PDA

View Full Version : Към женската аудитория



beiho
05-27-2009, 16:52
Здравейте, искам да задам няколко въпроса, момичета ;)

1.След колко време, когато правите секс, стигате до оргазъм?

2.Колко време след като не сте правили секс искате много да го направите?

3.Когато някое момиче е девствено и в същото време желае да прави секс с гаджето си, но не иска да е отворено, колко време може да изкара така с това чувство и изкушение?

Мерси за всички отговори, нямам проблеми, просто ми е любопитно!

kremen4eto
05-27-2009, 16:58
Здравейте, искам да задам няколко въпроса, момичета ;)

1.След колко време, когато правите секс, стигате до оргазъм?

2.Колко време след като не сте правили секс искате много да го направите?

3.Когато някое момиче е девствено и в същото време желае да прави секс с гаджето си, но не иска да е отворено, колко време може да изкара така с това чувство и изкушение?

Мерси за всички отговори, нямам проблеми, просто ми е любопитно!


1 ... Много различно ... иии не си засичам с хронометър ;)

2 ... Мисля, че обикновено след 2 месеца полудявам отвсякъде :P ... (т'ва не означава че го правя веднага де)

3 ... Зависи от акъла в главата и :) ... пориви ... любов .. и т.н.

:)

lifelesscorpse
05-27-2009, 17:42
1-Всичко е относително.Не мога да кажа точно,но някъде 20-30 мин. най-често.
2-Аз съм ненормална и даже преди 2 мин, да съм правила пак искам и то мнооооого го искам.Постоянно искам.Ненаситна съм 8-) ...
3-Зависи.Някои момичета нямат голяма воля и лесно се "предават".Не мога да кажа...

LovelyGirl
05-27-2009, 20:00
1.След колко време, когато правите секс, стигате до оргазъм? Все по-бързо се случва.Не знам точно колко, но редовно го изпреварвам(да не кажа винаги ;д)

2.Колко време след като не сте правили секс искате много да го направите? Зависи от периода.Но както съм си свикнала на редовен секс и малкото ми прави впечатление :Д

3.Когато някое момиче е девствено и в същото време желае да прави секс с гаджето си, но не иска да е отворено, колко време може да изкара така с това чувство и изкушение? Е, че щом желае да го прави, да действа.Как ще иска едното, а другото не..

Мерси за всички отговори, нямам проблеми, просто ми е любопитно!

dragonfly92
05-27-2009, 21:55
Здравейте, искам да задам няколко въпроса, момичета ;)

1.След колко време, когато правите секс, стигате до оргазъм?
ами зависи от много неща ,не съм засичала
2.Колко време след като не сте правили секс искате много да го направите? около седмица издържам 8-)

3.Когато някое момиче е девствено и в същото време желае да прави секс с гаджето си, но не иска да е отворено, колко време може да изкара така с това чувство и изкушение?
не съм имала такъв проблем, щом искам нещо го правя :P
Мерси за всички отговори, нямам проблеми, просто ми е любопитно!