PDA

View Full Version : Притеснения?



kremen4eto
05-27-2009, 17:35
Само да предупредя ... ако желаех упреци ... нямаше да пиша тук :) :) :)

Та, миналия месец .. правих секс без презерватив .. той свърши в мен ... не пия противозачатъчни ... на следващия ден ми дойде ... всичко беше нормално .... сега ми закъснява с почти седмица (по принцип не ми закъснява толкова много) ... имам ли основание за притеснения ??? :-o

(ако въпроса ви се струва глупав, просто не отговаряйте :) )

:) :) :) :) :)

LovEsIckk
05-27-2009, 17:37
щом ти е дошло няма страшно

x3eme
05-27-2009, 17:38
щом ти е дошло няма страшно
Има цветна бременост.

LovEsIckk
05-27-2009, 17:40
щом ти е дошло няма страшно
Има цветна бременост.
Е да,има вероятност..
Слабо ли ти беше кръвотечението или нормално?
Ако не ти дойде скоро отивай на лекар или тест

kremen4eto
05-27-2009, 17:48
течението беше както обикновено .. 5 дни .. и не беше никак слабо :) .. и от няколко дни ме боли корем .. кръст и много признаци за цикъл .. ама няма :shock:

Rofl4e
05-27-2009, 17:57
ще ти дойде споко :)

JenataNaShefa
05-27-2009, 18:21
Защо винаги така изтрещявате като ви е нередовен цикъла и веднага започвата да се чудите дали сте бременни :?
Ми може от много неща да се получи, организма реагира на всичко.
Може да е от смяната на сезона, от стрес, от хапчета ако си пила скоро, кисти, инфекции... и още толкова странични фактори

Защо не използвате презерватив и да си спестите после нервите и притесненията за бременност ?! :-o

kremen4eto
05-27-2009, 18:26
Защо винаги така изтрещявате като ви е нередовен цикъла и веднага започвата да се чудите дали сте бременни :?
Ми може от много неща да се получи, организма реагира на всичко.
Може да е от смяната на сезона, от стрес, от хапчета ако си пила скоро, кисти, инфекции... и още толкова странични фактори

Защо не използвате презерватив и да си спестите после нервите и притесненията за бременност ?! :-o

Много си права мацка ... ама за презерватива не ми се обяснява .. никога повече няма да допусна тази грешка :) ... и да .. напоследък съм под стрес .. обаче ако почна и за това да се притеснявам още повече ще закъснее .. затова питам :)