PDA

View Full Version : СеКсУаЛнИ ФаНтАзИи



qazwsx
05-27-2009, 18:28
кое е най-романтичното място на което бихте правили любов със половинката?
опишете подробности,обстановка както и идеал за еротично бельо
:) :) :) :oops:

Ilikeliljon
05-27-2009, 18:30
Хм романтично, зависи много от това с какъв човек си, но например някоя лятна вечер в планината. Звездите се виждат страшно ясно, защото сме по нависоко. Само да няма водоем наблизо, че комари много 8-) 8-) 8-) И да е запален огън. Това ми идва сега наум :D :D

JenataNaShefa
05-27-2009, 18:32
Имаш сериозна правописна грешка в заглавието на темата :?

Ilikeliljon
05-27-2009, 18:33
Добре де давайте отговори, всички видяхме, че трябва да е "сексуални" и "бельо" :) :) :)

kremen4eto
05-27-2009, 18:34
в сексОалните ми фантазии .. не присъства белИото :-o 8-)

kremen4eto
05-27-2009, 18:36
а иначе .. еми да навън някъде ... отдалечено място .. бельото не е задължително :-D ... и много звезди :) 8-)

JenataNaShefa
05-27-2009, 18:37
Добре де давайте отговори, всички видяхме, че трябва да е "сексуални" и "бельо" :) :) :)

Е, какво да отговаряме, то по-добре да вземем да я огамотим освен това има такава тема :?

Extremescream
05-27-2009, 18:38
На поляна под звездите (за предпочитане да няма кърлежи в тревата).Бельо....какво значение има?Така и така ще е тъмно,а и ще се свали бързо. :D

qazwsx
05-27-2009, 18:39
negramotna rabota kakvo da vi kaja :D :D

DevilWish
05-27-2009, 18:40
Не съм по романтичните неща, но да в полянка под открито небе няма да е никак зле ;)

qazwsx
05-27-2009, 18:43
otgovarqite za belioto kato za otdelen vypros ... :grin: :grin:

hackers
05-28-2009, 04:08
Хм романтично, зависи много от това с какъв човек си, но например някоя лятна вечер в планината. Звездите се виждат страшно ясно, защото сме по нависоко. Само да няма водоем наблизо, че комари много 8-) 8-) 8-) И да е запален огън. Това ми идва сега наум :D :D

ти ме уби брат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
абе мани майтапа ма и аз бих го изкал тва ама оназ мойта си пада по хард секса такаче тва за мене са си само фантазийки :lol:

lpfc1936
05-28-2009, 05:37
Във тоалетната на самолет (ама да не мирише) Тясно , неможе да ми избяга и някой да ни прекъсва от време на време и да вика айде де какво правите вие двамата там :evil:

wersa4e
05-28-2009, 07:39
Хладна есенна вечер. Момиче и момче са легнали на тревата покрита с много пожълтели листа, на едно високо хълмче малко извън града. Ноща е ясна и се виждат ярките звезди, има пълнолуние. В далечината луната се къпе във водите на морето и прави лунна пътека във водата, а светлините на фара показват къде са опасните скали и осветяват красивото лице на момичето. До момичето и момчето гори огън в който пукат сухи дръвчета. Тя се качва върху момчето и го обяздва, започва да го хапе по устните жадно и започва да се съблича, а отдолу е със черен корсет и жартиери. Еми малко се поувляках щото много ме бива в тея работи и съм голям романтик 8-) И БЕЗ ПОДИГРАВКИ ! 8)

skuck
05-28-2009, 08:13
хахаха на спасителния пост на плажа, вечерта.... хахах бельо.... де да знам бански!

sKa73r4o93
05-28-2009, 13:45
Във тоалетната на самолет (ама да не мирише) Тясно , неможе да ми избяга и някой да ни прекъсва от време на време и да вика айде де какво правите вие двамата там O:)
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

padnaloblak
05-28-2009, 14:06
хммм.... гореща лятна вечер на плажа , тя по червен мнооого изрязан бански . чува се как вълните силно удрят някоя крайбрежна скала , похапваме ягоди със сметана :D после сметаната отива другаде :oops: и така .. див яростен секс във всички възможни пози и на сутринта 8-) най-важото да си намерим белйото 8-)

