PDA

View Full Version : Той е Курвар



GG1RL
05-27-2009, 15:58
Здравейте първо :) ,

Както си говорихме с най-добрият ми приятел и изведнъж стана въпрос за гаджетата и започнахме да си говорим за тях. Някак си безмълвно ми говореше и ми сподели, че той имал няколко гаджета, но това не било за хвалене и след това ми каза, че не е трябвало да повдигам тази тема. На мене ми стана някак си доста странно.. Сигурва съм, че преди не е бил такъв и това го прави, защото може би е бил наранен, а аз искам да му помогна, но ако повдигна тази тема той ще я избегне .. Той ми каза, че иска да си му остана приятелка, защото аз съм била читава, а не съм била като гаджетата му там ама как да е ,.. въпросът ми е как да му помогна, някакви идеи ? :(

bloodylips
05-27-2009, 16:04
то да беше единственния добре щеше да е ама такива като него са много .....

bloodylips
05-27-2009, 16:07
пропуснах да допълня че и едвали има нужда от помощ....

MP
05-27-2009, 16:25
Не разбрах следното: "Сигурва съм, че преди не е бил такъв и това го прави,..." .Какъв не е бил преди? Какво го прави?

fc
05-27-2009, 16:39
Здравейте първо :) ,

Както си говорихме с най-добрият ми приятел и изведнъж стана въпрос за гаджетата и започнахме да си говорим за тях. Някак си безмълвно ми говореше и ми сподели, че той имал няколко гаджета, но това не било за хвалене и след това ми каза, че не е трябвало да повдигам тази тема. На мене ми стана някак си доста странно.. Сигурва съм, че преди не е бил такъв и това го прави, защото може би е бил наранен, а аз искам да му помогна, но ако повдигна тази тема той ще я избегне .. Той ми каза, че иска да си му остана приятелка, защото аз съм била читава, а не съм била като гаджетата му там ама как да е ,.. въпросът ми е как да му помогна, някакви идеи ? :(

Не му се меси в точно това отношение!!! Пределно ясно е, че някоя мърша го е нацакала и много е страдал. Ти не искаш той да страда нали??? Той сам да си решава без намеси. Излушай го, само така може да му помогнеш.

hisy
05-27-2009, 17:17
то да беше единственния добре щеше да е ама такива като него са много ..... +1

aka6a_vamp
05-27-2009, 17:22
ААМм Спрайт има да ти каже нещоо.... :? :?

Hilary_
05-27-2009, 17:48
Ми ако той не иска да промени начина си на живот... ти не можеш да го накараш... до болка са ми познати тези момченца, които нараняват всички след тази, която го е наранила... :? Амм просто докато не се осъзнаят, че не всички останали са им виновни няма да се дадат пак да ги наранят... :? :? Ще срещтне момичето, което ще го промени... рано или късно... 8)

w0sh
05-27-2009, 17:50
Някак си безмълвно ми говореше
той да не е мим?

vampirekiss
05-27-2009, 18:14
авми негов си е проблема.Щом не иска да повдигаш тази тема-не я повдигай.Ще му мине и то скооооро.

haritov
05-27-2009, 18:18
заведи го на распит при агент смит :o

GossipGirl89
05-27-2009, 18:27
Не му се меси мацка. Остави го сам да се оправи. Хората преди мен са го казали - наранили са го и сега по един или друг начин си връща... Наистина ще дойде ден, в който ще срещне момиче, което да го промени :) Казвам го, защото аз помогнах на едно такова момче точно по този начин... И той правеше същите неща преди да бъде с мен, но после разбра, че има и различни и се промени :)

Faces
05-27-2009, 19:04
Предай на авера си че е комплексирано леке.Честно това да нараняваш други защото някоя те е наринала е ебати тъпото оправдание.Това че няма достатъчно мъжество да се справи сам а наранява другите показва къв слаб характер е.

ThePowerOfLove
05-27-2009, 19:11
А той мисли ли, че има нужда от помощ?

ifkataAa
05-27-2009, 19:12
заведи го на распит при агент смит :o


:D :D :D :D :D

tuzaro
05-27-2009, 19:46
тва не е точното определение, kурвар. Момчето явно попада на негодни момичета, така че замислете се вие.

NeZaPoznat
05-28-2009, 07:36
Според мен момчето си е на ред. Всичко е само в главата ти. :?