма любов" я няма.Но твоята е продажница човек жалко за всичко което си и давал такива като нея не се печелят те се купуват кармата на всички ще го върне бъди 100% сигурен.Знам че няма да има ефект но наистина не си струва за нея да те боли но 3 години са си 3 години болката от предателството е голяма разбирам те на 100% в това.Не знам дали е вярно все още не съм разбрал но ще ти кажа това което най често казваха в моята тема...времето ще ти помогне малко или много раната от тая случка няма да изчезне никога но просто не знам сигурно по малко ще те боли успех занапред човек и гледай да не униваш колкото и да е трудно.

alkoxolizmo_0
05-27-2009, 15:46
съвет:миналото си е минало ,нека и тя си остане там...

6u6uLkA
05-27-2009, 15:50
съвет:миналото си е минало ,нека и тя си остане там...
Нека ,но не е лесно.
Дано времето да ти помогне както Faces каза.

qazwsx
05-27-2009, 15:56
ole brat mn gadno mi stana za teb... daje nqma s kakvo da te posyvetvam bi trqbvalo da ima6 nqkakva za6titna reakciq v takava situaciq... prosto zabravi za tova momi4e ne si zaslujava!

alkoxolizmo_0
05-27-2009, 16:00
съвет:миналото си е минало ,нека и тя си остане там...
Нека ,но не е лесно.
Дано времето да ти помогне както Faces каза.

никой не казва че е лесно, но в случая момчето излиза по- стока от момичетo... според мен тя не го заслужава :?

haritov
05-27-2009, 16:04
абе ко ми ревеш за такава лицемерка мани я тая не си струва 8)

MP
05-27-2009, 16:08
Не вярвам да си толкова неграмотен по принцип.Просто гледай как пишеш,старай се да е по-грамотно,мисли малко докато пишеш,не се отдавай на емоциите.

lipstik
05-27-2009, 17:14
Ем гадно е,че не си попаднал на момиче,което да те обича истински.И да,определено няма да ти е лесно да я забравиш.Все пак 3 години не са никак малко време.Следващия път успех да си намериш по-нематериално момиче.

lpfc1936
05-27-2009, 17:19
Горе главата човече...Доста от жените са така. Дръж се здраво и ще си намериш друга,в която да се влюбиш

liglichkata1819
05-28-2009, 09:39
Просто си загубил 3 години и си се заблуждавал,но няма смисъл повече да мислиш за нея.С времето всичко ще отмине дори и болката малко по-мално,но много трудно.Дано попаднеш на добро момиче което да те цени наистина,а не да търси само материално положение...

Kostadin_682
05-28-2009, 09:41
на кратко бяхме заедно 3 години щтастливи всичко съм правел за нея докото тя реше дасе разделим казами че няма друг просто така е решила после пследваха караници тя ме отбягваше и твърдеше че няма друг но неи вярвях после доиде динят на абитурентския и бал и на испращтането и я видях с него едно голямо мазно бугаташко лаино ни визия ни нищто даже по нисак от нея но има пари и с хубава кола с която тя беше на бала си тя ме видя но неми обърна никакво внимание тоз педал ме гледаше на криво и се осмихваше мазно няма дави кажа какво испитах всичките и приателки тоест теса само 2 ме гледаха много страшно а другите ни познати си казваха боже таз няма акъл на скоро я засяках беше кичена с големи сребарни ланци и неможеше даме погледни в очите а аз самия много страдам за нея това не е малко време обичам я много но тя гледа материалното не че не съм и давал вичери излезания кадели не сме ходели тя иска все повече и повече незнам какво да правя!
Радвай се, че си скъсал с нея.. такова "животно" не ти трябва... остави я да си ходи с богаташчето, и не се занимавай повече... не съжалявай за нищо.... единственото лошо нещо е, че си пропилял 3 години с нея...

dydolinkka93
05-28-2009, 09:53
аз пък съм на мнение ,че тези 3 години не си ги пропилял в любовта трябва да минеш през много перипети ,за да намериш истинската ,но явно тази не е била .. и както казаха миналото си е минало остави и нея в него .. трудно се забравя такава любов , но искаш ли успяваш : )

NeZaPoznat
05-28-2009, 10:39
на кратко бяхме заедно 3 години щтастливи всичко съм правел за нея докото тя реше дасе разделим казами че няма друг просто така е решила после пследваха караници тя ме отбягваше и твърдеше че няма друг но неи вярвях после доиде динят на абитурентския и бал и на испращтането и я видях с него едно голямо мазно бугаташко лаино ни визия ни нищто даже по нисак от нея но има пари и с хубава кола с която тя беше на бала си тя ме видя но неми обърна никакво внимание тоз педал ме гледаше на криво и се осмихваше мазно няма дави кажа какво испитах всичките и приателки тоест теса само 2 ме гледаха много страшно а другите ни познати си казваха боже таз няма акъл на скоро я засяках беше кичена с големи сребарни ланци и неможеше даме погледни в очите а аз самия много страдам за нея това не е малко време обичам я много но тя гледа материалното не че не съм и давал вичери излезания кадели не сме ходели тя иска все повече и повече незнам какво да правя!
Радвай се, че си скъсал с нея.. такова "животно" не ти трябва... остави я да си ходи с богаташчето, и не се занимавай повече... не съжалявай за нищо.... единственото лошо нещо е, че си пропилял 3 години с нея...