soul1199
05-28-2009, 16:06
Лято е,тъмно е,сами двамата,далеч на самотен остров,никой не ни притеснява.Лежим на пясъка,аз държа едно фенерче в ръце,гледаме звездите,слу6аме,как вълните се блъскат в скалите.После той ми про6епва не6о мн мило... докосва ме нежно,целува ме страстнно..и го правим.На сутринта сгу6ени един до друг,аз спя,той ме гледа и ме целува по вратлето. :oops: :oops: :oops: Бельото ми на главата му :lol: :lol: :lol: :)

soul1199
05-28-2009, 16:12
Хладна есенна вечер. Момиче и момче са легнали на тревата покрита с много пожълтели листа, на едно високо хълмче малко извън града. Ноща е ясна и се виждат ярките звезди, има пълнолуние. В далечината луната се къпе във водите на морето и прави лунна пътека във водата, а светлините на фара показват къде са опасните скали и осветяват красивото лице на момичето. До момичето и момчето гори огън в който пукат сухи дръвчета. Тя се качва върху момчето и го обяздва, започва да го хапе по устните жадно и започва да се съблича, а отдолу е със черен корсет и жартиери. Еми малко се поувляках щото много ме бива в тея работи и съм голям романтик 8-) И БЕЗ ПОДИГРАВКИ ! 8) ох за миг си го представих :oops: :) наистина мн те бива :)

fashion4etyy
05-28-2009, 16:41
sex v no6ta v park ili u4ili6ten dvor :-D mn mi e me4ta :oops:

fenasf
05-28-2009, 17:41
хах амии на пикник извън града...небето облачно...лек ветрец...хладничко е...топлим се един друг...прокарвам ръце по тялото й и слабите й места...шепна й в ухото...правим любов...събуждаме се насред стадо кози :-D

MetalL
05-28-2009, 19:57
Хмм...залез....стоим на хълмче,гледащо към морето..а целия град стои под краката ни...аз съм обърнат към морето,гледам как слънцето потъва в морето..а тя - обърната към града и гледа как светлините на града почват да се сливат с звездите на небето.....а небето е ясно..без дори 1 облаче...може би само едничко,сливащо се с топлите тонове на небесвода....гледам нейните устни...още има следа от шоколад...а аз моя още не съм си го изял...държа го в ръце...подавам й го леко...без да обеля и дума....няма място за думи...всичко се подразбира..не общуваме ние...а душите ни,които вече са готови да се слеят...тя си откъсва малко шоколад....подава го към устата ми...аз съвсем леко разтварям устни...тя го побутва заедно с пръста си...след тази тиха "игричка"...й подавам розичката..която тъй умело съм крил цял ден,за да е изненадам...тя се усмихва леко...и ми подарява лека целувка по лявата бузичка....слънцето вече едва се вижда...а аз съм по червен дори от него...при моя вид..и тя леко се зачервява...само лекичко...само нослето...лек бриз захлажда разгорещените ни вече тела... ииии...to be continued :oops:

soul1199 обичам те миличкооо :-) :-) :oops: :oops:

soul1199
05-29-2009, 11:16
Хмм...залез....стоим на хълмче,гледащо към морето..а целия град стои под краката ни...аз съм обърнат към морето,гледам как слънцето потъва в морето..а тя - обърната към града и гледа как светлините на града почват да се сливат с звездите на небето.....а небето е ясно..без дори 1 облаче...може би само едничко,сливащо се с топлите тонове на небесвода....гледам нейните устни...още има следа от шоколад...а аз моя още не съм си го изял...държа го в ръце...подавам й го леко...без да обеля и дума....няма място за думи...всичко се подразбира..не общуваме ние...а душите ни,които вече са готови да се слеят...тя си откъсва малко шоколад....подава го към устата ми...аз съвсем леко разтварям устни...тя го побутва заедно с пръста си...след тази тиха "игричка"...й подавам розичката..която тъй умело съм крил цял ден,за да е изненадам...тя се усмихва леко...и ми подарява лека целувка по лявата бузичка....слънцето вече едва се вижда...а аз съм по червен дори от него...при моя вид..и тя леко се зачервява...само лекичко...само нослето...лек бриз захлажда разгорещените ни вече тела... ииии...to be continued :oops:

soul1199 обичам те миличкооо :-) :-) :oops: :oops:ии аз :oops: :-) :-) :-) :-)

MetalL
05-29-2009, 11:28
ииии....в същия този момент,сестра й се появява тичайки към нас,с бухнала и къдрава коса,носейки китка рози...докато аз лекичко и небрежно се усмихвам,мойто миличко се оглежда очудено..сестра й й подава китката,и почва да цитира стихотворение..което аз съм написал за нея...и съм помолил сестричката й да го научи...на няколко пъти се запъва,аз й помагам с текста...след като го изрецитира цялото,тя се усмихва,подавам й бонбонче,и подскачайки от радост изчезва от полезрението ни...моята любов..вече цялата червена,й потича бистра сълза по дясната бузка...от радост...а аз се радвам ,че съм направил най-важното същество в живота ми щастливо...за мен няма по-голям подарък от това да видиш лицето на любимата грейнало от радост...слънцето вече е залязло напълно,но все пак е светло в известна степен...тя ме прегръща и ме целува мило...след това й подавам листче,с продължението на стихчето....тя го прочита на ум под светлината на луната...казва ми "оо миличко,и аз те обичам" и пак ме целува... :oops: :oops:

----------------
Now playing: Sepultura - Nuclear Seven(Dante XXI) (http://www.foxytunes.com/artist/sepultura/track/nuclear+seven)

NeZaPoznat
05-29-2009, 11:52
кое е най-романтичното място на което бихте правили любов със половинката?
опишете подробности,обстановка както и идеал за еротично бельо
:) :) :) :oops:

В кочината сред аромата на пресен тор и с непрано от 1 месец белИо. :-P

п.п.. Знам како знам ... :oops: :oops: :oops:

NeZaPoznat
05-29-2009, 11:53
Във тоалетната на самолет (ама да не мирише) Тясно , неможе да ми избяга и някой да ни прекъсва от време на време и да вика айде де какво правите вие двамата там O:)
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Можеш да пробваш във влака. :oops: Само не знам къде ще намериш чиста тоалетна :-P

wersa4e
05-29-2009, 13:01
Хладна есенна вечер. Момиче и момче са легнали на тревата покрита с много пожълтели листа, на едно високо хълмче малко извън града. Ноща е ясна и се виждат ярките звезди, има пълнолуние. В далечината луната се къпе във водите на морето и прави лунна пътека във водата, а светлините на фара показват къде са опасните скали и осветяват красивото лице на момичето. До момичето и момчето гори огън в който пукат сухи дръвчета. Тя се качва върху момчето и го обяздва, започва да го хапе по устните жадно и започва да се съблича, а отдолу е със черен корсет и жартиери. Еми малко се поувляках щото много ме бива в тея работи и съм голям романтик 8-) И БЕЗ ПОДИГРАВКИ ! 8) ох за миг си го представих :oops: :) наистина мн те бива :)мерси :)

wersa4e
05-29-2009, 13:05
[quote="MetalL"]ииии....в същия този момент,сестра й се появява тичайки към нас,с бухнала и къдрава коса,носейки китка рози...докато аз лекичко и небрежно се усмихвам,мойто миличко се оглежда очудено..сестра й й подава китката,и почва да цитира стихотворение..което аз съм написал за нея...и съм помолил сестричката й да го научи...на няколко пъти се запъва,аз й помагам с текста...след като го изрецитира цялото,тя се усмихва,подавам й бонбонче,и подскачайки от радост изчезва от полезрението ни...моята любов..вече цялата червена,й потича бистра сълза по дясната бузка...от радост...а аз се радвам ,че съм направил най-важното същество в живота ми щастливо...за мен няма по-голям подарък от това да видиш лицето на любимата грейнало от радост...слънцето вече е залязло напълно,но все пак е светло в известна степен...тя ме прегръща и ме целува мило...след това й подавам листче,с продължението на стихчето....тя го прочита на ум под светлината на луната...казва ми "оо миличко,и аз те обичам" и пак ме целува... :oops: :oops:
Честно да ти кажа много си добър, признах те :)

sisityy
05-29-2009, 14:30
някоя лятна вечер на вилата на гаджето ми там е уникално

iskamdate123
05-29-2009, 14:45
мечтая си да опъна лелката от даскалото дет' чисти прозорците ... ща съ качъ на едни тухли и почвам паркирането на кадилака 8-)