Напълно подкрепям ! И кво като е с нея ? Нали и го вкарва там където ти си и го вкарвал 1000 пъти ? Той е с мацка 2-ра употреба ако ме разбираш. И ако е лайно а тя е му е кацнала ... прави сметка какво каца по л*йната. .... мухите - лай*ярки. :?
Иди и почерпи че си се оттървал. И стига с това "няма любов" ако си попаднал на запъртък не значи че всички 'яйца' миришат. Стегни се ! Мъж ли си или .....

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2009, 12:53
Дано поне богаташкото синче е по-грамотно от теб. :?

RadaHristova
05-28-2009, 13:38
Ако и на живо се изразяваш така,това не говори много добре за теб :? Може би не е с момчето заради парите му а за това ,че е по грамотно от теб ...

YakUZa777
05-28-2009, 19:17
Колко много правописни грешки ...

sladkish_14
05-28-2009, 19:23
Момичето е завършило и гледа да си осигури бъдещето .. Понякога вие мъжете спирате да мислите за това. Може да не е с него САМО заради парите му , вие виждате в тези момчета само това може би от завист , но може да е много по - добър в много отношения от тебе .. И брат ми като има пари и мерцедес да не би да е 'тъпо богаташче' ? :? Научете се , че всички сме хора на този свят и бедни и богати и всички имаме сърца ! Сигурно си й омръзнал , човек не си тръгва от 3 годишна връзка ей така ,, Премълчаваш явно някоя друга причина ..

LuDsKrAsTaViCa
05-29-2009, 21:24
sladkish_14
Супер фен
Супер фен


Регистриран на: 18 Авг 2007
Мнения: 1961
Местожителство: To the moOn and bacK !

МнениеПуснато на: Чет Май 28, 2009 10:23 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Момичето е завършило и гледа да си осигури бъдещето .. Понякога вие мъжете спирате да мислите за това. Може да не е с него САМО заради парите му , вие виждате в тези момчета само това може би от завист , но може да е много по - добър в много отношения от тебе .. И брат ми като има пари и мерцедес да не би да е 'тъпо богаташче' ? Confused Научете се , че всички сме хора на този свят и бедни и богати и всички имаме сърца ! Сигурно си й омръзнал , човек не си тръгва от 3 годишна връзка ей така ,, Премълчаваш явно някоя друга причина ..



моито момиче _!_ какво знаеш за живота ти нищо всичко съм давал за нея а накрая кво в устата неми трябваш вече! те такива като ваз гледат да живеят на гърба но другия и никога неса виновни за нищо!!!!!

a1a2b3v
05-30-2009, 04:14
Хората казват "ако обичаш някой остави го да си тръгне " Незнам дали в този случей е така, но май нямаш избор :? Много гадно е постъпила...

Mi6inka
05-30-2009, 07:08
sladkish_14
Супер фен
Супер фен


Регистриран на: 18 Авг 2007
Мнения: 1961
Местожителство: To the moOn and bacK !

МнениеПуснато на: Чет Май 28, 2009 10:23 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Момичето е завършило и гледа да си осигури бъдещето .. Понякога вие мъжете спирате да мислите за това. Може да не е с него САМО заради парите му , вие виждате в тези момчета само това може би от завист , но може да е много по - добър в много отношения от тебе .. И брат ми като има пари и мерцедес да не би да е 'тъпо богаташче' ? Confused Научете се , че всички сме хора на този свят и бедни и богати и всички имаме сърца ! Сигурно си й омръзнал , човек не си тръгва от 3 годишна връзка ей така ,, Премълчаваш явно някоя друга причина ..



моито момиче _!_ какво знаеш за живота ти нищо всичко съм давал за нея а накрая кво в устата неми трябваш вече! те такива като ваз гледат да живеят на гърба но другия и никога неса виновни за нищо!!!!!


от къде пък знаеш ти,ТЯ какво знае за живота.... !!! Пф и моля те, научи се да пишеш и да разсъждаваш малко!!Да кофти е постъпила приятелката ти... но историята я виждаме от твоята гледна точка... нали знаеш, че в нейните очи нещата стоят по-друг начин...не се сърди като не всички тук те подкрепяме и съжаляваме... може пък наистина да не се е чувствала щастлива с теб..не говоря за материалното...аз лично не искам да казвам кой прав, кой крив... историята има две страни така че.... А ти просто приеми факта, че не сте заедно, че не се е чувствала добре с теб и спри да злобееш

machoka
05-30-2009, 07:10
на кратко бяхме заедно 3 години щтастливи всичко съм правел за нея докото тя реше дасе разделим казами че няма друг просто така е решила после пследваха караници тя ме отбягваше..

спокойно пич, почти всеки минава през това - и да я обичаш и да не я обичаш - не и позволявай да те разиграва, защото и ти си имаш достойнство. Не позволявай на НИКОЙ да ти се подиграва в очите/ушите. Няма да се измъчваш за някой, който те разиграва, независимо от чувствата ти в момента. Казваш и 'майната ти', подтискаш всичко това което си чувствал и чувстваш и продължаваш напред.